share
Valtra tractors for aviation groundcare

Traktorid lennujaamade jaoks

Valige Valtra lennujaamade pinnasehoolduseks

Küsige pakkumist

Valige traktor lennujaama hoolduseks

Lennujaama pinnasehoolduse eripärad nõuavad spetsiaalset sõidukit. Ohutusprobleemid, suured tööalad, pikad transiidid, vajadus suure kütusemahuti järele, mitme töövahendi kasutamine ja töötajate mugavus – kõige sellega saab hakkama Valtra Unlimited kohandusstuudio traktor. 

Valtra pakub valikut tõestatud lahendusi rahvusvahelistele, regionaalsetele ja kohalikele lennujaamadele. Olgu tegemist suvise hoolduse või talvel lennuraja puhastamisega, on Valtra võimeline pakkuma kõikehõlmavaid lahendusi, mille abil töö tehtud saab. Koostöös usaldusväärsete partneritega varustab Valtra Unlimited stuudio teie traktori õigete tööseadmetega.

Miks valida Valtra?

Mis juhtuks, kui eksisteeriks üks masin, mis saaks ohutult, mugavalt ja kiiresti hakkama kõikide lennujaamahoolduse muutuvate vajadustega? Veoautode asemel saab lennujaamades hõlpsalt traktoreid kasutada tänu nende mitmekülgsusele ja sobivusele lennujaama tööde tegemiseks ning suure tööpiirkonna tõttu.

Traktori ehitus on optimaalne nii nähtavuse, mugavuse, ergonoomika kui töö kvaliteedi osas. Traktorile sobivate tööseadmete loend on peaaegu lõputu, nagu ka ülesannete loetelu, millega Valtra hakkama saab.

Võtke ühendust oma Valtra esindajaga, et oma valikuvõimaluste kohta rohkem teada saada

Edasimüüja lokaator

Eelised

Kulutõhusus

Valtra mitmeotstarbelise sõiduki valimisega saab investeeringute kulusid ja töökulusid vähendada kuni 30 protsenti: veokipõhised jäätõrjeseadmed või puhur-pühkimismasinad maksavad sama palju kui sama riistvaraga varustatud Valtra.

Suurem kasutajamugavus

Kasutaja eeliseks on mugav kabiin, millest tööseade on hästi nähtav. Tänu funktsioonidele, nagu näiteks automaatroolimine, saab operaator keskenduda töö kvaliteedi tagamisele.

Usaldusväärne partner

Valtra klienditeenindusvõrk ulatub üle Euroopa, omades 935 teenindus- ja varuosade keskust. Olles suurte tootmismahtudega, on masinad vastupidavad ja hõlpsasti hooldatavad. Varuosad on saadaval ka vanematele masinatele. 

Keskkonnasõbralikum

Lennundustööstuse jaoks on keskkonnaalased aspektid üha olulisemad. Valtra masinaid saab kasutada taastuvkütusega ja need on varustatud uusimate heitmevähendusseadmetega. Masinate tootmisel kasutatakse enamasti kohapealt hangitavaid komponente, et minimeerida transpordi mõju CO2 heitkogustest lähtuvalt. 

Küsi pakkumist

Lugege edasi meie lennujaamalahenduste kohta

Lennujaama valgustuse hooldus

Lennujaama lennurajal on mitusada erinevat valgustit erinevate eesmärkide jaoks. Valgustid vajavad hooldamist ja eriti talvel tuleb neid lumest hoolikalt puhastada. Seetõttu ei piisa lumekoristusest, vaid vaja läheb spetsiaalseid tööriistu saha ja pühkija/harja kombinatsioonidega.

Lennuraja äärevalgustid on keskmiselt 43 cm kõrged, mistõttu on nende ümber oleva lume korrektseks puhastamiseks vaja spetsiaalset tööriista. Selle ülesande täitmisega saab hakkama traktori valgustilattide puhasti.

Valgustilattide puhasti on mõeldud spetsiaalselt lume puhastamiseks lennurajaäärsetelt valgustilattidelt. Seadmeid saab kasutada tavalise sahana lume eemaldamiseks valguslattide vahelt. Seejärel liigutatakse põhihõlmade keskmised osad kõrvale, et valgustilatid kahe pühkijaga mõlemalt poolt puhtaks pühkida. Seejärel eemaldatakse lumi tagumiste hõlmadega ja lumesahk töötab edasi. Valgustilattide puhasteid saab kasutada keskmise suurusega traktoritega. Koos Valtra automaatroolimis- ja tagurpidi sõitmise süsteemiga saab seda tööd teha väga täpselt, kiiresti ja lihtsalt.

Küsige meilt valgustite hoolduse kohta

Lihtsaks tehtud rohu niitmine

Lennujaamas peavad rohumaapinnad olema lühikeseks niidetud ja korras. Lennuraja servad on eriti olulised seetõttu, et loomad - näiteks linnud ja küülikud - kipuvad pesasid looma just kõrgemasse taimestikku, mis võib põhjustada ohutusriski lennukite ohutu õhkutõusmise ja maandumise tagamisel.

Isegi väiksemates lennujaamades võib vabalt olla umbes 50 ha rohumaad ja suuremates lennujaamades on sadu hektareid, mida tuleb regulaarselt hooldada - palju kordi aastas.

Valtra Guide automaatroolimisega Valtra traktor ja järelveetav rootorniiduk on selle töö jaoks ideaalne kombinatsioon. Edasi-tagasi sõitmine pikkade sirgete ridadena punktist A punkti B, kus töökäikude vahel ei ole tarbetuid ülekattumisi, teeb töö lihtsaks ja tõhusaks. Valtra Guide'i abil säästate aega, kuna ülekattuvus on viidud miinimumini ja töö kvaliteet on suurepärane: Juht saab keskenduda rohkem seadmele ja enda ümbrusele, jälgides takistusi kabiinist, mis on turul olevatest parima nähtavuse ja mugavusega.

Küsige meilt rohu niitmise kohta

Lahendused lennujaamade pinnasehoolduseks

Valtraga saab töö tehtud

Valdkonnad ja segmendid