share

Valtra neljanda põlvkonna traktorid vastavad ühe klassi võrra rangemale heitmestandardile

8.1.2019

Valtra uuendab 2019. aasta jooksul oma N-, T- ja S-seeria traktoreid võimsusega üle 130 kW nii, et nad vastaksid 5. astme heitmestandardile. Samal ajal võetakse kasutusele mitmed uued funktsioonid, mis suurendavad traktorijuhi mugavust ja vähendavad masina omaniku kogukulusid.

Vastab 5. astme heitmestandardile

Alates 2019. aasta jaanuarist toodetakse Valtra T- ja S-seeria traktorid 5. astme heitmestandardile vastavate versioonidena. 5. astme heitmestandardile vastavate N-seeria traktorite tootmine algab N174 mudelite puhul kevadel ning N134 ja N154 mudelite puhul sügisel.

Traktorite uusi mudeleid käitavad LFTN-D5 AGCO suure võimsusega mootorid, milles kasutatakse SCR-tehnoloogiat. Tänu hüdraulilise ühenduse reguleerimisele ei tööta uued mootorid mitte ainult sujuvamalt, vaid vajavad ka vähem hooldust. N- ja T-seeria mootorid on jätkuvalt tehnoloogial, mis tagab heitgaasi ringluse (EGR) nulltaseme. S-seeria mootoritel hoitakse EGR tase alla 15%. See tagab, et mootorid töötavad usaldusväärselt ja saavutavad heitmestandardites seadusega sätestatud taseme.

5. astme heitmestandardile vastavate N-, T- ja S-seeria mudelite konstruktsioon on kohandatud nii, et see sobiks suuremate järeltöötlussüsteemidega. Kabiinist nähtavust, mis on alati olnud väga heal tasemel, on veelgi parandatud. S-seerial on kabiini pääsemist astmete täiustamise teel veelgi lihtsustatud ja tööriistade hoiuruumi on suurendatud. Traktorid on nüüd varustatud uuendatud LED-tagatulekoostuga ja tehasest saab tellida uusi värvivariante.

 

Uued nutikad talutööfunktsioonid ja kohandatud teenused

Valtra mudelid muutuvad 2019. aastal ka veelgi nutikamaks. N-, T- ja S-seeria SmartTouch mudelite jaoks on nüüd saadaval teine terminal. Terminal, mille võib kabiinis paigaldada mis tahes kohta, võib kasutada ISOBUS-tööseadmete kuvarina, automaatjuhtimisfunktsioonide ja asjakohaste põlluhaldussuvandite avamiseks ja kasutamiseks või välise kaamera sisselülitamiseks. Sama hõlpsasti kasutatav kaamera on nüüd lisavarustusena saadaval ka N- ja T-seeria Active ja HiTech mudelite jaoks, mis võimaldab nutikat põlluharimist juurutada ka nendel vähemtäiuslike tehniliste andmetega mudelitel.

“Valtra SmartTouch on tänu oma intuitiivsusele vastu võetud uskumatult hästi. Juba praegu tarnime 40% T-seeria masinatest automaatsete juhtimisfunktsioonidega. Oleme pühendunud talunikele ja töövõtjatele hõlpsasti kasutatavate täppispõllunduslahenduste ja teenuste tarnimisele, mis aitavad neil oma masinaid paremini ära kasutada ja hoida tootmiskulud kontrolli all”, kinnitab Valtra turustuse asepresident Mikko Lehikoinen.

 

Klientide jaoks masinate töökorras oleku aja maksimeerimiseks tõi Valtra turule ka “Connect, Care & Go” hoolduspakkumise, mis võimaldab klientidel kasutada masina mitmesuguseid hooldusteenuseid eelnevalt fikseeritud hinna eest. Need teenused hõlmavad Valtra Connecti telemeetriat, Valtra Care pikendatud garantiid uutele masinatele ning Valtra Go hoolduslepingut uutele ja kasutatud masinatele.