share

Valtra S-seeria traktorid

280-420 HJ

Küsi pakkumist Broneeri proovisõit

S Seeria

Alt Text

SAAGE TUTTAVAKS: BOSS

Valtra lipulaev, 6. põlvkonna S-seeria, on kavandatud ja valmistatud Soomes. „Boss“ on meie võimsaim traktor, mis on loodud vilunud juhtidele, kes hindavad töömeisterlikkust ning soovivad jõudu, töökindlust ja madalaid kasutuskulusid. Uuel S-seerial on olemas kõik nutika põllumajanduse funktsioonid, mida professionaalsed farmerid effektiivse töö jaoks vajavad.

S-seeria traktorid on valmistatud Valtra kodus Suolahtis - ühes maailma kõige jätkusuutlikumas traktoritehases. Tehases kasutatakse ainult taastuvenergia allikatest pärinevat elektrit ja kõik meie põhjalikud kvaliteeditestid viiakse läbi biodiisliga. Kõik 6. põlvkonna S-seeria mudelid on nüüd saadaval Valtra Unlimited valikutega, et parandada kasumlikkust ja tootlikkust.

Me usume, et S-seeria pole üksnes parima välimusega traktor turul, vaid ka kõige praktilisem oma klassis. Voolujooneline kapott annab S-seeriale kaasaegse välimuse, parandades samal ajal nähtavust ees ja tagades seeria igale suure võimsusega traktorile parima manööverdusvõime. S-seeria disainist õhkub otsusekindlust ja tugevat iseloomu.

Küsi pakkumist

KVALITEET - ALGUSEST LÕPUNI

Märkimisväärsed investeeringud meie kodutehasesse Suolahtis, Soomes ning meie ulatuslik ülemaailmne edasimüüjate võrgustik tagavad kvaliteetse tootmise ja toe S-seeriale. Iga Suolahtis valmistatud traktor läbib tootmise käigus ranged kvaliteediprotsessid ja mitmed hoolikad kvaliteedikontrolli toimingud. Täielik läbipaistvus võimaldab teil püsida kursis oma S-seeria masina käekäiguga alates tellimisest kuni kättetoimetamiseni. Meie uus kaasaegne värvitöökoda tagab kvaliteetse viimistluse ja toetab teie Valtra traktori jätkusuutlikku tootmist. Kõik uued S-seeria mudelid on nüüd saadaval Unlimited kohandatud valikutega - rääkimata populaarsetest TwinTrac ja SkyView kabiini valikutest, mis on tehases paigaldatud ja testitud.

SKANDINAAVIA DISAIN

Me kujundame tulevikku. S-seeria järgib Skandinaavia põhimõtet „vorm tuleneb funktsioonist“. Tugev, ent samas kitsas mootor tagab parema nähtavuse ja manööverdusvõime, ruumikas ja ergonoomiline kabiin aga lihtsama ja turvalisema juurdepääsu. Iga S-seeria detail on kujundatud stiilselt ja praktiliselt. S-seeria saladus pole üksnes selle välimuses ja tunnetuses, vaid ka jõudluses põllul. S-seeria traktor on jõuline ja suure võimsusega masin, mis sobib ideaalselt kasutamiseks põllumajandus-, ehitus- ja põllutöödel. See on tõhus ning lihtne kasutada ja hooldada.

BOSS

Mõelge suurelt. Mõelge targalt. Kuuenda põlvkonna Valtra S-seeria jaoks pole ükski ülesanne liiga suur ega ükski detail liiga väike. S-seeria masin tuleb kergesti lükkamise, tõstmise ja tõmbamisega toime ka kõige raskematel tööpäevadel ning teeb seda täpselt ja targalt. See on jõud ja jõudlus, mis väärib auhindu.

I WANT IT. I NEED IT!

SO WHERE IS MY NEAREST
VALTRA DEALER?

Leia Valtra müüja

S -seeria

KOGEGE S-SEERIAT

si pakkumist

Põhifunktsioonid

SUUREM, PAREM
KIIREM, TUGEVAM

Valtra suurim mudel on nüüd veelgi parem

Küsi pakkumist

Valtra suurim mudel on nüüd veelgi parem

S-seeria masin suudab töötada iga seadmega tõhusalt ja efektiivselt, 5% suurema väljundvõimsusega ja 9% suurema pöördemomendiga. Tugev ja töökindel 8,4l AGCO Power mootor saavutab uskumatu pöördemomendi madalatel pööretel.

TÖÖKINDEL JÕUÜLEKANNE

CVT

Broneeri proovisõit

TÖÖKINDEL JÕUÜLEKANNE

Uus ja täiustatud AGCO ML 260 astmevabakäigukast (CVT) on parim! Sellel on tõestatud töökindlus ja tõhusus. Valtra täiustatud nutika jõuülekande juhtimise funktsioon Smart Transmission Management võimaldab teil kergesti S-seeria võimsust maksimaalselt ära kasutada. Jõuülekande jälgimine ja juhtimine on lihtne tänu uuenduslikule A-piilari ekraanile ja Valtra SmartTouch liidesele.

KAKS TÖÖPIIRKONDA. KAKS TÖÖVIISI.

 • ECOPower põhimõte aitab kütust säästa
 • Maksimaalne kiirus 53 km/h /1650 p/min

Sujuv ja tõhus võimsus algusest peale. S-seeria CVT jõuülekandel on kaks tööpiirkonda, A ja B. Mõlemad algavad kiirusest 0 km/h. Piirkond A on ette nähtud põllutööde ja raskete vedamisülesannete jaoks, piirkond B aga sobib ideaalselt teel sõitmiseks. Automaatrežiim tagab ületamatu kasutusmugavuse. Automaatrežiimis valib S-seeria elektrooniline jõuülekande juhtimine automaatselt madalaimad võimalikud mootori pöörded, et säilitada väikseim kütusekulu. Juht reguleerib lihtsalt kiirust sõidupedaali, sõiduhoova või püsikiiruse hoidja abil olenevalt sellest, mis on juhi või töö jaoks sobivaim.

HÜDRAULIKA SUURTE HAAKESEADMETE JAOKS

Küsi pakkumist

HÜDRAULIKA SUURTE HAAKESEADMETE JAOKS

S-seeria kahe pumbaga hüdraulikasüsteem võimaldab töötada suurte haakeseadmetega sujuvalt ja tõhusalt. Kõige suuremate tarvikutega töötamiseks saate valida ühe kahest suure vooluhulgaga süsteemist. Raskusi saate tõsta tõstejõuga kuni 12 t taga ja 5,8 t ees.

JÄTKUSUUTLIK. TÖÖKINDEL.

 • 200 ECO või 200 + 200
 • 12 000 kg tõstejõud

S-seeria suurepärases hüdraulikasüsteemis on kombineeritud võimsus ja tõhusus. S-seeria mitmekülgsuse tagab valikuvõimalus kahe suure võimsusega hüdropumbalahenduse, 200 l/min ECO variandi ja 200 l/min + 200 l/min variandi vahel. Mõlema variandi korral kasutatakse kahte pumpa tööks suure õlikogusega madalatel mootori pööretel, tagades vajaliku võimsuse koos samaaegse kütusesäästlikkusega. ECO variandi korral saavutatakse väljundvõimsus 200 l/min mootori pööretel 1650 p/min, täiskiiruse 1950 p/min asemel. Teine pumbaseade on hammasrataspump, mida saab tööst sõltuvalt sisse või välja lülitada. 200 + 200 variandil on kaks autonoomset teljesuunalist kolbpumpa, millest kumbki tagab oma süsteemis vooluhulga üle 200 l/min. Esimene pump reguleerib jaotureid 1 kuni 3. Jaotur 3 on suure vooluhulga jaotur vooluhulgaga 170 l/min. Teine pump reguleerib jaotureid 4 kuni 6 ja suuremat võimsust. See tagab hea töökindluse äärmiselt suure õlivajadusega tarvikutega töötamisel.

TÖÖTAGE KAUA. TÖÖTAGE VALGES.

Öö saate päevaks muuta

Küsi pakkumist

TÖÖTAGE KAUA. TÖÖTAGE VALGES.

Öö saate päevaks muuta S-seeria turu parimate LED tuledega. Intelligentne valgustuse automaatika ja juhtimine SmartTouch liidese kaudu võimaldab teil näha, mida te teete, ning keskenduda käsilolevale tööle.

LED TULED STANDARDVARUSTUSES

Ohutu ja tõhusa töö jaoks vajate te head nähtavust kogu tööpiirkonnas. S-seerial on kapotituled, koos erinevate töötuledega, mis tagavad suurepärase valgustuse ees ja taga. Kõik standardvarustusse kuuluvad tuled on energiasäästlikud LED-tuled.

Click on a hot spot to learn more about the Valtra S Series all-LED lighting.

LED katusetuled

LED tagatöötuled

[Basic 1100 luumenit Premium+ 2800 luumenit]

Tagumised vöökoha kõrgused LED topelttuled

[Basic 1100 luumenit Premium+ 2800 luumenit]

Tagatuled

Veokonksu LED tuli

[450 luumenit]

LED gabariidituled

LED töötuli

[iga tuli 3800 luumenit]

Vöökoha kõrgused LED töötuled

[Basic 1100 luumenit Premium+ 2800]

LED suunatuled

LED päevatuled

INTELLIGENTNE VALGUSTUS

 • SmartTouch valgustuse juhtimine
 • Nutikad automaatsed valgustusvalikud

Nutikad valgustusfunktsioonid muudavad töö lihtsamaks ja ohutumaks. Võite töötulesid ise kergesti konfigureerida SmartTouch liidese kaudu või kasutada ära S-seeria paljusid automaatseid valgustusvõimalusi. Vilkurid süttivad automaatselt, kui traktor liigub kiirusega üle 25 km/h. Samamoodi aktiveeruvad suunatuled automaatselt traktori pööramisel ja tagumised töötuled tagurdamisel.

MUGAVUS, JUHITAVUS

JA PAREM PINNASE SEISUND

Küsi pakkumist

MUGAVUS, JUHITAVUS JA PAREM PINNASE SEISUND

6. põlvkonna S-seeria on loodud hoolitsema teie, teie äri ja ka pinnase eest. S-seeria traktoritel on oma klassi parim manööverdusvõime. Ennast tõestanud vedrustus ja jõuülekanne tagavad suurepärase veojõu. Kompromisse pole tehtud kasutatavuse, mugavuse, kütusesäästlikkuse ega mulla tervise arvelt. S-seeria traktor on peremees nii põllul kui ka teel.

MINIMAALNE MÕJU. MAKSIMAALNE SAAGIKUS.

S-seeria traktor kaitseb mulda tihenemise eest, tagades parema saagikuse. Kui muld kokku surutakse, muutub see vähem poorseks, mis avaldab negatiivset mõju drenaažile ja mulla mikrobioomile. S-seeria traktor massinäitajaga 28 kg/hj (S416) on kerge, võrreldes teiste võimsate traktoritega. S-seeria masina ballastita kaal on tasakaalustatud jaotusega 45% esiteljel / 55% tagateljel. See tagab head omadused rasketeks tõmbetöödeks, vähendab survet pinnasele ja parandab veojõudu. S-seeria suurt veovõimet saab täielikult ära kasutada paljude erinevate ballastraskustega nii ees kui taga. Kulutõhus põllumajandus nõuab ebavajaliku sõitmise vähendamist. S-seerial on Valtra lihtsalt kasutatavad nutika põllumajanduse tehnoloogiad, sealhulgas Valtra Guide, Auto U-pilot ja SmartTurn. Need tehnoloogiad võimaldavad tegutseda tõhusalt põlluotsas ning rakendada kontrollitud liiklust, et vähendada kattumisi ja parandada töötõhusust.

ÄRIKLASSI MUGAVUS

Broneeri proovisõit

ÄRIKLASSI MUGAVUS

Tere tulemast S-seeria uude mugavasse ja ergonoomilisse kabiini. Alates ohutust ja lihtsast juurdepääsust kliimaseadmega kabiini kuni uuendusliku ruumisäästliku hoiuala ja jahutuskastini - S-seeria juures võib kõikjal näha Soomes valmistatud traktori tippkvaliteeti ja töömeisterlikkust.

NUTIKAS JA LIHTNE

SMARTTOUCH

Küsi pakkumist

NUTIKAS JA LIHTNE

Soome leidlikkus selle parimal tasemel. Meie uuenduslik ja populaarne SmartTouch käetugi toob nutika põllumajanduse võimalused teie käeulatusse. Töid saab hallata lihtsate ja tuttavate pühkimis- ja koputusliigutustega, nagu nutitelefonis... ent veelgi lihtsamalt! Juhiprofiile ja ülesandeid saab masinapargi traktorite vahel kergesti jagada, mis tähendab, et iga juht saab kabiini siseneda ja kohe tööle asuda.

Click on a hot spot to learn more about Valtra SmartTouch.

SMARTTOUCH

Auhinnatud Valtra SmartTouch käetoe kasutajaliides on terviklik töökeskkond, mis on loodud ergonoomiliseks ja intuitiivseks. Lühidalt öeldes on see turul parim traktori kasutajaliides. Sellel on lihtsalt kasutatav 9-tolline puuteekraan ja multifunktsionaalne hoob.

ERGONOOMILISED MULTIFUNKTSIONAALSED JUHTSEADMED

 • Populaarne „juhthoovaga sõit“

SmartTouch multifunktsionaalne hoob annab teile täieliku juhtimisvõime ning lisaks on sellel lihtne ja ergonoomiline vertikaalne disain. Traktori kiirust saab reguleerida ainult multifunktsionaalse hoova abil. Lisaks saavad juhid hoovaga juhtida tõste-, hüdraulilisi ja ISOBUS tarvikuid.

JUHTHOOB, MIDA ON RÕÕM KASUTADA

Valtra uuenduslik ja ergonoomiline SmartTouch juhthoob on täielikult programmeeritav hüdraulikasüsteemi juhtimisseade ette ja taha paigaldatud tarvikute jaoks. Kolmanda funktsiooni hoova saab programmeerida kõige tavalisema funktsiooni juhtimiseks samal ajal juhthoovaga manööverdades.

AWARD-WINNING FINNISH DESIGN

PÕLLUOTSAS PÖÖRAMINE ILMA PEAVALUTA

 • Kiireim põlluotsa töö juhtimine

Vabanege tülikast peamurdmisest, kuidas põlluotsas liikuda, ning saavutage ühtlased, tõhusad ja usaldusväärsed tulemused, mis säästavad aega ja kütust, vähendades samal ajal survet pinnasele. Valtra SmartTouch annab kõige lihtsama ja kiiremini seadistatava turul oleva põlluotsa juhtimissüsteemi.

A-PIILARI NÄIDIK

 • Lihtne lugeda. Lihtne kasutada.
 • Automaatne hämardamine

Iga Valtra on teie Valtra. Võite muretult ühest masinast teise liikuda, sest SmartTouch kasutajaprofiile saab Valtra masinate lõikes kiiresti vahetada. Saate selgelt ja lihtsalt vajalikku teavet vaadata ning samal ajal pilku teel hoida. Suur A-piilari konsool asub silmade kõrgusel ja on käeulatuses. Olulist teavet saab lihtsalt ja loogiliselt vaadata pööratava ratta ja kahe nupu abil. Sõidu ajal hämardab A-piilari näidik ebaolulise teabe automaatselt.

A-PIILARI NÄIDIK

ÜLAOSA

 • Kiirus maapinna suhtes
 • Kell
 • Mootori pöörete arv p/min
 • Kütusetase

Valige prioriteetne teave, mida vajate tõhusaks ja ohutuks tööks. Vajadusel saab ülejäänud näidiku hämardada, et vältida tähelepanu hajumist.

KESK- JA ALAOSA

 • CVT seaded
 • Sõidukiirus

Juhid saavad konfigureerida kahte alumist näidiku ala teabe kuvamiseks, mis on oluline tööülesannete ja isiklike vajaduste jaoks.

TEAVITUS- JA HOIATUSTULED

Peamised teavitus- ja LED hoiatustuled asuvad kahes reas ning süttivad vajaduse korral, teavitades juhti kiiresti võimalikest probleemidest, et parandada ohutust ja suurendada kasulikku tööaega.

TEHNOLOOGIA TEIE TEENISTUSES

Küsi pakkumist

TEHNOLOOGIA TEIE TEENISTUSES

6. põlvkonna S-seeria varustusse kuulub kogu nutika põllumajanduse tehnoloogia, mida te vajate, et töö tõhusamaks, tootlikumaks ja jätkusuutlikumaks muuta. SmartTurn annab teie käsutusse täiustatud põlluautomaatika.

TASKDOC PRO FMIS SÜSTEEMILE

Säästke aega, koostades täpselt planeeritud ülesandeid ja saates need traktorile USB-pulga või mobiilsidevõrgu kaudu Valtra TaskDoc Pro abil. Samal ajal kui traktor teostab koos tarvikuga teatud tööd, registreerib traktori pardaarvuti erinevaid traktori ja ISOBUS tarviku parameetreid, nagu näiteks kellaaeg, GPS positsioon, läbitud tööala, tarbitud kütus, rakendatud sisendid ja muud andmed. Iga tööülesande lõpetamisel toimetatakse täpsed andmed otse teie farmihalduse infosüsteemi (FMIS), mis tagab lihtsa aruandluse, agronoomiliste andmete registreerimise, organiseeritud planeerimise ja jätkusuutlikkuse. TaskDoc Pro® on 100% ISOBUS-ühilduvusega, toetab ISOBUS standardeid TC-BAS ja TCGEO ning töötab koos farmihalduse infosüsteemidega (FMIS).

Find out more about TaskDoc

Watch the video

Find out more about TaskDoc and TaskDoc Pro in our video on our YouTube channel.
Watch

VALTRA GUIDE + VARIABLE RATE CONTROL + SECTION CONTROL

Valtra nutika põllumajanduse lahenduste kasutamine võimaldab säästa aega, kütust ja jõudu. Valtra Guide aitab vähendada kattumisi ja vältida alade töötlemata jäämist. Variable Rate Control tagab täpselt õige tootekoguse kandmise õigele põllu piirkonnale. Section Control koos Multiboom funktsiooniga välistab kattumised põlluotsas, vähendades üldist kasutatud toote kogust ja suurendades saagikust.

VALTRA SMART FARMING SOLUTIONS

VALTRA GUIDE

Loe lähemalt

VALTRA GUIDE

SECTION CONTROL

Loe lähemalt

SECTION CONTROL

VARIABLE RATE CONTROL

Loe lähemalt

VARIABLE RATE CONTROL

VALTRA GUIDE + AUTO U-PILOT + SMARTTURN

Koos Valtra Guide ja Auto U-Pilot funktsioonidega muudab Valtra SmartTurn põllul sõitmise täielikult automaatseks, vähendades pinget ja pinnase kokkusurumist ning parandades kütusesäästlikkust ja tõhusust. Järjepidevad pöörded suurendavad töö täpsust kasutamise korral koos teiste Valtra nutika põllumajanduse tehnoloogiatega. Valida saab nelja pöördeskeemi hulgast: U-pööre, osaväljarežiim, K-pööre ja Y-pööre.

VALTRA SMART FARMING SOLUTIONS

VALTRA GUIDE

Loe lähemalt

VALTRA GUIDE

AUTO U-PILOT

Loe lähemalt

AUTO U-PILOT

SMARTTURN

Loe lähemalt

SMARTTURN

NUTIKAS TÖÖ

S-seeria on loodud äri jaoks

Küsi pakkumist

NUTIKAS TÖÖ

S-seeria on loodud äri jaoks. Mitmed nutikad digitaalsed töövahendid säästavad aega ja jõupingutust, lihtsustades ülesannete koostamist ja haldamist ning parandades teie äritegevuse tõhusust ja jätkusuutlikkust. Olenemata sellest, kas te töötate ühe traktori või terve masinapargiga, võimaldab Valtra täiustatud telemeetria teil hoida tööl silma peal igal pool ja igal ajal.

VALTRA CONNECT

Kui teil on kindel eesmärk säästa aega ja raha oma majandusseisu parandamiseks ning tehtud vajalikud otsused jätkusuutlikkuse osas, sobib S-seeria telemeetria teie ettevõttele ideaalselt. Valtra Connect salvestab teie traktori tegevust ja GPS-i põhist liikumist reaalajas, andes vajaliku ülevaate tõhususe parandamiseks. Andmete jagamine usaldusväärse hoolduspartneriga aitab tuvastada tekkivaid probleeme, et vältida plaaniväliseid seisakuid. Teie investeeringu turvalisust võimaldab kaitsta Valtra Connecti geopiirangu funktsioon, mis teavitab teid, kui traktor siseneb konkreetsesse alasse või väljub sellest.

VÄHENDAGE TÜHIKÄIGUAEGA. SÄÄSTKE KÜTUST.

Valtra Coach on uuenduslik Valtra rakendus, milles kasutatakse reaalajas ja varasemaid telemeetrilisi andmeid, et aidata traktorijuhtidel tuvastada liigset tühikäiguaega ning vähendada kütusekulu ja süsinikujalajälge. Tühikäiguaja vähendamine pikendab ka traktori tööiga, vähendab hoolduskulusid ja kaitseb edasimüügiväärtust.

Teie eelised, näide 1

Juht kasutab traktorit keskmiselt 5,2 tundi päevas. Valtra Coach tuvastab, et 12% sellest ajast töötab traktor liigsel tühikäigul. Tühikäiguaja vähendamiseks harjumusi muutes säästab juht 27 minutit tühikäiguaega päevas ehk 333 liitrit kütust aastas.

PÜHENDUNUD TEENINDUSKVALITEEDILE

Küsi pakkumist

PÜHENDUNUD TEENINDUSKVALITEEDILE

Teie S-seeria traktor on kvaliteetne masin. Teie ettevõte väärib sama kõrget teeninduskvaliteeti. Valtra sertifitseeritud edasimüüjad pakuvad eriteenuseid alates kohandatud finantseerimisvõimalustest kuni kvaliteetse professionaalse seadistamise ja üleandmiseni, Connect rakenduse teenusteni ning garanteeritud varuosade saadavuseni. Oleme teie jaoks olemas, et tagada teile 101% kasulik tööaeg.

TEIE SERTIFITSEERITUD VALTRA EDASIMÜÜJA

Valtra sertifitseeritud edasimüüjad pakuvad eriteenuseid, et tagada teie ettevõttele suurim tulu teie S-seeria masinalt. Sertifitseeritud staatuse saavutamiseks peavad edasimüüjad järgima rangeid kaubamärgistandardeid, mis hõlmavad nii masinate hankimist kui ka müügijärgset teenindust.

Sertifitseeritud Valtra edasimüüjad tagavad teile 101% kasuliku tööaja järgmisega:

 • Garanteeritud varuosade saadavus
 • Asendus- ja rendimasinad
 • Masina üleandmise ja nutika põllumajanduse seadistamise teenus
 • Sertifitseeritud toote- ja teenindusspetsialistid
 • Uusimad diagnostikavahendid
 • Ennetav hooldus
 • Asjatundlik finantsnõustamine

Võite alati kindel olla, et saate sertifitseeritud Valtra edasimüüjalt parima teeninduse; alates nõustamisest, hooldusest, remondist ja varuosadest kuni uue masina ostmiseni.

MEELERAHU. TEIE KÄTES.

Te soovite, et teie S-seeria masin teeks teie ettevõtte jaoks usinalt tööd. Te soovite mugavust. Meie finantslahendused on just sellised. Need on mugavalt saadaval Valtra sertifitseeritud võimsate masinate edasimüüja kaudu. Saate taskukohase finantseeringu ühes selges paketis, mida pakub AGCO Finance, Valtra finantseerimislahenduste ülemaailmne pakkuja. Üle 30 aasta pikkused kogemused põllumajandussektoris tagavad teile kohandatud finantseerimislahendused tööstusharu spetsialistidelt.

CONNECT, CARE & GO

Connect, Care & Go annab teile meelerahu, kuna teate, et hoolduskulud arvestatakse teie igakuistesse väljaminekutesse. Saate lahenduse, mis on teie vajaduste jaoks sobiv.

Read more about Connect, Care and Go

Loe lähemalt

UNLIMITED PIIRAMATUD VÕIMALUSED

valmistatud Soomes Suolahtis

Küsi pakkumist

UNLIMITED PIIRAMATUD VÕIMALUSED

6. põlvkonna S-seeria masinaid toodetakse Suolahtis, Soomes, kus asub ka Valtra Unlimited Studio. Kogu Valtra S-seeria on nüüd saadaval Unlimitedi kohandatud lisadega, et suurendada kasumlikkust, prestiiži ja tootlikkust. Võite valida erinevaid funktsioone või määratleda oma isiklikud vajadused - VALIK ON TEIE.

TEIE TRAKTOR. TEIE STIIL.

Valtra pakub erinevaid lahendusi, mis sobivad teie ärivajaduste, isikliku või firmastiiliga.

VÄHEM AEGA HOOVIS. ROHKEM AEGA PÕLLUL.

Erinevate punktide käsitsi määrimine võib olla aeganõudev protsess. Säästke aega ja määrdeainet Unlimited automaatse keskmäärdesüsteemiga. Täitke lihtsalt keskpaak ning süsteem suunab automaatselt täpselt õige määrdekoguse igasse punkti, et teie S-seeria masin töötaks sujuvalt isegi äärmuslikes tingimustes. Kui täisautomaatne määrimine teile ei sobi, pakub Unlimited ka lihtsustatud lahendust, manuaalset keskmäärdesüsteemi. Selles süsteemis on määrimispunktid paigutatud lihtsama juurdepääsuga kohtadesse, kus mõõteseadmed jaotavad lisatud määrdeaine edasi erinevatesse määrimispunktidesse. Manuaalne keskmäärdesüsteem võimaldab määrida punkte esiteljel, tagumisel haakeseadmel ja esitõsteüksusel. Määrige lihtsalt paar punkti, millele te kergesti ligi pääsete, ning laske süsteemil määre ülejäänud punktidesse edasi suunata.

TEHNILISED ANDMED

MUDEL

MAKS. VÕIMSUS 1850 P/MIN (NOMINAALKIIRUS 1950 P/MIN)

MAKS. PÖÖRDEMOMENT 1500 P/MIN

AGCO

POWER 

STD VÕIMENDUS
HJ  kW Nm HJ kW Nm
S286

 

 

84 LXTN

280 206 1250 310 228 1400
S316 310 228 1350 340 250 1500
S346 340 250 1500 370 272 1600
S376 370 272 1550 400 294 1700
S396 400 294 1700 420 309 1750
S416 420 309 1750 420 309 1750

Mootori täpsemaid andmeid vt tehniliste andmete tabelist. S286 - S396: võimenduse väärtused on saadaval maanteekiirustel ning juhul, kui jõuvõtuvõll või hüdraulikasüsteem on reaalselt kasutusel ja traktor liigub. S416: Transpordivõimendus on astmeline ja seda saab kasutada igal kiirusel. Võimendus on saadaval jõuvõtuvõlli kasutamisel isegi paigalseisul (traktori kiirus maapinnal = 0 km/h)

LUGEGE LISAKS

LAADIGE PROSPEKT ALLA

LAADIGE PROSPEKT ALLA

LEIDKE LÄHIM EDASIMÜÜJA

EDASIMÜÜJALEIDJA

PROOVI ISE JÄRELE

Broneeri proovisõit