share

TÖÖTAGE NUTIKALT. ELAGE PAREMINI.

Kasutage nutika põllumajanduse võimalusi.

Pikkade tööpäevade kõrval jääb enda elu elamiseks vähe aega. Mida ütleksite, kui teil oleks võimalik kasvatada oma äri veetes vähem aega kabiinis, mis jätaks teile rohkem aega teha, mida teile meeldib? Valtra nutikate põllumajandustehnoloogiate abil saate säästa nii aega kui ka raha, parandades samal ajal oma dokumentide töötlemise efektiivsust, saades investeeringust suuremat tulu ja hoides keskkonda.

Nutika põllumajanduse võimalusi kasutades võite saada suuremat saaki, samal ajal vähendades kulusid, riske ja seisakuid. Mis kõige tähtsam, saate säästa aega, et nautida rohkem aega enda jaoks.

Sisseehitatud nutikas põllumajandus.

Valtra annab teile vahendid, millega saate töö tehtud kõikides tingimustes. Selleks oleme töötanud välja nutika tehnoloogia, mis on integreeritud meie N, T & seeria traktoritesse. Parem elukvaliteet on teie käeulatuses – sõna otseses mõttes. Saate juhtida kõiki nutikaid funktsioone meie unikaalse SmartTouch juhtkonsooliga, lihtsalt kaks korda puudutades või näputõmbega.

Mis on Valtra nutikas põllumajandus?

Valtra nutikas põllumajandus on sujuvalt koos töötav tehnoloogiate kogum – Auto-Guide, ISOBUS, juhtimine ja Taskdoc – ning kõiki juhitakse SmartTouchi terminalist, mis on ainulaadne lahendus traktori järgmisele tasemele viimiseks. SmartTouch on loodud viisil, et seda oleks lihtsam kasutada kui nutitelefoni. Valtra Connecti telemeetria teie lauaarvutis või nutitelefonis muudab komplekti tervikuks.

How do you benefit?

Download the whitepaper to see example calculations of how smart farming can benefit operations of all shapes and sizes. 

TEHNOLOOGIALAHENDUSED

Lisateave meie nutikate põllumajanduslahenduste kohta.

AGCO tehnoloogiad

Külastage AGCO Fuse’i

Book a test drive

Book a test drive