share
valtra tractor cabin people talking

VÄLJAÕPETATUD PROFESSIONAALID

VALTRA KOOLITUS

TSENTRALISEERITUD VÄLJAÕPE

Soomes Suolahti tehases asuv Valtra väljaõppekeskus vastutab meie rahvusvahelise teenindus- ja varuosade töötajate väljaõppe eest. Tsentraliseeritud väljaõpe tagab kvaliteetse ja järjepideva teeninduse ning kiire teabevoo meie klientidelt kogu Valtra organisatsioonile.

TEHNILISED TEADMISED

Teie edasimüüjate tehnikud saavad kõige parema väljaõppe kas Soomes Suolahtis asuvast maailmaklassi kuuluvast Valtra koolituskeskusest või mõnest neile lähemal asuvast AGCO koolituskeskusest. Tsentraalselt juhitav koolitus tagab kvaliteetse ja järjepideva teeninduse ning annab teie edasimüüjate tehnikutele täieliku kindlustunde teie teenindamisel.

Tavaliselt on teie edasimüüjate tehnikutel võimalus osaleda tootepraktika programmis ja järgida kursusi AGCO akadeemia osana. Selleks et julgustada veelgi kõrgemaid standardeid, kasutame me auhindade skeeme, mis tunnustavad parimaid edasimüüjate tehnikute talente. Ühtlasi anname tehnikutele võimaluse laiendada oma silmaringi vahetusprogrammidega teiste edasimüüjate juurde üle maailma.

AGCOnet

Nii töökojas kui ka väljas on tehnikutel otsene ligipääs meie AGCO Net Intraneti raamatukogule. Seda uuendatakse iga päev ning see pakub neile kõik uuemad uudised ja kogu tehnilise teabe meie masinate kohta.