share

UUDISED JA SÜNDMUSED

VIIMASED UUDISED

Mõtleb nagu proff. Töötab nagu metsaline. Valtra Q-seeria on kohal!

Valtra uus Q-seeria traktor suudab innukalt töötada ja profina mõelda

2. septembril 2022

Valtra 5. põlvkonna mudelivalik sai täiendust täiesti uue seeriaga, mis asetub oma võimsusklassi poolest seniste T- ja S-seeriate vahele. Soomes Valtra inseneride poolt projekteeritud, konstrueeritud ja Suolahti tehases toodetud Q-seeria on ideaalne traktor eelkõige suuremat sorti erinevates valdkondades tegutsevale põllufirmale, kus eeldatakse traktorilt korralikku jõudlust, integreeritud nutikat tehnoloogiat ja võimsust vahemikus 230–305 hj. Q-seeriat luues on mõeldud just sellele, et anda põllumehe käsutusse hea disaini, kvaliteetsete komponentide ja täpse viimistlusega traktor. Just sellist – võimsat, mitmekülgset ja tarka Valtra masinat on meie põldudele ammu oodatud ning kui lisada siia veel Valtra esinduste tubli müügijärgne teenindus, siis ongi põllumees saanud töölooma, mis annab talle maksimaalse tootlikkuse ning vähendab samal ajal püsikulusid.

Loe lähemalt

Uue G-seeriaga lastakse turule Valtra traktorite 5. põlvkond

Uhiuus Valtra mudeliseeria

28. august 2020

G-seeria on Valtra traktorite 5. põlvkonna esimene ja täiesti uus mudeliseeria, mis asetub populaarse A- ja N-seeria vahele. G-seeria on ka esimene 100—145 hj võimsusvahemikku jääv traktor, millel on nii SmartTouch juhtimiselemendid kui ka põlluharimise täppisfunktsioonid. 

Loe lähemalt

Valtra traktorid on valmis täppispõllupidamiseks ja automaatroolimiseks

Wayline Assistant suurendab automaatset roolimist

28. august 2020

Valtra G-, N-, T- ja S-seeria traktorid on kõik mõeldud täppispõllupidamiseks. Valtra pakub uut Wayline Assistant võimalust koos Valtra Guide automaatroolimisega G-, N-, T- ja S-seeria mudelitel (100—400 hj). 

Loe lähemalt

Valtra eesmärk on pakkuda parimat traktorikogemust

Uus strateegia ja uus välimus

28. august 2020

Valtra on seadnud eesmärgiks pakkuda oma klientidele kogu traktoritööstuse parimat kasutajakogemust. Uus visioon hõlmab terviklikku kasutajakogemust ning ei keskendu üksnes traktorile. 

Loe lähemalt

Valtra ja Elisa tutvustavad kaugjuhtimisega traktorit

20. mai 2020

Valtra ja Elisa on ühendanud jõud 5G lahenduse uuendamiseks, mis võimaldab traktori kaugjuhtimist 5G võrgu ja 360-kraadise vaateväljaga kaamera abil. Lahendus on esimene omataoline maailmas.

Loe lähemalt

Valtra neljanda põlvkonna traktorid vastavad ühe klassi võrra rangemale heitmestandardile

8.1.2018

Valtra uuendab 2019. aasta jooksul oma N-, T- ja S-seeria traktoreid võimsusega üle 130 kW nii, et nad vastaksid 5. astme heitmestandardile. Samal ajal võetakse kasutusele mitmed uued funktsioonid, mis suurendavad traktorijuhi mugavust ja vähendavad masina omaniku kogukulusid.

Loe lähemalt

Valtra N-seeria traktorid on nüüd saadaval pneumaatilise esisillavedrustusega

8.1.2018

Valtra võtab AIRES õhkvedrustusega esisillavariandi Valtra N-seeria masinatel kasutusele 2019. aastal. 

Õhkvedrustust kasutatakse laialdaselt töösõidukitel, kuid traktoritel on see olnud juba üle 20 aasta vaid Valtrale iseloomulik tunnus. Õhkvedrustusega esisild pakub kiiremat reageerimist ja paremat amortisatsioonitaset eelkõige silla kiirete liikumiste korral ja siis, kui teljekoormus muutub näiteks esilaaduri kasutamise korral kiiresti. See muudab juhi mugavuse ja traktori veojõu võrreldes hüdropneumaatiliste lahendustega suuremaks. 

Read more

Connect, Care and Go!

8.1.2018

Valtra tutvustab hoolduspakkumist, mis maksimeerib masinate töökorras oleku aja

Valtra kliendid saavad nüüd kasu Valtra “Connect, Care & Go” hooldusteenuse pakkumisest, mis võimaldab neil kasutada mitmeid nende masinaga seotud teenuseid fikseeritud maksumuse eest.

Read more

Valtra Powershift-käigukastid uuele tasemele tänu A-seeriale

8.1.2018

Valtra A-seeria on nüüd muutunud universaalsemaks ja mugavamaks tänu uutele, HiTech 4 käigukastiga mudelitele A104 ja A114. 

Read more

MAAILMAREKORD: MEHITAMATA VALTRA TRAKTOR LÜKKAB LUND KIIRUSEL 73,171 KM/H

8/22/2018

Nokian Tyres ja Valtra püstitasid uue maailmarekordi lumekoristamises isejuhtiva traktoriga. Kiirusrekord püstitati 2018. aasta märtsis, kasutades Nokian Hakkapeliitta TRI rehvidega varustatud mehitamata Valtra T254 Versu traktorit. Ilma juhita traktor lükkas lund suletud teel Lõuna-Soomes kiirusel 73,171 km/h (45,466 miili tunnis).

LUGEGE EDASI

VALTRA RÄNDKAMPAANIA LAIENEB: TRELLEBORG LIITUS AMETLIKU PARTNERINA VALTRA SMART TOURIGA

6/18/2018

Trelleborg liitus ametliku partnerina Valtra Smart Tour 2018 rändkampaaniaga. Valtra Smart Touri masinapark on varustatud Trelleborgi rehvidega ja Trelleborgil on kõikides Smart Touri asukohtades oma boks. Valtra ja Trelleborgi koostöö eesmärk on võimaldada klientidele rändkampaania ajal palju laialdasemat kliendikogemust ning pakkuda Valtra traktorite ja Trelleborgi rehvide üle arutlemise süvendamiseks head platvormi.

LUGEGE EDASI

VALTRA A4-SEERIA SAI RED DOT 2018 DISAINIAUHINNA

4/9/2018

Valtra uusim mudelite seeria Valtra A4 (75–130 hj) võitis kommertssõidukite kategoorias Red Dot 2018 disainiauhinna. See auhind on jätk Valtra edule maailma kõige kuulsamal ja mainekamal disainikonkursil, kus Valtra sai tunnustuse osaliseks ka 2016. ning 2017. aastal. Red Dot disainiauhinnaga tunnustatakse A4-seeria traktori suurepärase disaini kvaliteeti.

LUGEGE EDASI

VALTRA MEISTRIKARIKA VÕITIS SLOVAKKIA JUHT

3/21/2018

Märtsis leidis aset eelmise aasta riiklikud võistlused võitnud juhtide Valtra meistrikarika finaal. Kõige osavamaks Valtra traktorijuhiks osutus Slovakkiast pärit Radoslav Račák, teiseks tuli Tets Kalvis Lätist ja kolmanda koha saavutas Jean-Philippe Paraire Prantsusmaalt.

LUGEGE EDASI

VALTRA LÄHEB UUTES TRAKTORTES ÜLE SAJAPROTSENDILISELE TAASTUVKÜTUSELE

3/12/2018

Konkreetsed sammud puhtama tuleviku suunas. Valtra on maailma esimene traktoritootja, kes hakkas kõikidel uutel traktoritel kasutama käivitamise kütusena Neste MY taastuvdiislikütust. Selle tulemusena asendatakse igal aastal umbes 700 000 liitrit fossiilset diislikütust sajaprotsendilise taastuvkütusega.

LUGEGE EDASI

VALTRA SMARTTOUCH SAI JÄRGMISE AUHINNA

2/7/2018

Valtra uus SmartTouchi käetugi ja kasutajaliides võitis iF Design auhinna, mis on maailma üks mainekamaid disainiauhindu. Sel aastal võttis võistlusest osa üle 6400 erineva disaini 54 riigist. Võitja valis välja 63 eksperdist koosnev rahvusvaheline žürii.

LUGEGE EDASI

SMART TOUR

OLEME LIIKVEL

Valtra Smart Tour on komplektne ja täiesti uus Valtra kogemus ratastel. Igal aastal läheme me Euroopa ringreisile, kus külastame oma klientide ja fännide peamisi asukohti. Sel aastal tutvustame kõige paremaid lahendusi nutikamalt töötamiseks – uut murrangulist käetuge, N-, T- ja S-seeriale mõeldud Valtra SmartTouchi ning täiesti uut 4. põlvkonna Valtra traktorite koosseisu koos auhinnatud T-seeria ja täiesti uue A-seeriaga. Tere tulemast!

LEIDKE SÜNDMUS TEIE LÄHEDAL

TULEVASED ÜRITUSED

EIMA INTERNATIONAL 2018

Bologna, November 7-11, 2018

SIMA, PRIISI RAHVUSVAHELINE PÕLLUMAJANDUSTÖÖSTUSE NÄITUS 2019

Pariis, 24.–28. veebruar 2018

VALTRA TEAM

VEEBIPÕHINE KLIENDIAJAKIRI

Valtra Teami veebipõhine ajakiri sisaldab värskeimaid uudiseid ja teavet uute toodete kohta, klientide iseloomustusi ning palju muud.

Nüüd saadaval.

LUGEGE KOHE

SOTSIAALMEEDIA

FACEBOOK

Jälgige meid tootevideode, klientide lugude, toodete ülevaadete, tagasivaate neljapäevade ja palju muu jaoks

INSTAGRAM

Jälgige meid eksklusiivsete Valtra toodete ja Unlimitedi stuudio fotode, klientide lugude, konkursside, sündmuste otseülekannete ning palju muu jaoks.

YouTube

Jälgige meid YouTube’is uusimate tootevideode, sündmuste ja palju muu jaoks