share

Valtra Unlimited

Kohandatud teie vajadustele

Küsige pakkumist

Põllumajanduslahendused

Valtra Unlimited

Piiramatud põllumajandus- ja

lennujaamade lahendused

Valtra unlimited

Piiramatud lennujaamade

munitsipaallahendused

Valtra Unlimited

Piiramatud munitsipaal- ja

Erilahendused

valtra Unlimited

Piiramatud erilahendused
VALTRA UNLIMITED TEEB TEIE TRAKTORIST TÕELISELT MITMEOTSTARBELISE SÕIDUKI, MIS ON EHITATUD TEIE SOOVI KOHASELT JUST SELLISE DISAINI, MUGAVUSE JA OMADUSTEGA, MIDA TE EDUKS VAJATE

KÜSIGE PAKKUMIST SIIN

VALTRA UNLIMITED 10 AASTAT

Liituge meiega 2023. aastal, kui me tähistame Valtra Unlimited esimese 10 aasta sünnipäeva, mis pakub parimaid ainulaadseid lahendusi individuaalsetele klientidele. Jagame rahulolevate klientide lugusid viimasest 10 aastast, toome välja kaks eksklusiivset Valtra Unlimited 10 aasta paketti, heidame pilgu tulevikule ning palju muud!

Valtra Unlimited customised tractor municipality 5th generation

KIRG ASJU TEISITI TEHA

Spetsiaalne kohandamine klientide vajadustele on alati olnud Valtra tähelepanu keskpunktis. Valtra Unlimited on viinud kohandamise täiesti uuele tasemele. Valtra Unlimited kontseptsioon sündis 10 aastat tagasi meie soovist pakkuda parimat võimalikku kliendikogemust terviklahendusega teie igapäevase töö jaoks. Mõistame, et teil on individuaalsed vajadused ja erinõuded oma masinale. Püüame leida alati õigeid lahendusi, mis võimaldavad teil saavutada oma eesmärke ja teha edukalt seda, millele te olete pühendunud - oma tööd.

Valtra Unlimited on midagi palju enamat kui lihtsalt kohandamine. See annab täieliku meelerahu. Valtra Unlimited annab teile tehases paigaldatud lahenduse koos hoolduse, garantii ja vajalike osadega, kõik ühest kohast ja ühe tellimusega. Selles seisneb meie ainulaadse Valtra Unlimited kontseptsiooni lihtsus ja ilu.

KÜSIGE PAKKUMIST
Valtra Unlimited customised tractor municipality 5th generation

VALTRA Unlimited: TEIE LEIATE TÖÖ. MEIE LEIAME TEE.

Miks osta viis traktorit, kui üks masin saab kõigega hakkama? Valtra Unlimited kohandatud lahendustega saab teie traktorist tõeline mitmeotstarbeline sõiduk. See on ehitatud vastavalt teie spetsifikatsioonidele, just sellise disaini, mugavuse ja omadustega, mida vajate, et olla edukas igas keskkonnas.

Küsige pakkumist
Valtra Unlimited customised tractor municipality 5th generation

SEE ON TEIE MULTIFUNKTSIONAALNE TRAKTOR

Traktor on ideaalne masin põllutööks, munitsipaaltöödeks, lennujaamade hoolduseks, metsatöödeks, kaitse-eesmärkideks ja paljuks muuks.

Olenemata sellest, kas soovite tarvikuid, mis muudavad teie töö tõhusamaks, spetsiaalset värvilahendust, täiendavat hüdraulikat ja toitepistmikke või soovite lihtsalt lasta oma loovusel lennata, tagab Valtra Unlimited teile just sellise traktori, mida edu saavutamiseks vajate.

Küsige pakkumist

UUED OMADUSED

VALTRA UNLIMITED VIEW

VIEW on kaamerapõhine tugisüsteem, mis parandab ohutust nii liikluses kui ka põllul. Süsteem kasutab ISOBUS teavet ja masinõppe algoritme ohtude tuvastamiseks ja juhi teavitamiseks.

TEENUSED

Connect, Care & Go

Meelerahu. Teie kätes.

Me usume laitmatusse koostöösse meie klientide, edasimüüjate, masinate ja Valtra tehase vahel. Ühenduses olles saate valida soovitud hooldus- ja garantiipaketid, mis vastavad teie ootustele ja nõuetele. Hoolitseme teie eest, et teie saaksite hoolitseda oma äri eest.

LISATEAVE CONNECT, CARE, & GO KOHTA