share

munitsipaallahendused

Valtra Unlimited

Küsige pakkumist
VALTRA UNLIMITED PAKUB KOHANDATUD LAHENDUSI MITMEKÜLGSETE JA MITMEOTSTARBELISTE MASINATE KOOSTAMISEKS, MIS ON TÕHUSAD JA SÄÄSTLIKUD

KÜSIGE PAKKUMIST SIIN

MUNITSIPAALTÖÖD

Munitsipaalmasinate erieeskirjad nõuavad erilisi omadusi.

Valtra Unlimited tagab, et eriasutuste nõuded on täidetud. Valtra Unlimited traktoritel on täpselt sellised omadused, mida on vaja mitmeotstarbeliste munitsipaaltööde teostamiseks. Valtra Unlimited võimaldab lisada spetsiaalse värvilahenduse, ohuvärvid ja -tuled, hoiatussildid ning muud ohutust parandavad elemendid. Kombineerige Valtra traktor eritarvikutega teehoolduseks, lumekoristuseks, niitmiseks ja muudeks munitsipaaltöödeks, et saada aastaringne mitmeotstarbeline sõiduk.

PÜHKIMINE JA FREESIMINE

Valtra Unlimited koos meie kvaliteetse partnerite võrgustikuga suudab pakkuda terviklahendusi munitsipaaltööde jaoks igal päeval aastas. Sügisel, kui teil on vaja puhastada tänavaid prahist ja lehtedest või tasandada kruusateid, tagab Valtra Unlimited vajaliku varustuse.

Küsige pakkumist

LUMEKORISTUS

Üks sõiduk, 365 tööpäeva! Valtra Unlimited traktorid tagavad teie investeeringu maksimaalse tasuvuse. Üksnes tarvikute vahetamise abil saate ühe masinaga kiiresti ja tõhusalt suvistelt töödelt talvistele üle minna. Pingutusteta lume- ja jääkoristuse tagavad kvaliteetsed ja suure jõudlusega kaabitsad või lumesahad.

Küsige pakkumist