share
Hero Image

VALTRA A-SEERIA TRAKTORID

75–135 HP

KÜSIGE HINNAPAKKUMIST

A-seeria

Valtra A Series red tractor in studio

VALTRA A-SEERIA 5. PÕLVKOND

Väike hiiglane, kes päästab päeva

A-seeria pakub kompaktset traktorit, mis tagab suure tootlikkuse ja mugavuse terveks päevaks. Kabiin on ergonoomiline ja vaikne ning igas suunas suurepärase nähtavusega.

Leidke just enda vajadustele vastav traktor.

Kõik seitse A-seeria mudelit on saadaval koos lihtsasti kasutatava GL-i mehaanilise jõuülekndega. Meie populaarsed 105 ja 115 hobujõulised mudelid on saadaval ka elektrooniliselt juhitava HiTech4 neljaastmelise powershift-käigukastiga. Kõikidel A-seeria traktoritel on tunnustatud Valtra süstikkäigukast ja integreeritud käsipidur.

KÜSIGE HINNAPAKKUMIST

MIDA UUT PAKUVAD 5. PÕLVKONNA SEERIAD?

 • A105–A135 mudelid on 5 hobujõudu võimsamad
 • A75–A95 mudelite lisavarustuses 2 powershift-käigukasti
 • AutoTraction, mida saab sisse/välja lülitada
 • Kahesüsteemsed hüdraulilised pidurid
 • Gear Lever mudelitel uus lülititega käetugi
 • Täiustatud Stage V-ühilduvad mootorid
 • Hooldusintervall 600 tundi
 • Uue disainiga mootorikate
 • Uue disainiga rattad
 • Lisavarustusse kuuluvad PTO-nupud HiTech 4 mudelite tagumisel porilaual
 • Valtra Connecti kaugseire lisavarustuses
 • Automaatne põhitoitelüliti süütelülitis

Hüpake sisse ja asuge tööle

A-seeria on teie töömasin. Istuge juhiistmele, et veenduda. Avar kabiin võimaldab alustada tööd kohe ilma, et miski teid takistaks ning kõik on teie käeulatuses.

Küsi pakkumist

Põhifunktsioonid

KAHTE TÜÜPI JÕUÜLEKANNE

5. põlvkonna A-seeria sisaldab seitset töökindlat mudelit ning kõik need on saadaval GL-versioonides (käigukangiga versioonid), millel on lihtsasti kasutatav mehaaniline jõuülekanne. GL-jõuülekanne on parim mehaaniline jõuülekanne, mis sellises suuruses traktoril eales olnud, kus 12 edasi- ja 12 tagasikäiku rühmitatakse kaheks rühmakäikuks ja kuueks põhikäiguks.

Valtra A Series tractor 5th generation transmission armrest HiTech GL model 2021

LIHTSASTI KASUTATAV MEHAANILINE JÕUÜLEKANNE

GL-MUDELID

Mehaaniliselt selge kujundus, mida on lihtne kasutada. See sisaldab 12 + 12R-i põhikäiku – või koos HiTech2/aeglustiga veelgi rohkem – kõik selleks, et leida igaks tööks sobilik kiirus.

Valtra A Series tractor 5th generation transmission armrest HiTech GL model 2021

ELEKTROONILINE JÕUÜLEKANDE JUHTIMINE

HITECH4-MUDELID

Kõrgetasemeline lahendus ilma käigukangideta ja õigete kiirustega, mis sobivad teie tööga ja mida on lihtne kasutada.

KOOSTAGE OMA ISIKLIK VALTRA A SEERIA

  MODEL S CHASSIS: A75 - 95 M CHASSIS: A105 AND A115 L CHASSIS: A125 AND A135
Engine power   75, 85, 95 hp 105, 115 hp 125, 135 hp
Engine   New STAGE V, 3-cylinder compact series engines from AGCO Power New STAGE V 4-cylinder compact series engines from AGCO Power New 4-cylinder Compact series engines from AGCO Power
Wheel base

 

2250 mm 2430 mm 2500 mm
Transmission

GL MODELS

Mechanically controlled transmission

Valtra power shuttle transmission 12+12R or with HiTech2 24+24R  Valtra power shuttle transmission 12+12R Valtra power shuttle transmission 12+12R

HITECH 4 MODELS

Electronically controlled transmission, with optional creeper

  Valtra HiTech 4 with four step power shift; 16+16R transmission Electric control, no gear levers  

Veel teavet

HiTech4 powershift-jõuülekanne on saadaval M suuruses šassiiga mudelite jaoks ning samuti oleme kasutusele võtnud HiTech2 jõuülekanded S suuruses šassiiga mudelite jaoks. HiTech2 on 24 edasi- ja 24 tagasikäiguga jõuülekanne, kus käigud rühmitatakse kuueks sünkrooniseeritud põhikäiguks ja kaheks rühmakäiguks. Jõuülekanne sisaldab ka elektro-hüdraulilist suunavahetit ja 2-kiiruselist powershift kordistit. Parema täpsuse saamiseks on HiTech2-l lai tööulatus 12 käiguga, mis katavad kiirused vahemikus 7–17 km/h.

Kõiki kolme mudelit saab varustada 12 + 12R-i jõuülekandega, mille kummaski rühmakäigus on kuus põhikäiku. HiTech4 elektro-hüdrauliliselt juhitav jõuülekanne on saadaval M ehk keskmise suurusega šassiil ning sellel on neli rühmakäiku ja neli powershift kordisti käiku, mida saab ka automaatselt juhtida. Rühmakäike on kiirlüliti abil samuti kiire ja lihtne vahetada. Maksimaalne sõidukiirus on võimalik saavutada madalametel mootoripööretel, mis säästab kütust. Kõikide mudelite standardvarustuses on nelikvedu ja Autotraction veovabastus.

KOMPAKTSED STAGE V MOOTORID

5. põlvkonna A-seeriate puhul saate täiustatud ja kompaktsetest mootoritest rohkem võimsust. Kõik neljasilindrilise mootoriga keskmise ja suure šassiiga traktorid pakuvad nüüd eelmise põlvkonna mudelitest 5 hj rohkem võimsust.

Uusimad A-seeria mudelid töötavad AGCO POWER MBTN-D5 mootoritega. Kolmel väikseimal mudelil on kolmesilindrilised 3,3-liitrised mootorid ning neljal suurimal mudelil on neljasilindrilised 4,4-liitrised mootorid. Need kasutajasõbralikud mootorid on täis tipptasemel tehnoloogiat nagu 1600-baarine kütuse ühisanumsissepritse ja neljaklapilised silindripead ning hooldusintervalliks on 600 tundi.

Kompaktne mootor tähendab ka väiksemat kapotti, et tagada super nähtavust sõidusuunas. Optimaalse nähtavuse tagamiseks asub Stage V heitgaaside järeltöötlusseade kabiini all. Kogu pakett sisaldab AdBlued kasutavaid süsteeme DOC, DPF ja SCR, ning kuna heitgaasitagastus (EGR) puudub, kasutab mootor alati värsket puhast õhku.

VEEL TEAVET MOOTORITEST

ESILAADURI ASJATUNDJA

A-seeria on projekteeritud tagama teile täieliku kontrolli oma traktori ja esilaaduri üle, et saaksite kõigis tingimustes ohutult ja tõhusalt töötada. Tänu kompaktsusele on pöörderaadius väike. Ja suured kabiiniaknad ning takistusteta vaade tagavad suurepärase nähtavuse koormale ja ümbrusele isegi ülestõstetud laaduriga. Esilaaduril on kaardus tõstevardad, mis järgivad traktori kapotijoont, et veelgi paremat nähtavust tagada.

Veatu töö tagamiseks on esilaaduri alusraam tehases traktori šassiisse integreeritud. Tasakaalustatud raam muudab Valtra esilaaduritega töötamise lihtsaks ja usaldusväärseks. Hea nähtavus ja elektrooniline juhtimine muudavad asja veelgi paremaks.

VEEL TEAVET ESILAADURITEST

MADALAD OMANDIKULUD

Tõhus ja tootlik

Taskukohane ost on vaid loo algus; võrrelge madalaid kütuse - ja teeninduskulusid masina jõudlusega, et näha, kui palju te kasumit teenite.

KOGEGE A-SEERIAT

Valikpaketid

Me muudame täiusliku Valtra traktori loomise lihtsaks. Pakume sadu erinevaid tarvikuid ja lisasid, mille hulgast valida ja mida saate omakorda lõpmatu hulga erinevate kombinatsisoonidena kasutada. Valimine võib olla keeruline, mistõttu pakume nüüd kuluefektiivseid lisavarustuspakette, mis aitavad teid otsuste tegemisel.

Lisavarustuspaketid lihtsustavad uue traktori määratlemist: midagi olulist ei jää välja ja arvesse võetakse ka traktori hinda. Paketina ostes on seadmed odavamad kui eraldi tellides.

Ja kõige parem on see, et lisavarustuspaketid ei takista teid Unlimited Studiost lisafunktsioone valimast.

Valtra Unlimited

Alati on põhjust valida Unlimited. Millest te olete unistanud? Me teeme selle teoks. Saadaval mudelitel HiTech 4.

Vorm, funktsioon ja stiil

Valtra Unlimited pakub rohkem võimalusi mitmekülgseks kasutamiseks, alates esilaaduritest ja jõuvõtuvõllist kuni erivärvideni munitsipaalkasutuseks. 5. põlvkonna A-seeria traktorid töötavad ka tagurpidikäigul ning Unlimited Studio abil saate tänu metsakaitse- ja puidukäitlusseadmeid sisaldavatele funktsioonidele oma traktorit professionaalsete metsatööde jaoks kohandada. Samuti võite valida kabiini varustustaseme ja esitada erisoove, et saada parimat võimalikku isiklikku traktorikogemust.

Tehases paigaldatud

Kõik Valtra Unlimited Studio poolt paigaldatud tarvikud ja seadmed on tehasegarantiiga ning me pakume neile kõigile ka hooldust ja varuosi. Unlimited Studios saadaolevad tarvikud ja seadmed sisaldavad lisatulesid, keskmäärimissüsteemi, stereosüsteeme ja palju muud.

Loe edasi

Teenused

TEHNILISED ANDMED

  Max võimsus
Mudel HJ kW NM
A75 75 56 315
A85 85 63 350
A95 95 70 355
A105 105 78 435
A115 115 86 455
A125 125 93 520
A135 135 100 540

LUGEGE LISAKS

LAADIGE PROSPEKT ALLA

LAADIGE PROSPEKT ALLA

LEIDKE LÄHIM EDASIMÜÜJA

EDASIMÜÜJALEIDJA

PROOVI ISE JÄRELE

Broneeri proovisõit