share
valtra t4 series wite on the field working

S -SEERIA

NUTIKAS JA VÕIMAS. 
290 - 405 HJ

S-seeria

VALTRA S-SEERIA TRAKTORID: BIG JOBS JUST GOT BETTER

Neljanda põlvkonna Valtra S-seeria traktor on masin, mille tasakaalustatud jõudlus aitab teil oma uut investeeringut maksimaalselt kasutada – selleks et suurendada jõudlust ja vähendada kulusid. Oleme projekteerinud teie jaoks usaldusväärse masina, mille puhul saate kasutada kõiki soovitud teenuseid. See võimaldab meil teile tagada parima võimaliku investeerimistulu.

Selle põhifunktsioonid on ette nähtud isegi kõige raskemate ülesannetega toime tulemiseks. Võimas mootor, astmeteta käigukast ja optimaalne massijaotus tagavad tõhusa jõudluse. Hüdroväljund sobib kasutamiseks suure jõudlusega agregaatidega, kas siis põllul või metsas. Suur kabiin pakub ruumikat töökeskkonda ning sõidumugavus on klass omaette. 

Küsi pakkumist
NUTIKAS JA VÕIMAS

Küsi pakkumist

Põhifunktsioonid

AGCO Poweri 84 AWF-mootor

See mootor on Soome jõud ja maailmas esimene! See on nimelt esimene traktorimootor, mis vastab heitmestandardile Tier 4 Final, Stage 4. See tehnoloogia tagab mootori töökindluse ilma mingite lisakuludeta.

Twin turbo

Valtra S-seeria on varustatud kahe järjestikuse turbokompressoriga, et parandada pöördemomenti väiksema pöörete arvu ja madalama heitgaasitemperatuuri juures. See suurendab mootori vastupidavust ja vähendab hoolduskulusid. Hüdrauliline klapitõstuk vähendab hoolduskulusid.

Kütusesäästlikkus

S-seeria kütusesäästlikkus on saavutatud kilovatt-tunde arvestades konkurentsivõimeline, nt võrreldes raiutava puidu kuupmeetrite arvu või haritavate hektarite arvuga. Uue S-seeria mootor 84 LFTV-D5 AGCO Power mootor vähendab kütusekulu veelgi (5%). AdBlue tarbimise vähendamiseks kasutatakse ka heitgaasitagastust.

Uuendus, mis ühendab parimad omadused

S-seeria ühendab endas juhtivad uuendused Valtralt, AGCO Powerilt ja saksa inseneridelt. Valtra välja töötatud traktori intelligentne juhtimissüsteem kombineerib uuendused üheks võitmatuks paketiks, mis sisaldab tõhusat lihtsastikasutatavat ja usaldusväärset võimsust.

Optimeeritud käigukast

AGCO AVT-käigukastil (AGCO Variable Transmission) on erinevaid funktsioone, mille abil erinevaid töid erinevatel kiirustel teha. Tööala A on kõikide tööolukordade jaoks, mis eeldavad suurt tõmbejõudu, ning tööala B on nähtud ette üldiseks maanteetranspordiks. See võimaldab tõmbejõudu ja käigukasti tõhusust optimeerida. Näiteks on madalate mootori pööretega sõites võimalik kütust märkimisväärselt säästa.

Kuni 10% võimsam

Kuni 10% võimsam Valtra uuenduslik SigmaPower on S-seeria standardvarustuses. Mil iganes on jõuvõtuvõlli või hüdraulika kasutamiseks vaja lisavõimsust, lisab mootori elektrooniline haldussüsteem väljundvõimsust 10% – suurimate S-seeria mudelitel kuni 405 hobujõudu. Võimsust saab ka lisada, sõites kiirusel üle 20 km/h.

valtra n4, t4, s4 series with smarttouch on a field

VALTRA SmartTouch

Valtra SmartTouch on viinud kasutatavuse uuele tasemele. Seda on lihtsam kasutada kui nutitelefoni. Sätetele pääseb kergesti vaid kahe puudutuse või viipega ligi ning kogu tehnoloogia on ühendatud uude, kergesti kasutatavasse vormingusse: juhtimine, ISOBUS, telemeetria, AgControl ja TaskDoc.

Loe edasi

Integreeritud nutitehnoloogia

Valtra Smart Farming koosneb nutitehnoloogiatest, mis töötavad sujuvalt koos: Valtra Guide, ISOBUS, Section Control, Variable Rate Control ja TaskDoc. Meie tehnoloogiliste lahenduste disainimisel on kõige tähtsam kasutusmugavus.

Nutitehnoloogiad

MUGAVUS

Kabiinil on neljapunktiline õhkvedrustus Valtra AutoComfort, mis kasutab uusimat tehnoloogiat. Andurid kannavad andmed üle juhtimissüsteemi, mis tagab, et kabiin on alati õiges asendis. Samuti võimaldab AutoComfort teil vedrustust vastavalt isiklikule eelistusele reguleerida.

S-seeria on ette nähtud töötamiseks 24/7, mistõttu kuulub kliimaseade standardvarustusse. Isegi juhiiste on ventileeritud. S-seeria seadmega töötamine on mugav igal aastaajal. Standardvarustusse kuuluvad ka kuus töötule ees ja taga ning valikuna on saadaval ka ksenoontuled. 

TwinTrac

Valtra patenteeritud TwinTrac dubleeritud juhtimisseadmed (rool + pedaalid kabiini tagaosas) muudab teie töö veelgi tõhusamaks, seda eriti juhul kui töötate niiduki või muude suure jõudlusega agregaatidega. S-seeria iga detail on juba algusest peale konstrueeritud töötama tõhusalt mõlemas suunas. Uuringute kohaselt on suurepärase nähtavuse tõttu teatud rakenduste puhul Valtra traktoritega tagurpidi töötamine isegi tõhusam kui edasisuunas töötamine. Optimaalne ergonoomika muudab pikad tööpäevad võimalikuks, mis omakorda suurendab tootlikkust.

Sõidusuuna vahetamine ühe kerge liigutusega

Sõidusuuna vahetamine on kiire ja lihtne. Reguleeritav roolisammas asub kabiini tagaosas gaasipedaali, piduripedaali ja siduripedaali kõrval. Kõik muud juhtseadmed asuvad Valtra ARM-i juhi käetoel, mis pöörleb 180 kraadi koos juhiistmega.

Loe edasi

TURU PARIM MOOTOR

Valtra S-seeria traktorisse investeerides investeerite ka kõige töökindlamasse ja tõhusamasse turul pakutavasse mootoritehnoloogiasse. AGCO POWER on mootorite tootmisega tegelenud juba enam kui 60 aastat. Kõik S-seeria mootorid pärinevad AGCO POWER-i Soome tehasest. AGCO POWER on globaalse off-road-mootorite turu liider ning toodab aastas enam kui 70 000 mootorit.

Loe lähemalt mootorite kohta

Valikpaketid

S- seeriat on võimalik saada kahe erineva valikvarustuspaketiga.

Valikvarustuspaketid annavad mitmekülgse valiku mugavusfunktsioonidest kuni täppispõllumajandamise tehnoloogiateni.

Valtra Unlimited funktsioone saab lisada mis tahes varustuspaketile, mis aitab sul kohandada traktorit oma täpsetele vajadustele.

valtraT234 nokia heavy tyres unlimited tractor

VALTRA Unlimited

Valtra Unlimited pakub piiramatuid lahendusi väga erinevatele tööülesannetele. Valtra Unlimited võimaldab teil seadistada oma traktori, mille kujundus ja mugavus vastavad teie nõudmistele mis tahes keskkonnas. Olenemata sellest, kas vajate traktorit teehoolduseks, metsa- või munitsipaaltöödeks või on teil tarvis spetsiifilisi funktsioone põllumajanduse jaoks või koguni kaitse- või militaarotstarbel, on Valtra Unlimitedil olemas võimalused teie töömasina kokkupanekuks.

Loe edasi

Teenused

FINANTSEERIMISVÕIMALUSED

AGCO Finance koostab teile teie rahavoogude ja toimingute põhjal isikliku finantseerimislahenduse. Öelge meile, kui palju te saate endale igakuiselt lubada, ja me koostame paindliku maksegraafiku vastavalt teie ettevõtte vajadustele, arvestades seejuures hooajalisi muutusi.

Loe edasi

Connect, Care & Go

Sinu parim traktorikogemus

Sa töötad kõvasti. Tegutsed keerulistes ja erinevates keskkondades, täites korraga viit ülesannet, töötad pikki tunde ja vahemaid. Meie ülesanne on hoolitseda selle eest, et sinu traktorikogemus oleks parim. Meie lihtne Connect, Care & Go teenus on äärmiselt praktiline, mis lihtsustab traktori igapäevast käitamist ja hooldust ilma, et omanik peaks selleks tegema lisakulutusi. Parim traktorikogemus ei ole ainult masin või hetk, mil sa selle ostad — meie, meie partnerid ja suur edasimüüjate võrgustik oleme valmis, et pakkuda teile tuge kogu traktori elutsükli jooksul.

Alusta nüüd

TEHNILISED ANDMED

Mudel Maksimaalne võimsus koos võimendusega (ISO 14396) Hüdroväljund l/min
  HJ  kW NM  
S274 300 221 1300 205
S294 325 239 1390 205
S324 350 257 1500 205
S354 380 279 1590 205
S374 400 294 1600 205
S394 405 298 1600 205

LUGEGE LISAKS

LAADIGE PROSPEKT ALLA

LAADIGE PROSPEKT ALLA

LEIDKE LÄHIM EDASIMÜÜJA

EDASIMÜÜJALEIDJA

PROOVI ISE JÄRELE

Broneeri proovisõit