share
Unbeatable Valtra tractors for all farming tasks

Põllumajandustraktorid

Ületamatud traktorid kõikide põllumajandustööde jaoks

Küsige pakkumist

MITME ÜLESANDE TÄITMISEKS LOODUD MASIN, MILLELE VÕITE LOOTA

Põllumajandus on valdkond, mis nõuab tõsiseid mitme ülesande täitmise oskusi: edu saavutamiseks peate olema osav traktorist, mehaanik, meteoroloog, keemik ja veel palju muud.

Samuti vajate oma töö tegemiseks õiget multifunktsionaalset masinat ja see on koht, kus meie mängu tuleme. Pakume teile ületamatuid traktorilahendusi kõikide põllumajandustööde jaoks, kus teie masin on teie kõige väiksem mure.

Miks valida Valtra?

Valtra traktorid on loodud suurepäraselt täitma mitmesuguseid põllumajandustöid, näiteks kündma, mulda harima, randaalima, äestama, külvama ja tegema paljusid muid sarnaseid ülesandeid.

Saate jõu, mida vajate ilma, et peaksite  mugavuses või kiiruses järeleandmisi tegema. Meie traktorid on ehitatud kestma põlvest põlve.

Pikemate hooldusintervallide ja väiksema kütusekulu tõttu hoitakse kõik omamiskulud minimaalsena ja saate keskenduda tegelikule tööle.

Võtke ühendust oma Valtra esindajaga, et oma valikuvõimaluste kohta rohkem teada saada

Leia edasimüüja

Eelised

Võimsus, ent mugavalt

Töötage tõhusalt ja mugavalt, muljetavaldava tõstejõu ja täiusliku tasakaaluga – Valtra traktoritel on optimaalne teljevahe ja täiuslik raskusjaotus.

Rohkem tööaega põllul

Pikendage traktori tööaega, lisades sellele funktsioone nagu pöördventilaator, automaatne määrimine ja eesmised või tagumised lisapistikupesad.

Säästke aega ja raha

Valtra traktoritel on kitsastes kohtades töötamisel muljetavaldav paindlikkus, kõigest 4,5 m pöörderaadius – isegi esilaaduri ja esirippsüsteemiga.

Küsi pakkumist

Põllumajanduslahendused

Valtraga saab töö tehtud

Ettevõtted ja valdkonnad