share
Hero Image

A SEERIA

A -TÖÖSANGAR 
75-130 HJ

A-seeria

VALTRA A-SEERIA TRAKTORID: TÖÖKAS SANGAR

Valtra A-seerial on palju samu funktsioone nagu tema suurtel vendadel N- ja T-seerial, kuid väga kompaktses vormis. See traktor on kerge ja väle, kuid suunab oma jõu maapinda ja tal on rohkesti võimsust just tänapäevaste seadmete jaoks. Nagu tavaliselt, ei teinud me oma väikseimat 3- ja 4-silindrilist masinat täiustades mingeid kompromisse.

Kasutuslihtsus iga töö jaoks

A-seerial on piisavalt võimsust adra vedamiseks ja sobib hästi loomadega tegelevatesse ettevõtetesse. See pakub suurepärast nähtavust täpse töö jaoks ja mitmekülgsust, et täita suuremat võimsust nõudvaid ülesandeid. Ülekande juhtimine on erakordselt lihtne. Traktor on väljast kompaktne, kuid kabiinis on rohkesti ruumi ja mugavust. Igapäevane hooldus on lihtne: kütuse, õli ja muude vedelike kontrollimiseks kulub ainult mõni hetk.

Küsi pakkumist
Saage oma töö tehtud. Hankige Valtra. Oma töömasin.

Küsi pakkumist

Põhifunktsioonid

Töökindlus aasta aasta järel

Kui tahame, et töö saaks hästi tehtud, teeme seda parem ise. Seetõttu valmistame traktorite peamised komponendid ise. Oleme kujundanud ja projekteerinud kere, vastupidava käigukasti ja ruumika kabiini. AGCO Poweri (Sisu) mootorid on juba üle kuuekümne aasta Valtra traktoreid käigus hoidnud. See mootor on usaldusväärsuse aluseks.

Väikesed hoolduskulud

Madalad ülalpidamiskulud tulenevad nii suurest pildist kui ka väikestest üksikasjadest. On tähtis, et teil oleks efektiivne töömasin, mis sobib konkreetse töö jaoks. Oleme aga uuenduslikku tehnikat ja teenuseid edasi arendanud, mis vähendab teie kulusid.

  • SCR-il põhinevad AGCO Poweri mootorid tagavad mõistliku kütusekulu. 
  • Valige kasutuskulude kontrolli all hoidmiseks Valtra Care pikendatud garantii ja sõlmige enda vajadustele vastav teenindusleping. 
  • Teenus AGCO Finance aitab teil leida investeeringu jaoks optimaalse lahenduse.

TEHASES PAIGALDATUD ESILAADUR

Valtra traktoritele on võimalik juba tehases koosteliinil paigaldada esilaadur. See aitab tagada kvaliteedi ja juhtfunktsioonide ergonoomilisuse. Kuna esilaadur on traktori konstruktsiooni lahutamatu osa, ei mõjuta see traktori pöörderaadiust. A-seeria avar juhikabiin tagab suurepärase nähtavuse esilaaduriga töötamise ajal ning valikvarustuses olev katuseaken suurendab nähtavust veelgi. Söandame arvata, et esilaaduriga traktorite hulgas on A-seeria turu parim. Seetõttu ei ole üllatus, et üle poole Valtra A-seeria traktoritest tellitakse tehases paigaldatud esilaaduriga.

Loe edasi

Valikpaketid

A-seeria on saadaval koos lisapaketiga, mille abil saad lihtsalt ja kiiresti valida vajalikud funktsioonid konkurentsivõimelise hinnaga.

Meie A-seeria traktoritele on teil võimalus valida mugavamate omaduste ja erinevate rakenduste lihtsalt haldamise pakett, mis on omakorda kindel pluss paljude tööde jaoks.

Viimistlege oma A-seeria masin Valtra Unlimted stuudio lahendustega.

Comfort

Pakett Comfort viib teie mugavustsooni teisele tasemele. See pakett on saadaval A-seeria HiTech 4 mudelitele.

Comfort paketti kuuluvad võimalused:

  • 3 kiirust PTO 540/540E/1000 ​
  • 3 hüdrojaoturit taga
  • Kabiinivedrustus ja õhkvedrustus
  • Reisija iste
  • Tuled - LED-tagatuled ja ülemised tuled
  • Töötuled: 4 ees + 4 taga

Valtra Unlimited

Valtra Unlimited pakub piiramatuid lahendusi väga erinevatele tööülesannetele. Valtra Unlimited võimaldab teil seadistada oma traktori, mille kujundus ja mugavus vastavad teie nõudmistele mis tahes keskkonnas. Olenemata sellest, kas vajate traktorit teehoolduseks, metsa- või munitsipaaltöödeks või on teil tarvis spetsiifilisi funktsioone põllumajanduse jaoks või koguni kaitse- või militaarotstarbel, on Valtra Unlimitedil olemas võimalused teie töömasina kokkupanekuks.

Loe edasi

Teenused

TEHNILISED ANDMED

  Max võimsus (ISO 14396)   Jõuülekanne
Mudel HJ kW NM Silindreid Teljevahe Power Shuttle Creeper
A74 75 56 312 3 2250 x Valikvarustus
A84 85 63 347 3 2250 x Valikvarustus
A94 95 71 355 3 2250 x Valikvarustus
A104 100 75 410 4 2430 x Valikvarustus
A114 110 82 417 4 2430 x Valikvarustus
A124 120 89 502 4 2500 x Valikvarustus
A134 130 97 540 4 2500 x Valikvarustus

LUGEGE LISAKS

LAADIGE PROSPEKT ALLA

LAADIGE PROSPEKT ALLA

LEIDKE LÄHIM EDASIMÜÜJA

EDASIMÜÜJALEIDJA

PROOVI ISE JÄRELE

Broneeri proovisõit

Cookie Notice

Me kasutame küpsiseid oma kodulehtede ja teenuste parendamiseks ning kohandamiseks. See hõlmab küpsiseid kolmandatest osapooltest sotsiaalmeedia lehtedelt, mis võivad jälgida meie kodulehe kasutust teie poolt. Kui jätkate seadeid muutmata, siis eeldame, et aktsepteerite kõiki meie kodulehel kasutatud küpsiseid. Küpsiste seadeid saate muuta igal ajal. Lisateave

Hästi, sain aru.