share
valtra g series

Valtra G-seeria traktorid

105–135 hj

Broneeri proovisõit Lae alla brošüür (in English)

G-seeria

Kõik geniaalne on lihtne

Tutvu Valtra uue põlvkonna traktoritega

G-seeriast leiad täisfunktsionaalsed mitmeotstarbelised traktorid oma igapäevaste tööde tarvis ükskõik mis ülesannete täitmiseks. Sellel on täiustatud tõsteseade ja tõhus tööhüdraulika: HiTech avatud ringvooluga, samas kui Active ja Versu pakuvad suletud ringvooluga koormustundlikku hüdraulikat. Võimas hüdropump (100/110 l/min) tagab kiiruse, kasutusmugavuse ja täisfunktsionaalse tööseadmete juhitavuse.

G-seeria traktor sobib ideaalselt esilaaduriga töötamiseks, kuna selle klaaspind on 5,7 ruutmeetrit, mis tagab suurepärase nähtavuse kõikides suundades. Selle uus 6-käiguline Powershift jõuülekanne võimaldab juhil töökiirust paremini reguleerida.

Küsi pakkumist

Soomlaste universaalmasin

Valtra tunneb oma kliente, mõistab nende vajadusi ning pakub neile parimat traktorikogemust.

G-seeria on meie järjekordne vastutulek klientide nõudmistele seoses traktorite ja nende funktsioonidega. See on väikest mõõtu, kuid võimas ja kompaktne universaaltraktor, mis võimaldab teil rahulikult ja mugavalt tööd teha.

Küsi pakkumist

Põhifunktsioonid

Integreeritud nutitehnoloogia

Valtra Smart Farming koosneb nutitehnoloogiatest, mis töötavad sujuvalt koos: Valtra Guide, ISOBUS, Section Control, Variable Rate Control ja TaskDoc. Meie tehnoloogiliste lahenduste disainimisel on kõige tähtsam kasutusmugavus.

Nutitehnoloogiad

Ületamatu Valtra ülekande automaatika

Valtra ülekanne võimaldab sõitu alustada sujuvalt. Kõikidel G-seeria mudelitel on integreeritud parkimisasend ja AutoTraction, mis aitavad masina sujuvalt liikuma saada. Uus 6-astmeline Powershift süsteem võimaldab juhil töökiirust paremini reguleerida. Uuenduslik Valtra automaatika sisaldab funktsioone nagu automaatkäiguvahetus — AUTO1 võimaldab kasutada kiiruse pedaali funktsiooni ja reguleeritavat mootorpidurit, samal ajal kui AUTO2 annab operaatorile vabaduse valida käigupiirangud. Kõikidele G-seeria mudelitele on integreeritud ka kallakul hoidmise funktsioon ning lisaks pakub meie tootevaliku tippmudel Versu CVT-käigukastiga sarnast kangiga juhtimise funktsiooni.

Loe lähemalt ülekannete kohta

Uue taseme V kompaktmootorid

G-seeria on ehitatud alt üles 4-silindrilise traktorina. Valtra traktoreid 70 aastat teeninud AGCO Power kompaktmootorid on võimsad ja suure pöördemomendiga. Tänu kompaktsele, väikeste mõõtmetega 4,4 l mootorile on traktoril madal kapott, mis tagab hea nähtavuse. Kõik-ühes mootori järeltöötlussüsteem puhastab heitgaasi vastavalt V etapi standarditele. Kompaktne seade asub täielikult traktori paremal küljel kabiini all, tänu millele on ka operaatori vaateväli avatud. Kõrge õhuvõtt ja lahendus, mis ei vaja heitgaaside ringlust, hoiab õhu mootori jaoks puhta ja värskena.

Loe lähemalt mootorite kohta

Valikpaketid

Pakume valmis valikupakette, mis aitavad sul valida oma G-seeria traktorile vajalikud funktsioonid.

Funktsioonipaketid ulatuvad täiustatud mugavusfunktsioonidest ja töövahendite käsitsemise lihtsustmisest kuni kõrgtasemel põlluharimise täppistehnoloogiateni. 

Lisaks sellele võid oma töömasinat täiustada esilaaduri paketiga ja täiendada veel Valtra Unlimited kohandamise valikutega. 

Vaata ja otsusta ise, milline funktsioonipakett sobib kõige paremini sinu vajadustega.

Esilaadur

G-seeria sobib suurepäraselt esilaaduriga töötamiseks ja selleks on saadaval esilaaduri pakett. Pakett täiendab traktori suurepärast nähtavust ja head pöörderaadiust, sisaldades järgmist:

  • Tehases paigaldatud ja testitud esilaaduri ja alamraami komplekt
Loe edasi

Valtra Unlimited

Valtra Unlimited funktsioone saab lisada mis tahes funktsioonipaketile, mis aitab sul kohandada traktorit oma täpsetele vajadustele.

Loe edasi

Teenused

Sinu parim traktorikogemus

Sa töötad kõvasti. Tegutsed keerulistes ja erinevates keskkondades, täites korraga viit ülesannet, töötad pikki tunde ja vahemaid. Meie ülesanne on hoolitseda selle eest, et sinu traktorikogemus oleks parim. Meie lihtne Connect, Care & Go teenus on äärmiselt praktiline, mis lihtsustab traktori igapäevast käitamist ja hooldust ilma, et omanik peaks selleks tegema lisakulutusi. Parim traktorikogemus ei ole ainult masin või hetk, mil sa selle ostad — meie, meie partnerid ja suur edasimüüjate võrgustik oleme valmis, et pakkuda teile tuge kogu traktori elutsükli jooksul.

Tehnilised andmed

Model Max Power Max Boost Power Max Torque NM
HP kW HP kW STD Boost
G105 105 78 110 82 440 470
G115 115 85 120 90 460 510
G125 ECO 115 86 125 93 518 555
STD 125 93 130 97 520 540
G135 135 100 145 107 550 560

See brochure for further engine data. BOOST power is available for field and road (B5 and higher speeds). Sigma Power available for all PTO use but not in 540E.

Lisateave

Kas soovid lisateavet?

Lae alla brošüür (in English)

Proovi ise järele

Broneeri proovisõit