share
Hero Image

A SEERIA

A -TÖÖSANGAR 
75-130 HJ

IGA PÄEV, IGAL AASTAAJAL 
ON A SEERIA TEIE TÖÖMASIN.

Uus Valtra A4-seeria on esimene 4. põlvkonna Valtra traktorite seeria, mis on valmistatud nii Soomes Suolahtis kui ka Brasiilias Mogi das Cruzesis, tehes sellest tõeliselt ülemaailmse traktori. 4. põlvkonna A-seeria on täiesti uus traktor ja kajastab tugevalt Valtra kaubamärgi väärtusi meie globaalse klientidele antud lubaduse põhjal: Teie töömasin.

UUS AJAJÄRK

DISAIN

valtra a series tractor comfortable cabin interior

LOODUD MUGAVUST SILMAS PIDADES

Oma klassis juhtiv ergonoomika ja madal müratase – ainult 75 dB – tagavad, et A-seeria säilitab mugavuse kõigis tingimustes. Kompaktne, ent avar kabiin pakub rohkem ruumi õlajoonel, kus seda on enim vaja. Tõhusad kütte- ja kliimaseadmed tagavad mugavad tööolud iga ilmaga.

valtra a series tractor cabin interior good visibility

LOODUD NÄHTAVUST SILMAS PIDADES


Kuue piilariga juhikabiin on loodud parima nähtavuse jaoks iga nurga alt ja igal ajal. Ainulaadne laiakaareline A-piilari kuju parandab nähtavust ettepoole. Ülespoole kaardus tuuleklaas ja suur katuseaken (valikuline Skyview katus) võimaldavad head ülevaadet esilaaduri tööst. Kaldega mootorikapott pakub turu parimat nähtavust traktori nina ette. Täiuslikud töötuled ja turu parimad ülemised, lähi- ja kaugtuled. Suur tagumine aken ja lühike katus pakuvad suurepärast vaadet tahapoole, eriti tänu 180° pööratavale istmele, mis võimaldab teha spetsiifilisi töid, nagu metsatööd.

valtra a series tractor on the field with hay bales

LOODUD PRAKTILISEKS

Kiilukujuline juhikabiin hõlbustab manööverdamist kitsastel taluõuedel, samuti juhib see eemale vee ja lume ning ka puuoksad. Rööptöö hõlbustamiseks on A-seeria on saadaval tuntud Valtra PowerShuttle’iga, millel on lihtsasti kasutatav parkimisasend. Rool on varustatud hõlpsa kallutuspedaaliga, mis tagab lihtsa pääsemise juhiistmele.

valtra a series tractor on field in mud

LOODUD KESTMA

Juhikabiini raamikonstruktsioon põhineb kaarjatel profiilidel ja autot meenutavatel sügavtõmmatud osadel. Seega on struktuur jäigem, mistõttu ei teki vibratsiooni ega liigset müra. Tänu tipptasemel koostekvaliteedile sulguvad uksed ja aknad tihedalt ning kabiin on piisavalt toekas kvaliteetse sisustuse paigaldamiseks.

valtra a series white tractor in a studio

LOODUD MULJET AVALDAMA

Ettepoole kalduv katus annab traktorile võimsa, lausa agressiivse välimuse, millest õhkub tõsimeelsust. Kvaliteetsed materjalid ja kujundus paistavad välja igast detailist: alates uues täppistehnoloogilisest raamikonstruktsioonist kuni moodsa armatuurlauani, millel on nii analoog- kui ka digitaalekraan.

TE EI PEA KÕVEMINI TÖÖTAMA. SEDA SEETÕTTU, ET TÖÖTATE NUTIKAMALT.

LEIDKE SOBIVAIM MASIN

TEHNOLOOGIA

TEIE TÖÖMASIN

valtra a series tractor with frontloader lifting hay bales

TEHASES PAIGALDATUD ESILAADUR

Valtra traktoritel on tehases paigaldatud esilaadurid ja ergonoomilise kujuga juhtseadised. Kuna esilaadur on traktori konstruktsiooni lahutamatu osa, ei mõjuta see traktori pöörderaadiust. Uuenduslik juhikabiin pakub esilaaduriga töötamisel suurepärast nähtavust ja valikuline katuseaken suurendab nähtavust veelgi.

Valtra Custom Candy Apple Green Paint Tractor

Valtra Unlimited

Teenusega Valtra Unlimited on teil piiramatud võimalused. Kujundage omanäoline pakett spetsiaalse värvi ja kroomist väljalasketorudega. Lisage veidi luksuslikkust nahkpolstri ja toonitud akende näol. Teie töödega paremaks sobitumiseks lisage täiendavaid töötulesid, hüdropumpasid, spetsiaalseid rippseadiseid või erivarustust metsatööks. Iga Unlimitedi element paigaldatakse tehases ja sellele kehtib tehasegarantii.

LUGEGE LISAKS

TEHNILISED ANDMED

  Max võimsus (ISO 14396)   Jõuülekanne
Mudel HJ kW NM Silindreid Teljevahe Power Shuttle Creeper
A74 75 56 312 3 2250 x Valikvarustus
A84 85 63 347 3 2250 x Valikvarustus
A94 95 71 355 3 2250 x Valikvarustus
A104 100 75 410 4 2430 x Valikvarustus
A114 110 82 417 4 2430 x Valikvarustus
A124 120 89 502 4 2500 x Valikvarustus
A134 130 97 540 4 2500 x Valikvarustus

LUGEGE LISAKS

LAADIGE PROSPEKT ALLA

LAADIGE PROSPEKT ALLA

LEIDKE LÄHIM EDASIMÜÜJA

EDASIMÜÜJALEIDJA

Book a test drive

Book a test drive

Cookie Notice

Me kasutame küpsiseid oma kodulehtede ja teenuste parendamiseks ning kohandamiseks. See hõlmab küpsiseid kolmandatest osapooltest sotsiaalmeedia lehtedelt, mis võivad jälgida meie kodulehe kasutust teie poolt. Kui jätkate seadeid muutmata, siis eeldame, et aktsepteerite kõiki meie kodulehel kasutatud küpsiseid. Küpsiste seadeid saate muuta igal ajal. Lisateave

Hästi, sain aru.