share

TEHNOLOOGIALAHENDUSED

Suurem tootlikkus ja kasumlikkus nutikate põllumajandustehnoloogiatega

Valtra tehnoloogialahendused on loodud teie elu lihtsustamiseks. Hüpake traktori kabiini ja ainsa nupuvajutusega saate automatiseerida igavad füüsilised ülesanded ja hoida kokku tunde nii kabiinis viibimise ajast kui ka pärast tööd. Tutvuge meie tehnoloogialahendustega ja omage traktori üle täielikku kontrolli. Need tehnoloogiad on meie N, T, Q & S seeria traktoritesse sisse ehitatud.

Kas soovite nutika põllumajanduse kohta rohkem teada?

SmartTouch - LIHTSAM KASUTADA KUI NUTITELEFONI

Viige oma traktor Valtra SmartTouchi käetoega järgmisele tasemele. Juhtige kõiki nutikaid põllumajandusfunktsioone, kasutades 9-tollist puutetundlikku ekraani, intelligentset  juhthooba ja hüdraulilist juhtkangi. Tänu SmartTouchi äärmiselt lihtsale kasutajaliidesele on lihtsam elu teie käeulatuses. 

TÄPSEM TEAVE

Auto Guide

Laske traktoril roolida

Saate tööd teha ka kõige raskemates tingimustes meie satelliitjuhtimissüsteemiga Auto-Guide. Süsteem Auto-Guide kasutab traktori juhtimiseks satelliitide positsioneerimist, mis aitab teil olla produktiivsem. Automaatne roolimine järgib suunajooni täpselt, suurendades haritavat maa-ala, vähendades kattumist ja säästes aega, kütust ning raha. Ning kuna te ei pea roolimisele keskenduma, võite töötada kauem, olles vähem väsinud ja väiksemate jõupingutustega.

Kasu

Täpsus

Parimate saadaolevate vastuvõtjate ja signaali korrigeerimistega järgib Auto-Guide juhtjooni täpselt, et vähendada kattumisi ning vahelejätmisi ja külvata täpselt ning pidevalt alla meetrise kuni sentimeetrise täpsusega.

Tõhusus

Kuna satelliitjuhtimine määrab teie täpse asukoha põllul, tagab Auto-Guide täpse külvamise isegi pimedas, tolmustes või udustes tingimustes, nii päeval kui ka öösel. Töötage kiiremini ja lihtsamalt, tegemata täpsuses mööndusi.

Ökonoomsus

Auto-Guide hoiab kokku aega, kütust ja raha. Suurenenud täpsus vähendab kulusid seemnetele, väetistele ja pestitsiididele, mille tulemusel saate investeeringust suuremat tulu. Vaadake näidisarvutusi sellest, kui palju te võite kokku hoida, laadides alla meie nutika põllumajanduse valge raamat.

KAS TAHATE NÄHA ROHKEM?

ROHKEM VIDEOID ON SIIN

How do you benefit?

Download the whitepaper to see example calculations of how smart farming can benefit operations of all shapes and sizes. 

Isobus

Nutikas juhtimine. Lihtne ühendus.

Valtra SmartTouchi ja ISOBUS-iga saate töötada mis tahes tootja kõikide ISOBUS-iga ühilduvate lisaseadmetega. SmartTouch võimaldab teil kiirelt ja hõlpsalt ühendada lisaseadmeid ning lisaks annab see teile täppispõllumajanduse jaoks vajaliku kõrgetasemelise juhtimise. ISOBUS-i standard (ISO 11783) võimaldab seda. SmartTouchi käetugi töötab ISOBUS-terminalina. Käsu andmisel saab lisaseade kohe sõnumi. ISOBUS valmistab ka ühilduvaid isehäälestuvaid lisaseadmeid, mille ühendamisel Valtra traktoriga laaditakse kogu asjakohane masina teave kohe terminali.

Kasu

Enam pole vaja mitut ekraani

SmartTouchi terminali kasutamine ISOBUS-terminalina tähendab, et teil ei ole vaja iga lisaseadme jaoks eraldi kallist ekraani. Sellega hoiate kokku aega ja raha ning hoiate kabiini korras. Lisaks lisaseadme ISOBUS-ühenduspesa traktori taha ühendamisel laadib see kogu teabe SmartTouchi terminali üles ilma täiendavate kaablite, klambrite ja stressita.

Alati õiged parameetrid

SmartTouch annab ISOBUS-iga ühilduvate lisaseadmete üle täieliku kontrolli, võimaldades seadistada kõikide ülesannete parameetrid õigesti iga põllu üksikasjalike kaartide kohaselt.

AgControl

Automaatne täpsus. Suurem saak.

AgControliga on teie traktor ja lisaseadmed juhitud täpselt ning automaatselt, et kõikide põldude kõikides osades oleks külvi ja väetise määr optimaalne. See aitab teil vähendada sisendkulusid, suurendada saagikust ja maksimeerida kasumit.

Kasu

Kõrge täpsus vähema vaevaga

AgControl Section on parim turul olev osadena juhtimise süsteem. See lülitab ridade ja poomi osasid automaatselt sisse ja välja, et vältida kattumist ning tühje kohti. AgControl Section muudab iga põllu töö ja seadistuste plaanimise, salvestamise ning taastamise lihtsaks. AgControl Sectioniga on teie töö täpne isegi suurte lisaseadmete ja halva nähtavuse korral. AgControl Section töötab kõikide ühilduvate ISOBUS-i lisaseadmetega, mis vastavad standardile ISO 11783 ja toetavad osadena juhtimise funktsiooni.

TaskDoc

ÜHENDAGE PÕLLUMAJANDUSETTEVÕTTE KONTOR JUHTMEVABALT TRAKTORIGA

TaskDoc®-iga on paberitöö hulk väiksem. Teie lihtsalt alustate tööga ja kogu vajalik dokumentatsioon luuakse automaatselt. Kui olete lõpetanud, edastatakse dokumendid juhtmevabalt teie põllumajandusettevõtete juhtimissüsteemi (FMS). Valmistage muutuva kulunormi kaardid põllumajandusettevõtte kontoris ette ja edastage need automaatseks juhtimiseks traktorile. TaskDoc® on lihtne ja vaistlik.

Kasu

Turvalisus

TaskDoc salvestab ülesanded automaatselt ja edastab teabe juhtmevabalt FMS-ile. See tagab alati andmete turvalisuse. 

Ligipääs

Pääsete andmetele nii põllumajandusettevõtte kontoris FMS-i kui ka sõidukis oleva SmartTouchi kaudu alati ja kõikjal ligi. Ükskõik kus te olete, teate alati, mida järgmiseks teha.

Täpsus

Automatiseeritud dokumenteerimine tähendab, et iga põllu protokollid on alati täpsed, aidates teil järgida eeskirju.

Valtra Connect

JÄLGIGE TRAKTORIT

Valtra Connect on telemeetria lahendus, mis salvestab pidevalt traktori tegevuse ja GPS-i liikumise. Saate mobiiliseadmes kuvada nii ajaloo kui ka reaalajas andmed ja võite pääseda andmetele ligi alati ning kõikjal. Need andmed võimaldavad teil ja teie Valtra hoolduse partneril ennetada hoolduse vajadusi ning reageerida väiksemate probleemidele kiiremini ja vältida volitatud teeninduskeskuse täiendavaid külastusi.

Valtra Connect võimaldab teil lisaks hallata traktoriparki, kuna saate järgida iga alltöövõtja produktiivsust, millised tööd on lõpetatud ja mida on veel vaja teha. See annab teile vajaliku teabe, et tagada optimaalne kasutusmäär, vähendada alltöövõtja kulusid ja parandada tööaega.

Lisateave meie nutikate põllumajanduslahenduste kohta.

AGCO tehnoloogiad

Külastage AGCO Fuse’i

Book a test drive

Book a test drive