share
valtra man working on reman

SAMA HEA KUI UUS

valtra acgo reman

TEHASES TAASTATUD MOOTORID JA ÜLEKANDE KOMPONENDID

Kui teie Valtra mootor või ülekanne jõuab oma tööea lõpuni, saate tellida tehases taastatud varuosad otse tehasest. Me demonteerime teie vana mootori või ülekande, asendame kahjustunud või kulunud osad uutega, kalibreerime komponendid ja pakume oma tööle tehase garantii.

TEHASES TAASTATUD ÜLEKANDED

Valtra tehases taastatud käigukastid on odav ja kiire alternatiiv ülekandesüsteemi remondile. Iga käigukast on sama hea kui uus, professionaalselt kokku pandud, kvaliteedikontrolli läbinud ning varustatud viimaste uuendustega. See kõik maksab vaid ligikaudu 60 protsenti samaväärse uue käigukasti hinnast.

Tehase võetakse lahti, pestakse ja kontrollitakse vana käigukasti. Kõik defektsed osad ja kõik laagrid asendatakse uutega professionaalselt koolitatud ülekandespetsialistide poolt. Võimaluse korral taaskasutatakse kahjustusteta ja heas seisukorras olevaid osi. Seejärel pannakse taas kokku, värvitakse ja katsetatakse käigukasti. Samuti tehakse kõik saadavalolevad uuendused. Tehases taastatud käigukastidel on samasugune üheaastane garantii kui uutel.

Valtra pakub praegu ligikaudu 120 tüüpi tehases taastatud käigukaste, süstiküksuseid ja jõuülekandeid, sealhulgas N- ja T-seeria, 6000 ja 8000 seeria ning A- ja 100-seeria jaoks.

TEHASES TAASTATUD MOOTORID

Regulaarse ja korraliku hooldusega traktorimootor võib kesta kauem kui 15 000 tundi. Kui mootor tuleb välja vahetada, võib tehases ümbertöödeldud mootor olla keskkonnasäästlik, taskukohane ja kiire alternatiiv.  Tehases taastatud AGCO Power mootori maksumus on 20–40% madalam uue mootori hinnast.

Soome AGCO Power tehas töötleb igal aastal ümber ligikaudu 1000 mootorit. Vana mootori plokki kontrollitakse ja pestakse. Samuti saab taaskasutada väntvõlli ja ühendusvardaid, kui need läbivad tehases range kvaliteedikontrolli. Kõik kuluvad osad, nagu kolvid, silindrihülsid, laagrid, tihendid ja kaaned, asendatakse. Iga ümbertöödeldud mootor on sama hea kui uus ja sellel teostatakse samad katsed, mis võrreldaval uuel mootoril.

AGCO Power pakub peaaegu kõikide oma mudelite jaoks tehases taastatud mootoreid. Tehase garantii on sama mis uue mootori puhul.