share

Munitsipaaltraktorid

Paindlikud ja mitmekülgsed traktorid mis tahes tööde jaoks

Küsige pakkumist

MIKS VALIDA TRAKTOR MUNITSIPAALTÖÖDE TEGEMISEKS?

Munitsipaaltööde pidevalt muutuvas maailmas, olgu tegemist kas maanteede või mänguväljakutega, on vajalik mitmekülgsus, tõhusus ja nutikus. Valtra traktori ja meie Unlimited kohandusstuudio seadmete kombinatsiooniga saate täiusliku aastaringselt töötava mitmeotstarbelise sõiduki.

Miks valida Valtra?

Miks osta viis masinat, kui üks Valtra saab hakkama paljude erinevate munitsipaaltöödega? Traktori paindlikkus ja mitmekülgsus sobivad nende kõige jaoks suurepäraselt. Kombineerige Valtra traktor spetsiaalsete teehoolduseks, lumekoristuseks, niitmiseks ja muudeks munitsipaaltöödeks mõeldud tööseadmetega ning tulemuseks on aastaringseks kasutamiseks mõeldud mitmeotstarbeline sõiduk.

Võtke ühendust oma Valtra esindajaga, et oma valikuvõimaluste kohta rohkem teada saada

Edasimüüja lokaator

Eelised

Lisaohutus

Ohutus on munitsipaaltööde puhul absoluutne põhielement. Valtra Unlimited Studio kohandusstuudios saab teie traktorile lisada täiendavaid turvafunktsioone, näiteks signaalvärve, hoiatustulesid ja alkoholilukke.

Lisamugavus

Päevast päeva traktoris istumine võib olla raske, kuid töötamine on lihtne tänu täiendavatele mugavusfunktsioonidele, nagu näiteks spetsiaalsed istmed, stereosüsteemid ja kohandatud sisekujundus.

Suurendatud nähtavus

Täiendavad nähtavusfunktsioonid, nagu näiteks esikaamera, optimeeritud tahavaatepeeglid, soojendusega klaasipuhastid ja külgaknad, tagavad kõik suurepärase ülevaate teie tööpiirkonnast.

Küsi pakkumist

Munitsipaallahendused

Valtraga saab töö tehtud

Valdkonnad ja segmendid