share

Valtra Q -seeria

230-305 hj

KÜSI PAKKUMIST BRONEERI PROOVISÕIT

Q Series

The all-new Valtra Q Series

TÄIESTI UUS Q-SEERIA

Q-seeriaga on rõõm töötada ja see on iga juhi unistus. Selles on täiuslikult kombineeritud võimsus, praktilisus, täpsus ja jõudlus, mis tagab suurema tõhususe ja kasumlikkuse. Q-seeria on äärmiselt kvaliteetne traktor. Seetõttu on Q-sertifikaadiga edasimüüjad ainsad spetsialistid, kes on kvalifitseeritud teie vajadusi täitma. Neil on parimad teadmised ning teenindus- ja müügijärgsed oskused, mis võimaldavad teil Q-seeria soodsaid üldiseid omamiskulusid ja nutipõllumajanduse eeliseid maksimaalselt ära kasutada. Kui teil on tarvis piisava võimsusega masinat iga tööga toime tulemiseks ja iga tarviku kasutamiseks, tagab Q-seeria 7,4-liitrine 6-silindriline mootor ja CVT käigukast vajaliku võimsuse just siis, kui seda vajate. Ühtlane pöördemoment ja suur võimsus tähendab lisaks, et teil on töö tegemiseks alati jõud olemas.

MÕTLEB NAGU PROFESSIONAAL.

Nutikas tehnoloogia on standardvarustuses ja integreeritud laitmatult juhikabiini ning paigutatud ergonoomiliselt, tagades mugavuse ja kasutuslihtsuse. Q-seeria juures on kõik nutikalt kavandatud, et tagada maksimaalne nähtavus ja mugavus kogu päevaks. SmartTouch kasutajaprofiilid muudavad juhtide ja tööde vahetamise kiireks ja lihtsaks. Täiustatud telemeetria võimaldab lihtsat ning ladusat masinapargi haldust ja integreerimist FMIS süsteemiga, tagades 101% tööaja. Tehke rohkem ja hästi tööd Q-seeriaga.

KÜSI PAKKUMIST

MÕTLEB NAGU PROFESSIONAAL. TÖÖTAB NAGU LOOM.

Võimsus ilma suunamata on kasutu. Teil on vaja keskendumisvõimet ja tarkust, et seda võimsust tõhusalt rakendada. Q-seeria on suure võimsusega traktor, mille tehnoloogia võimaldab hakkama saada iga nutipõllumajanduse ülesandega. See on nagu kvaliteetne täppistööriist tootlikkuse ja kasumlikkuse suurendamiseks.

madalad üldised omamiskulud

Töökindlus, prognoositavus, kütusesäästlikkus, kasutuslihtsus ja tehnoloogia, mis töö tõhusamaks muudab - Q-seeria suurendab teie kasumit.

Kütust säästetakse automaatselt

Kütust säästetakse automaatselt, käigukast ja täiustatud ülekandesüsteemi juhtimine SmartTouch funktsiooniga tagavad alati madalad pöörded nii põllul kui ka teedel. Tänu Q-seeria pikematele hooldusintervallidele ning kiiremale ja lihtsamale hooldusele võite töötada kauem ega pea muretsema seisakute pärast.

Säästke sisenditelt

Põllul säästavad Q-seeria lihtsalt kasutatavad nutikad funktsioonid aega, vaeva ja raha. Töötamise ajal muudab Valtra telemeetrialahendus Connect võimaliku töötõhususe väljaselgitamise alati ja kõikjal lihtsaks kogu Q-seeria masinapargi ulatuses. Kontoris saate paberitöö arvelt aega säästa, kuna TaskDoc Pro lihtsustab põllutööde ja lepingute ning andmeedastuse haldamist Q-seeria ja FMIS süsteemi vahel.

KÜSI PAKKUMIST

Q PARIMAD OMADUSED

Parim turul olev suure võimsusega traktor nutipõllumajanduse jaoks.

Parim tööloom

Kõik Q-seeria juures esindab kvaliteeti suure algustähega! Q-seerial on turul juhtiv jõuülekanne; selle on valmistanud hoole ja kvaliteediga maailma kõige õnnelikumad inimesed Soomes.

ReQuest a test drive!

Tuntud 7,4-liitrine 6-silindriline AGCO Power mootor saab hakkama igal maastikul igas olukorras, võimaldades kõiki lisaseadmeid kergesti käsitseda ja tagades kütusesäästu. Q-seeria on lihtne ja säästlik. Suure võimsusega mootor (kuni 305 hj) töötab kooskõlas CVT käigukastiga, tagades madalad pöörded, säästlikuma kütusetarbimise ja väiksema traktori koormuse. Lihtsalt kasutatav lisavõimsus funktsioon annab lisajõu, kui seda kõige rohkem vajate. Hooldus- ja töökulusid aitavad säästa näiteks sellised funktsioonid nagu ühtne muutumatu turbofunktsioon ja hüdrauliline klapivahede reguleerimine. Pingevaba töö on tagatud, kuna intelligentne jõuülekanne ja SmartTouch automaatika suunavad võimsuse maapinnale, lisaseadmele või jõuvõtuvõllile vastavalt vajadusele, leides alati automaatselt õiged pöörded ja tagades maksimaalse tõhususe.

Masin, mis on tööks loodud, arvestades tema võimsust, intelligentsust ja mitmekülgsust.

Võimsuse ja kasumi asjatundja

Tõelised professionaalid valivad Q-seeria. Töökindlus, prognoositavus, kütusesäästlikkus, kasutuslihtsus ja tehnoloogia, mis töö tõhusamaks muudab - Q-seeria suurendab teie kasumit.

Request a Quote

Kütust säästetakse automaatselt, käigukast ja täiustatud ülekandesüsteemi juhtimine SmartTouch funktsiooniga tagavad alati madalad pöörded. Tänu Q-seeria pikematele hooldusintervallidele ning kiiremale ja lihtsamale hooldusele võite töötada kauem ega pea muretsema seisakute pärast.

Saate suurendada töömahtu ja töötada mistahes lisaseadmega tänu Q-seeria ainulaadsele kombinatsioonile pikast teljevahest (3050 mm), heast nähtavusest, erksusest, kõrgest kasulikust koormusest ja tõhusast hüdraulikast.

Põllul säästavad Q-seeria lihtsalt kasutatavad nutikad funktsioonid aega, vaeva ja raha. Töötamise ajal muudab Valtra telemeetrialahendus Connect võimaliku töötõhususe väljaselgitamise alati ja kõikjal lihtsaks kogu Q-seeria masinapargi ulatuses. Kontoris saate paberitöö arvelt aega säästa, kuna TaskDoc Pro lihtsustab põllutööde ja lepingute ning andmeedastuse haldamist Q-seeria ja FMIS süsteemi vahel.

Kvaliteetne masin väärib kvaliteetset hooldust.

101% tööaeg ja täielik kontroll

Ärge muretsege. Ainult töötage. Teie Q-seeria sertifitseeritud edasimüüja on alati teie jaoks olemas. Teile on alati tagatud kõrgeima kvaliteediga teenindus! Kõik Q-seeria sertifitseeritud edasimüüjad pakuvad põhjalikke ja paindlikke rahastamis- ja omamisvõimalusi, mis on kohandatud teie vajadustele vastavaks. Võite kindel olla, et Q-seeria sertifitseeritud edasimüüja võimaldab teil tõhusalt töötada, kuna neil on teie piirkonna parimad ekspertteadmised masinate ja nutipõllumajanduse tehnoloogia valdkondades.

Seadke end valmis ja asuge tööle.

Q-seeria tootlikkuse eelised ilmnevad juba esimesest päevast põhjaliku masina üleandmise protsessiga, mis tagab, et teie Q-seeria masin on seadistatud professionaalselt koos kõikide lisaseadmete ja nutipõllumajanduse funktsioonidega.

Connect, Care & Go tagab teile täieliku meelerahu. Võite lisada hoolduskulud paketti, et aja jooksul täpselt oma kulusid planeerida ja veenduda, kui madalad on Q-seeria omamiskulud.

Connect funktsiooniga olete alati edasimüüjaga ühenduses. Uusimate diagnostikatööriistade abil saab teie usaldusväärne Q-seeria hoolduspartner jälgida teie Q-seeria masina olekut, et planeerida koos teiega hooldusi just siis, kui see on teile sobiv.

Find your local Q certified dealer

Find your Q Dealer

Nauding sõita, lihtne juhtida ja rõõm töötada.

Mugavus

Q-seeria tagab mugavaima võimaliku sõidukogemuse koos kõige ergonoomilisema kabiiniga, mida võib ette kujutada.

Book a test drive

Q-seeria tagab sujuva sõidu kogu päeva jooksul. Iga päev.

Valtra on ainus kaubamärk, millel on standardvarustuses AIRES esisilla õhkvedrustus. See on nagu õhus sõitmine. Ilma viskoossuse muutusteta tagab õhkvedrustus sujuva sõidu olenemata ilmast.

Lihtsa juurdepääsuga 4 astmega trepp õhkvedrustusega AutoComfort kabiini on ohutu, treppi on lihtne puhastada ning see on valgustatud. Juhid saavad seadistada Q-seeria masina soovi kohaselt lihtsalt reguleeritava roolisambaga ning programmeeritavate ja kergesti vahetatavate SmartTouch juhiprofiilidega. Kliimaseade tagab suvel jaheduse ja talvel soojuse kogu kabiinis. Automaatne kliimaseade ja läbimõeldud paigutusega õhutusavad tagavad meeldiva töökeskkonna kogu päevaks. Pikad päevad on mugavad tänu ergonoomilistele ja mugavatele istmetele, mille valikute hulka kuuluvad soojenduse ja jahutuse funktsioonidega Evolution istmed.

Hoidke pea püsti ja pilk teel A-piilari näidikuga, mis suurendab mugavust ja ohutust. Teel olles hämardab A-piilari näidik automaatselt ebaolulise teabe, et juht saaks sõidule keskenduda.

Ehitatud jätkusuutlikuks

Tänane ja homne põllumajandus

Q-seeria suurendab tootlikkust ja aitab teil saavutada jätkusuutlikkuse eesmärke.

More about sustainability

Olge jätkusuutlik ja säästke kütust.

Q-seerial on kõige kütusesäästlikum jõuülekanne selles võimsusrühmas, mis võimaldab säästa kuni 10% kütust.

Kaitske oma investeeringut - oma mulda. Q-seeria pikk teljevahe, väike töömass 9200 kg ja kõrge kasulik koormus aitab vähendada survet pinnasele, lisavalikusse kuuluv nutikas tsentraalne rehvitäitesüsteem aga vähendab pinnase kokkusurumist põllul ja optimeerib kütusekulu teel. Q-seeria nutipõllumajanduse tehnoloogiad kõrvaldavad automaatselt kattumised, säästes kuni 5% vaeva ja parandades tootlikkust. Parandage kogu masinapargi tõhusust, säästke kütust ja vähendage heitkoguseid Q-seeria intelligentse telemeetriasüsteemiga Connect. Tulemuste lihtne registreerimine ja aruandlus TaskDoc Pro funktsiooniga, mis tagab lihtsa andmete edastamise Q-seeria ja FMIS süsteemi vahel.

Jätkusuutlikkus on teile oluline. Meile samuti. Q-seeria on ehitatud ühes maailma kõige jätkusuutlikumas traktoritehases Soomes Suolahtis, mis töötab täielikult taastuvenergial. Kui Q-seeria masin Suolahti tehasest väljub, on selle paak täidetud Neste My ökodiiselkütusega, mis tagab kuni 90% väiksemad kasvuhoonegaaside heitkogused võrreldes fossiilse diiselkütusega.

Töötage olenemata ilmast. 24/7.

Täielik nähtavus öösel ja päeval

6,5 ruutmeetrit klaasi, turu parim 270-kraadine klaasipuhasti ja suurepärased töötuled võimaldavad teil näha, mida te teete – hea nähtavus igas olukorras​.

Read More

LEIA OMA LÄHIM Q-SERTIFITSEERITUD MÜÜJA

KUIDAS JÕUDSIME METSALISENI

KOGEGE Q-SEERIAT

TEHNILISED ANDMED

Mudel Maks. võimsus MAX. BOOST POWER maks. pöördemoment NM
  hj
kW hj
Kw STD
Lisavõimsus
Q225 230 169 250 184
1000 1100
Q245 245 180 265 195
1100 1200
Q265 265 195 290
213 1200 1280
Q285 285
210 305 224 1280 1280
Q305 305
224 305 224 1280 1280

Mootori täiendavate andmete osas vaadake tehniliste andmete tabelit. Q225 - Q285: võimsustõste väärtused on saadaval maanteekiirusel ning siis, kui hüdraulika või jõuvõtuvõlli energiatarbimine suureneb ja traktor liigub.

Q 305 mudelil aktiveeritakse transpordi võimsustõste järk-järgult ja seda saab kasutada kõikidel kiirustel. Q 305 mudeli võimsustõste on saadaval jõuvõtuvõlli jaoks isegi siis, kui traktor seisab paigal (traktori liikumiskiirus on 0 km/h).

KÜSI PAKKUMIST

Q Features

Q Features

Töötab nagu loom

NUTIKAS VÕIMSUS

Mõtleb nagu professionaal

NUTIKAS TEHNOLOOGIA

Request a Quote

Quote

TÖÖTAB NAGU LOOM: NUTIKAS VÕIMSUS

Suur mootor on üksnes jäämäe tipp

Q-seeria raskeks tööks vajalikku võimsust kasutatakse targalt ning see suunatakse õigel ajal sinna, kus te seda vajate. EcoPower funktsioon on loodud raskeks vedamiseks, tagades kõrge pöördemomendi, ning läbi proovitud ja katsetatud AGCO mootori jõudu kasutatakse madalatel pööretel ja see püsib ühtlaselt kõrge kiirusevahemikus 1500 kuni 1800 p/min. Maksimaalne võimsus saavutatakse kiirusel 1850 p/min.

USALDUSVÄÄRNE MOOTOR

USALDUSVÄÄRNE MOOTOR

Q-seeria läbi proovitud ja katsetatud 6-silindriline 7,4-liitrine AGCO Power mootor on populaarne ja ennast tõestanud Valtra T-seeria traktoritel.

Intelligentsed uuendused, nagu näiteks ühtse muutumatu geomeetriaga turbofunktsioon, parandavad tõhusust, hüdrauliline klapivahede reguleerimine aga tagab lihtsa ja kulutõhusa hoolduse. Läbimõeldud ja tõhus heitgaaside järeltöötlus võimaldab mootoril puhtamalt töötada ja vähendab lisaks mootori ülekoormust, tagades sujuvama töö ja madalamad hoolduskulud. Kuna heitgaaside ringlus puudub, jääb Q-seeria masina mootor puhtaks ja tõhusaks. Õhu sisselaskeava asub kõrgemal, tagades puhtama ja värskema õhu.

MAKSIMAALNE VÕIMSUS. MADALAD PÖÖRDED

Säästke kütust ja vähendage heitkoguseid, ilma et võimsus selle all kannataks. Valtra madalate pöörete ja maksimaalse võimsuse skeemi, mida nimetatakse EcoPower põhimõtteks, kasutatakse kogu Q-seerias. Mudelil Q305 on lisavõimsus alati saadaval. Teistel mudelitel on olemas otsese võimsustõste funktsioon, mis tagab lisavõimsuse siis, kui te seda kõige rohkem vajate. Transpordi võimsustõste on täielikult saadaval, kui liikumiskiirus on vähemalt 18 km/h, Sigma Power aga tagab jõuvõtuvõlli võimsustõste töö käigus. Mudelil Q305 on see funktsioon saadaval ka seisuajal.

 

ÜLDINE PÖÖRDEMOMENT

Saate rohkem tööd teha ning koormus on väiksem nii teie kui ka mootori jaoks, kuna kogu Q-seerial on madal nimipöörlemissagedus 1950 p/min. Maksimaalne võimsus saavutatakse kiirusel 1850 p/min ja väljundvõimsus püsib kindlalt kõrgel vahemikus 1500 kuni 1800 p/min. Tänu Permatorque funktsioonile saavutab Q-seeria madalatel pööretel, 1000 kuni 1500 p/min, suurepärase 1280 Nm pöördemomendi!

USALDUSVÄÄRNE KÄIGUSÜSTEEM

USALDUSVÄÄRNE KÄIGUSÜSTEEM

Q-seeria CVT käigukast on kavandatud ja välja töötatud Saksamaal firmas AGCO ning see on Valtraga ideaalselt sobiv.

JÕUÜLEKANNE, MILLELE VÕIB KINDEL OLLA

Läbi proovitud ja usaldusväärse 6-silindrilise mootori kombineerimine ennast tõestanud töökindla CVT käigukastiga on andnud tulemuseks jõuülekande, mis tagab teile alati õigel ajal vajaliku võimsuse.

NUTIKAS KÄIGUSÜSTEEM

Q-seerial on sujuvaimad võimalikud sõiduomadused tänu nutikale CVT käigukastile, mis tagab sujuva ühtlase võimsuse isegi madalatel pööretel ning säästab kütust. Kasutage võimsust just siis, kui seda vajate.

Jõuülekannet on lihtne juhtida SmartTouch kasutajaliidese kaudu. Käigukasti saab kasutada kahes režiimis - manuaalses ja automaatses. Automaatrežiimi on erakordselt mugav kasutada. Automaatrežiimis valib Q-seeria elektrooniline käigujuhtimine automaatselt kõige madalamad võimalikud mootori pöörded, et säilitada madalaim kütusekulu. Töötage nii, nagu soovite ja laske Q-seeria masinal enda eest professionaalina mõelda. Juht seadistab lihtsalt kiiruse, kasutades sõidupedaali, sõiduhooba või püsikiiruse hoidjat olenevalt sellest, mis neist juhi või tööülesande jaoks kõige paremini sobib. Püsikiirusehoidja abil saab operaator vastavalt säästueelistustele muuta traktori tööd veelgi ökonoomsemaks või intensiivsemaks, et säästa vastavalt kütust või aega.

TÕHUSUS PÕLLUL. SÄÄSTLIK KÜTUSEKULU

Q-seeriat on lihtne kõige tõhusamal viisil töötama panna. Kui on vaja rohkem võimsust, suurendab mootor automaatrežiimis automaatselt pöörete arvu töökoormusele vastavaks. Kui võimsusvajadus väheneb, siis väheneb ka mootori pöörete arv automaatselt, säästes kütust.

CVT käigukastil on kaks tööala, A ja B, mis algavad mõlemad kiirusest 0 km/h. A on ette nähtud põllutööde ja raskete veotööde jaoks, B aga sobib ideaalselt teel sõitmiseks. Tagurdamiskiirus on kuni 38 km/h.

SUJUVAIM SÕIT KOGU PÄEVA JOOKSUL

Lihtsalt istuge, lõdvestuge ja laske Q-seerial raske töö ära teha! CVT käigukast tagab iga töö jaoks õige mootori kiiruse. Enamasti on see veidi alla 1500 p/min. See aitab kütusekulu madalal hoida, säilitades samal ajal võime tippkoormusega kergesti toime tulla.

SUUREPÄRANE VEDRUSTUS

SUUREPÄRANE VEDRUSTUS

Valtras tunneme me vastutust teie mugavuse eest. Pikad päevad põllul ja teel ei pea olema kurnavad. Teie töökeskkond peab olema lõõgastav, turvaline ja mugav. Täiesti uuel Q-seerial on juhi ümbrus kujundatud õhkvedrustusega kabiini ja luksuslike istmevalikutega, mis tagavad maksimaalse mugavuse ja ergonoomika kogu päevaks.

MUGAVUS TERVEKS PÄEVAKS

Q-seeria lisavarustusse kuulub AutoComfort kabiini vedrustussüsteem, mida reguleeritakse automaatselt ainsa hetkega erinevatele sõidutingimustele ja olukordadele vastavaks.

AutoComfort vedrustuses kasutatakse Valtra CANbus süsteemi pideva side tagamiseks amortisaatorite, positsiooniandurite ja juhtseadme vahel, et reguleerida pidevalt amortisaatorite jäikust positsiooniandurilt saadud liikumisandmete ning CANbus süsteemi edastatud süstiku ja pidurite teabe põhjal. Kabiini õhkvedrud säilitavad ühtlase kõrguse olenemata koormusest.

SUJUV SÕIT IGA ILMAGA

Erinevalt õlist ei teki õhus temperatuuri kõikumisel viskoossuse muutusi. See tähendab, et Airese esitelje vedrustusega võite olla kindel, et sõit on ühtlaselt sujuv isegi kuumal suvel või kõige külmematel talvepäevadel.

KAALUKAS HÜDRAULIKA

KAALUKAS HÜDRAULIKA

Q-seerial on suure jõudlusega koormustundlik hüdraulika, mis on loodud tööks suurte tarvikutega - suurte vajadustega. Eraldi hüdroõli paagi maht on 75 liitrit. Kõik see on saadaval tarvikute jaoks. Tarvikute voolikuid on lihtne paigaldada tänu kergesti kasutatavatele rõhualandushoobadele.

WORK AT FULL CAPACITY

The Q Series is a beast that can lift 4800 kg at the front and 10000 kg at the rear linkage. The standard hydraulic pump delivers 200+ l/min at nominal engine revs and with the ECO option this flow is achieved already at 1650 rpm. Being a real Pro, all hydraulic controls are managed electronically from the SmartTouch interface and their functions and settings can be integrated into the comprehensive but easy-to-use U-pilot headland management.

TÖÖTAGE HILISEL AJAL. TÖÖTAGE VALGES.

TÖÖTAGE HILISEL AJAL. TÖÖTAGE VALGES.

Muutke öö päevaks Q-seeria põhjalike ja nutikate valgustusvalikutega. Lisaks põhjalikule LED töötulede paketile on saadaval ka suurepärased LED sõidutuled. Stiilsed LED päevatuled kuuluvad standardvarustusse.

Intelligentne valgustuse automaatika ja juhtimine SmartTouch liidese kaudu tähendab, et te saate näha, mis toimub, ning keskenduda käsilolevale tööle.

TÄIELIK NÄHTAVUS PÄEVAL JA ÖÖSEL

Töö korral pikkadel õhtutundidel peate nägema rohkem kui üksnes seda, mis toimub teie ees. Peate nägema kõike enda ümber. LED päevasõidutuled vastavad maanteestandarditele ning lülituvad automaatselt sisse ja välja vastavalt teiste tulede valikule. Kaheosalised ülemised esituled tagavad suurepärase valgustuse ning neid saab kasutada nii alumises (langetatud) kui ka ülemises (täisvalgustus) positsioonis.

Töötuled on läbimõeldult traktori ümber paigaldatud, et tagada 360-kraadine valgustus. Valtra „hokikepi“ kujulised energiasäästlikud integreeritud LED esitöötuled tagavad kokku valgustuse 8000 luumenit just seal, kus te seda kõige rohkem vajate. Ülejäänud kaheksa töötuld tagavad ereda valgustuse kogu traktori ümber.

Lisavarustusse kuuluval SkyView kabiinil on kaks tagaküljele paigaldatud lisatöötuld. Veel üks tore detail on kabiinis asuv eemaldatav taskulamp.

Loomulikult pole see tulede loetelu lõplik. Koos Unlimited paketi täiendavate töö- ja ohutustulede valikuga on võimalused lõputud.

NUTIKAS VALGUSTUS

Töötulede konfiguratsiooni saab kiiresti ja lihtsalt hallata SmartTouch terminali kaudu. Kuid Q-seerial on ka mitmeid automaatseid valikuid, mis teie elu lihtsamaks muudavad. Vilkurid süttivad automaatselt, kui traktor liigub kiirusega üle 25 km/h. Sarnaselt süttivad ka nurgapöördetuled automaatselt, kui traktor pöörab, ning tagumised töötuled süttivad automaatselt tagurdamisel. Q-seeria „follow-me-home“ funktsioon hoiab eesmised vöökoha kõrguse tasandi töötuled põlemas 30 sekundi vältel pärast kabiinist väljumist.

HÄSTI TASAKAALUSTATUD TÖÖLOOM

HÄSTI TASAKAALUSTATUD TÖÖLOOM

Vähendage survet pinnasele ja suurendage tootlikkust. Töömassiga 9200 kg ja maksimaalse brutomassiga 16 T on Q-seeria tohutu kasuliku koormusega vilgas tööloom. Madal kõrgus, pikk teljevahe ja kerge alusraam annavad Q-seeriale esmaklassilise madala raskuskeskme. Erinevad ballastivalikud tähendavad, et masina saab vajaduse korral raskeks muuta - lihtsalt konfigureerige Q-seeria kasutatava tarviku ja tööülesande jaoks sobivaks. Raskust saab soovi kohaselt reguleerida, vältides samal ajal ebavajalikku survet pinnasele.

MINIMAALNE MÕJU. MAKSIMAALNE TOOTLIKKUS

Alates maapinnast on muld teie kõige väärtuslikum vara. Mulla parem tervis tähendab paremat saagikust. Kui muld kokku surutakse, muutub see vähem poorseks. See mõjutab negatiivselt äravoolu, gaasivahetust õhu ja mulla vahel ning lõpuks mulla mikrobioomi. Terve mulla struktuur ja mikrobioom toetavad otseselt taimede paremat tervist ja suuremat saagikust. Mulla kokkusurumise vältimine peab seetõttu olema esmatähtis.

Q-seeria on suur tööloom, mis on mulla vastu õrn. Kui rasked traktorid sõidavad sõmeral pinnasel, vajuvad nad sisse, tekitades mullaharja rehvi esiserva juures, mis põhjustab takistust. Masina väike kaal tähendab, et Q-seeria vajub vähem pinnasesse. See vähendab omakorda nn buldooseriefekti, mille korral koguneb muld ratta ette. Isegi väike 1 cm vajumine võib mõjutada kütusekulu kuni 10%.

Kaalujaotus on ideaalselt tasakaalustatud tänu 41% esitelje / 59% tagatelje jaotusele. Ballastivalikud võimaldavad kasutajatel jaotada kaalu traktori ulatuses vastavalt erinevate tööde ja tarvikute vajadustele. See aitab vältida libisemist ja pinnase määrimist. Lisavarustusse kuuluvad automaatsed rehvitäitesüsteemid suurendavad pinnasega kokku puutuvat rehvide pindala vastavalt tingimustele, vähendades survet.

Isegi kerge mulla kokkusurumine võib aja jooksul kalliks maksma minna. Nutikad tehnoloogiad nagu näiteks Valtra Guide ja Section Control on Q-seeria standardvarustuses. Need tehnoloogiad võimaldavad teil kasutada aastast aastasse samu rajajooni ilma triivita ja teha rohkem tööd väiksema läbisõidukordade arvuga. Vähem sõitmist mullal tähendab väiksemat survet ja suuremat saagikust.

BALLASTI KASUTAMINE

Esiballasti valikud alates 600 kg kuni 2400 kg ja keskballasti kasutamine võimaldavad teil konfigureerida Q-seeria masin täpselt nii, nagu vajalik tööks suurte tarvikutega või kergema raskusega. Hea veojõu säilitamiseks saab kergesti lisada tagumisi rattaraskusi.

Counterweight options

Belly and wheel weight options

TÄIELIK MUGAVUS

TÄIELIK MUGAVUS

Q-seeriaga on rõõm töötada ja see on iga juhi unistus. Q-seeria masina on ka tervisekaitse ja ohutuse osas professionaal. Kombinatsioon suurepärasest sõiduasendist, ohtrast klaasist ning targast väljalaskesüsteemi ja muude elementide paigutusest tähendab, et juhil on selge ja takistusteta vaade kogu päeva jooksul. Hea vaate saamiseks ei pea enam istmel keerutama. Tööpäeva lõpus on teie seisund sama hea nagu siis, kui alustasite. Targad disainielemendid, nagu näiteks uuenduslik hoiulaegas ja suur jahutuskast koos esmaklassilise interjööri ja suurepärase kliimaseadmega muudavad teie töökeskkonna maksimaalselt mugavaks ja tõhusaks.

Q-seeria korral ei tekita pikkade päevade jooksul võimsa traktori juhtimine mingit stressi. Integreeritud nutika tehnoloogiaga saavad juhid täielikult ära kasutada Valtra Guide funktsiooni põllul sõitmiseks ning SmartTurn funktsiooni traktori automaatseks pööramiseks põlluotsal.

KUJUNDATUD TEIE ÜMBER

Inspireerituna populaarsest, ennast tõestanud ja katsetatud T-seeria kabiinist, on Valtra kavandanud Q-seeria ergonoomilisena, et tagada juhi mugavus kogu päeva jooksul. Kohe, kui te lihtsa 4 astmega trepist õhkvedrustusega kabiini sisenete, märkate kvaliteeti ja detailidele tähelepanu pööramist. 6,2 m2 klaaspinda tagab seniolematu nähtavuse, mida veelgi parandab 270-kraadine esiklaasipuhasti ja täielik 180-kraadine küljepuhasti. Professionaalne tunne püsib, kui te istute esmaklassilisele kliimaseadmega (lisavarustuses) istmele, mida reguleeritakse automaatselt juhi kaalu järgi.

Q-seeria töökeskkonda saab füüsiliselt ja digitaalselt kohandada, et tagada maksimaalne mugavus ja tootlikkus. Rooli saab kiiresti ja lihtsalt reguleerida rooli kallutuspedaali abil. Samuti saab SmartTouch juhiprofiile salvestada ja vahetuste korral kergesti välja otsida.

TEIE TÄIELIK MUGAVUS

PÕHJALIK KLIIMASEADE

Q-seerial on loomingulised kliimaseadme lahendused. Soojendus algab jalgade piirkonnast ja tõuseb üles, et soojendada kogu kabiini. Jahutus algab ülakeha ümbrusest, aidates teil pea jahedana hoida. Kokku 12 õhuava tagavad värske õhu ühtlase jaotumise kabiinis.

ESMAKLASSILINE INTERJÖÖR

Q-seeria stiilses interjööris on nahkkattega rool, tume värvivalik ja kroomitud detailid. Töötamise ajal saate telefoni laadimiseks kasutada esmaklassilist telefonihoidikut ja kahte 18 w USB laadimispistmikku.

RAADIO- JA TELEFONISIDE

Pidage kõnesid ja hallake oma suhtlusvahendeid otse SmartTouch liidesest koos telefoni integreerimisega.

KÜLMAKAST KUUMAL TÖÖPÄEVAL

Q-seerial on integreeritud külmakast, mis hoiab teie toidu pikkadel kuumadel päevadel jahedana.

Q Features

Q Features

Töötab nagu loom

NUTIKAS VÕIMSUS

Mõtleb nagu professionaal

NUTIKAS TEHNOLOOGIA

Request a Quote

Quote

MÕTLEB NAGU PROFESSIONAAL

NUTIKAS TEHNOLOOGIA

Nutipõllumajandus on tõhusama, tulutoovama ja jätkusuutlikuma põllumajanduse jaoks oluline. Meie uuenduslik ja populaarne SmartTouch käetugi toob nutipõllumajanduse võimalused teie käeulatusse. Tööd juhitakse lihtsate ja tuttavate pühkimis- ja puuteliigutustega nagu nutitelefonis... ainult et veel lihtsamalt! Kasutajate profiile ja ülesandeid saab lihtsalt masinapargi traktorite vahel jagada, mis tähendab, et iga juht võib astuda igasse kabiini ja kohe tööle asuda.

SMARTTOUCH

Auhinnatud Valtra SmartTouch käetoe kasutajaliides on terviklik töökeskkond, mis on kujundatud ergonoomiliseks ja intuitiivseks.

9-inch touchscreen

Sellel on lihtsalt kasutatav 9-tolline puuteekraan ja multifunktsionaalne hoob. Multifunktsionaalne hoob annab lõpliku juhtimise operaatori kätesse ning traktori kiirust saab juhtida ainult lihtsa ja ergonoomilise vertikaalse disainiga hoova abil. Lisaks saavad operaatorid hoova abil juhtida võimsustõstet, hüdraulikat ja ISOBUS tarvikuid.

Hoob, mida on rõõm kasutada

Valtra uuenduslik ja ergonoomiline SmartTouch juhthoob on täielikult programmeeritav hüdrauliline juhtseade ette ja taha paigaldatud tarvikute jaoks. Kolmanda funktsiooni hoova saab programmeerida kõige levinumate funktsioonide juhtimiseks, samal ajal juhthoova abil manööverdades.

SMARTTOUCH EXTEND - KAKS KORDA SUUREM NÄIDIK

SMARTTOUCH EXTEND

SmartTouch Extend teine terminal on ideaalne täiendus SmartTouch liidesele ISOBUS lisarakenduste korral. Konfigureerige ja jälgige ISOBUS tarvikut või Valtra Guide toiminguid enda käeulatuses ja silmade kõrgusel, et saada täielik ülevaade tööst ja suurendada tootlikkust. SmartTouch Extend terminali saab samuti kasutada kaameranäidikuna.

HEADLAND MANAGEMENT WITHOUT THE HEADACHE

PÕLLUOTSAL TÖÖTAMINE ILMA RASKUSTETA

Valtra SmartTouch offers the easiest headland management system. With Auto U-Pilot, you can configure your seValtra SmartTouch pakub lihtsaimat põlluotsa juhtimissüsteemi. Auto U-Pilot funktsiooniga saate tööjärjestuse konfigureerida selle salvestamisega sõidu ajal või programmeerimisega seisu ajal, kasutades 9-tollist puuteekraani. M1, M2 ja M3 nuppe saab programmeerida kolme täiesti erineva tööjärjestuse jaoks - kokku saab igal puhul hallata kuni 24 operatsiooni. Kõik seaded salvestatakse vastavale profiilile (näiteks kündmine).quence by recording while driving or programming it when stationary using the 9” touch screen. The M1, M2 and M3 buttons can be programmed for three completely different sequences - which can manage up to 24 operations each. All settings are saved in the appropriate profile (e.g. ploughing).

KAAMERANÄIDIK

KAAMERANÄIDIK

Parandage nähtavust tahapoole ja ohutust, kasutades SmartTouch puuteekraani kaameranäidikuna.

NUTIKAS ILME

NUTIKAS ILME

SmartTouch, SmartTouch Extend ja A-piilari ekraan muudavad Q-seeria kabiini nutikaks keskuseks, kus on näidatud kogu teave, mida te tõhusaks, mugavaks ja tootlikuks töötamiseks vajate.

A-PIILARI EKRAAN

A-PIILARI EKRAAN

Suur A-piilari konsool asub silmade kõrgusel ja käeulatuses, parandades juhi ohutust ja mugavust. Selgel ekraanil on näidatud kogu traktori teave, mida juht töötamise ajal vajab. Põhiandmeid saab lihtsalt ja loogiliselt kontrollida lihtsa pööratava kodeerija ja kahe nupu abil. Teel olles hämardab A-piilari ekraan automaatselt ebaolulise teabe, et juht saaks sõidule keskenduda.

ÜLAOSA

Ekraani ülaosas näidatakse olulist teavet nagu näiteks sõidukiirus, kellaaeg, mootori pöörlemissagedus ja kütusetase, keskendudes eelkõige teabele, mida teil on vaja tõhusaks ja ohutuks tööks. Vajaduse korral saab ülejäänud ekraani hämardada, et tähelepanu ei hajuks.

KESKMINE JA ALUMINE OSA

Keskmine ja alumine ekraan näitavad traktori jõuülekande olekut ja jõudlust, sealhulgas käigukasti seadistusi ja püsikiirusi. Juhid saavad konfigureerida kaks ekraani alumist ala näitama teavet, mis on nende tööülesannete ja individuaalsete vajaduste jaoks oluline.

TEABE- JA HOIATUSTULED

Põhiteave ja hoiatustuled on kuvatud kahes LED tulede reas, mis vajadusel süttivad ning tagavad, et juhti teavitatakse viivitamatult kõikidest võimalikest probleemidest, parandades ohutust ja töövõimeaega.

TEHNOLOOGIA TEIE KÄEULATUSES

Q-seeria masin on professionaalne nutipõllumajanduse seade, mis muudab teie töö lihtsamaks, kiiremaks, tõhusamaks ja tootlikumaks. Valtra nutipõllumajanduse tehnoloogiad teevad laitmatut koostööd – Valtra Guide, ISOBUS, Section Control ja Multiboom, Variable Rate Control, Valtra Auto U-Pilot ja SmartTurn, parandades täpsust, kasumlikkust ja säästlikkust.

Kõiki nutipõllumajanduse funktsioone juhitakse targalt ja lihtsalt SmartTouch kasutajaliidese kaudu. Tööülesannete profiile saab salvestada, nii et tööde alustamiseks on vaja üksnes mõnda pühkimis- ja puuteliigutust. Q-sertifikaadiga edasimüüjal on nutipõllumajanduse täppisteadmised ning ta suudab tagada, et teie nutipõllumajanduse funktsioonid on seadistatud ja toimivad.

ISOBUS

Valtra ja ISOBUS

Valtra SmartTouch ja ISOBUS võimaldavad töötada mistahes tootja ISOBUS-ühilduva seadmega. SmartTouch võimaldab haakeriistu kiiresti ja lihtsalt ühendada ning tagab täppisviljeluses vajaliku kõrgetasemelise juhtimise. Seda võimaldab ISOBUS standard (ISO 11783). ISOBUS muudab ühilduvad tarvikud kiiresti kasutatavaks: kui te ühendate tarviku Valtra traktoriga, laaditakse kõik vastava seadme andmed kohe terminali ilma lisakaablite või -ekraanideta, mis takistavad nähtavust.

Read more about ISOBUS

Read more

Valtra Guide

VALTRA GUIDE

Valtra Guide on meie automaatse juhtimise lahendus, mida on turul olevatest kõige lihtsam kasutada. See on välja töötatud reaalsete kasutajate tagasiside põhjal. Automaatne juhtimine järgib GPS-süsteemi abil täpselt rajajooni ning vähendab kattumisi, säästes teie aega, kütust ja raha. Roolimisvajaduse vähendamine tähendab, et nii uued kui ka kogenud juhid saavad keskenduda tarvikutele ja käsilolevale tööle, mis suurendab täpsust ja ohutust ning vähendab väsimust, kattuvat sõitu ja põllul veedetud aega.

Read more about Valtra Guide

read more

Variable Rate Control

Variable Rate Control

Variable Rate Control reguleerib automaatselt tarviku töökoguseid vastavalt eelnevalt koostatud juhendkaardile. Eelnevalt planeeritud koguse automaatse suunamisega igale põllu osale saab optimeerida iga põllu võimalikku saagikust ja säästa märkimisväärselt kasutatavaid ressursse.

Kuna kulumäära reguleeritakse traktori põllul liikumise ajal automaatselt, ei pea traktori juht pideva koguse kontrollimise ja reguleerimise pärast muretsema.

VALTRA SECTION CONTROL KOOS MULTIBOOM FUNKTSIOONIGA

VALTRA SECTION CONTROL KOOS MULTIBOOM FUNKTSIOONIGA

Valtra Section Control on turul olevatest kõige lihtsamalt seadistatav ja kasutatav sektsiooni juhtimise süsteem. See lülitab read ja poomi sektsioonid automaatselt sisse ja välja, et vältida kattumist ja tühje vahesid. Multiboom funktsioon võimaldab korraga juhtida kuni kolme ISOBUS tarvikute poomi. Section Control võimaldab kergesti planeerida, salvestada ja välja otsida iga põllu tööülesandeid ja seadistusi, tagades hea täpsuse isegi suurte tarvikute ja halva nähtavuse korral. Section Control töötab kõigi ühilduvate ISOBUS tarvikutega, mis vastavad ISO 11783 standardile ja toetavad Section Control funktsiooni.

Read more about Section Control with Multiboom

Read more

FULLY AUTOMATED FIELD EXPERIENCE

Valtra Auto U-pilot põlluotsa juhtimissüsteem

Auto U-Pilot süsteemiga käivitub teie põlluotsa tööjärjestus automaatselt, kui traktor liigub üle seadistatud põllupiiri, muutes töö nii täpseks kui ka lihtsaks.

SmartTurn

SmartTurn funktsiooniga muutub põllutööde teostamine täielikult automaatseks, tänu millele saab juht keskenduda täielikult tarvikule ja käsil olevale tööle. Valida saab automaatsete pöördeskeemide vahel, et vähendada survet pinnasele ning suurendada kiirust ja tõhusust.

Soovitame kombineerida Valtra Auto U-Pilot funktsiooni SmartTurn funktsiooniga, sest sellisel juhul on iga sirge ja pööre täiesti ühtlane. Nii saab vältida ebavajalikke pöördeid ja kattumisvigu, muutes töö võimalikult lihtsaks ning vähendades pikkade põllul veedetud päevade põhjustatud stressi ja väsimust.

Q-seeria masin on tööloom, mis tunneb end võrdväärselt koduselt nii eraldi töötades kui ka suurema masinapargi osana. Olenemata sellest, kas töötate ühe traktoriga või haldate masinaparki, on töökindlus, täpsus ja lihtsus äritegevuse lihtsamaks ja tulusamaks muutmise jaoks oluline. Valtra telemeetria ja ühendatavuse lahendused hoiavad teid reaalajas teie Q-seeria masina(te) tegevusega kursis ning koguvad ja töötlevad andmeid automaatselt, et lihtsustada aruandlust ja dokumentide koostamist.

Valtra Connect

Valtra Connect

Professionaalne sünkroonsus! Kui teil on kindel soov aega ja raha säästa, et oma kasumit suurendada, sobib Q-seeria telemeetria teile ja teie ettevõttele ideaalselt. Valtra Connect on meie telemeetria lahendus, mis registreerib traktori tehnilised andmed ja GPS-i põhise asukoha reaalajas. Andmed on teadlike otsuste langetamiseks olulised. Kogudes andmeid traktori liikumise, seisuaja ja üldise logistika kohta, saate optimeerida selle põhjal oma plaane ja tegevust. Valtra Connect võimaldab teil jälgida kogu masinaparki ja võtta vastu edastatud reaalajas ja varasemat olekuteavet oma mobiilseadmega. Connect lahendusega saate koostada lihtsaid, kergesti loetavaid tööaruandeid, mis on kohandatud teie valitud ajavahemikule vastavaks. Neid aruandeid saab eksportida PDF-vormingus, et lihtsustada jagamist. Teil on juurdepääs oma andmetele alati ja kõikjal. Geopiirde funktsioon annab teile teada, kui mõni teie traktor väljub kindlaks määratud alast, parandades ohutust ja kaitstes teie investeeringut. Diagnostikaandmeid kasutades saate teie ja teie Valtra teeninduspartner hooldusvajadusi täpsemalt prognoosida ning reageerida kiiremini väiksemate rikete kõrvaldamiseks, enne kui need probleemiks muutuvad. See võimaldab vältida seisakuid ja planeerida hooldusaegu just teile kõige sobivamal ajal.

TASKDOC® PRO

TASKDOC® PRO

Olenemata sellest, kas haldate üht traktorit või suuremat masinaparki, aitab TaskDoc® Pro teil paberitöö arvelt aega säästa. TaskDoc Pro® on 100% ISOBUS-ühilduv ning toetab ISOBUS standardeid TC-BAS ja TC-GEO. See töötab koos farmihalduse infosüsteemidega (FMIS) andmete kogumise automatiseerimiseks, aitab teil tööd korraldada ja toetab vastavust järjest suurenevale kohustuslike dokumentide hulgale. TaskDoc Pro abil saate nutipõllumajanduse toiminguid kontoris endale sobival ajal ja viisil ette planeerida. Täpselt planeeritud töid saate turvaliselt ja lihtsalt arvuti ja traktorite vahel edastada tavalise mälupulga või mobiilvõrgu kaudu.

TaskDoc Pro vähendab paberitööd. Traktori töötamise ajal salvestavad integreeritud pardakalkulaatorid juhtmevabalt andmeid traktorilt ja ISOBUS tarvikutelt, nagu näiteks töödeldud alad, tarbitud kütus ja kulunud aeg. Töö lõppedes luuakse kõik dokumendi koostamiseks vajalikud andmed automaatselt. Saate täpsed aruanded täidetud ülesannetest ja tegelikest kulumääradest otse oma arvutisse. Alati. Kõikjal.

AGRIROUTER

Agrirouter

Töötage iga tarvikuga ja erinevates FMIS süsteemides ilma probleemideta. Q-seeria masin on profimeeskonna liige. Agrirouter on tehnoloogia, mida kasutatakse Valtra põllumajandusliku ühenduvuse lahendustes. Agrirouter on universaalne süsteem, mis hõlbustab andmeedastust masinate ja põllumajandustarkvara vahel olenemata tootjast või müüjast. Kuna Valtra on Agrirouteri usaldusväärne partner, võite olla kindel, et teie Q-seeria masin on täielikult integreeritud Agrirouteriga ühilduva farmihalduse infosüsteemiga (FMIS). Kuna Agrirouter on universaalne tööstusstandard, saate soovi korral jagada teavet usaldusväärsete välispartneritega, näiteks töövõtjate, edasimüüjate ja teenusepakkujatega, et tagada omale parim teenindus, vähendada seisakuid ja pikendada põllul viibimise aega.

AGRIROUTER

Read more

MAKSIMAALNE TÖÖAEG

Töötades pikki tunde pingeliste tähtaegadega, võite kindel olla, et teie Q-seeria masin tagab 101% tööaja. Q-seeria masin on suure jõudlusega tööloom, valmis töötama iga päev. Nagu iga professionaal, vajab ka Q-seeria masin enda kõrvale pühendunud meeskonda. Oleme teie käsutuses 24/7. Juba enne seda, kui te omale Q-seeria masina ostate, on Q-sertifikaadiga edasimüüja teie teenistuses ja annab nõu isikliku juhendamise, esitluste ning kohandatud finantseerimisega. Kuid see on alles algus. Meie ülesanne on muuta traktori kasutuskogemus võimalikult heaks. Meie lihtne Connect, Care & Go hoolduskontseptsioon on ületamatult praktiline. Kui otsustate jagada andmeid usaldusväärsete hoolduspartneritega, on nad masina seisundist teadlikud teiega samaaegselt. Koos saate planeerida hooldust teie jaoks sobivaimal ajal ning võite kindel olla, et teil on alati juurdepääs Q-seeriale.

Q certified dealers

TEIE OMA Q-SERTIFIKAADIGA EDASIMÜÜJA

100% tõhusa töö tagamiseks, teie Q-seeria masina tootlikkuse eeliste maksimaalselt ära kasutamiseks ja teie ärivajaduste toetamiseks on Valtra kindlaks määranud Q-seeria parimad edasimüüjad ja hoolduspartnerid. Q-seeria müügi õigus on ainult pühendunud Q-sertifikaadiga edasimüüjatel.

Find your nearest Q certified dealer

Q Dealers

Valtra on paika pannud uue komplekti margikogemuse standardeid kõikidele Q-sertifikaadiga edasimüüjatele, mis hõlmavad nii masina omandamist kui ka müügijärgseid kogemusi. Q-seeria edasimüüjatel on piisavad varuosade varud koos mahtude reguleerimise võimalusega, nad koolitavad regulaarselt hoolduspersonali, kasutavad uusimaid diagnostikatööriistu ja järgivad Valtra kvaliteetseid müügijärgseid protseduure. Q-seeria kliendid võivad eeldada kvaliteetset masina üleandmise kogemust. Soovime tagada, et teie Q-seeria masin on esimesest päevast alates varustatud vajalike tarvikutega ja kõigi nutipõllumajanduse võimalustega.

Teie Valtra Q-sertifikaadiga edasimüüjal on traktorite, tarvikute ja nutipõllumajanduse vallas piirkonna parimad teadmised. Võite alati pöörduda Q-sertifikaadiga edasimüüja poole ja saada parimat teenust alates nõustamisest, hooldusest, remondist ja varuosadest kuni uue seadme ostmiseni.

AGCO Finance

MEELERAHU. TEIE KÄTES.

Te soovite, et teie Q-seeria masin teeks tõhusat tööd. Soovite mugavust. Meie finantslahendused on just sellised. Need on mugavalt saadaval Valtra Q-sertifikaadiga edasimüüja kaudu. Saate soodsa finantseerimise ühe selge paketina, mida pakub AGCO Finance, Valtra finantseerimislahenduste vahendaja kogu maailmas. Tänu rohkem kui 30 aasta pikkustele kogemustele põllumajanduse valdkonnas võite kindel olla, et saate kohandatud finantseerimislahendused spetsialistidelt. Rent, Buy, Lease (rendi, ostu ja liisingu) programmiga saame koostada finantseerimislahenduse, mis vastab teie individuaalsetele ja konkreetsetele vajadustele.

Connect, Care & Go annab teile meelerahu, kuna teate, et hoolduskuludega on teie igakuistes väljaminekutes arvestatud. Saate lahenduse, mis sobib teie vajadustega.

OST

Traktoriomand valikuga Connect, Care and Go

RENT

Lühiajaline rent koos sisalduvate teenustega

LIISING

Kasutusliising koos või ilma hoolduslepinguta

Read more about financing options

Read more

Request a Quote

Request a Quote

Connect, Care & Go

Connect Care & Go

Get total peace of mind with our service concept: Quick daily service checks, a 600 h service interval and Valtra Connect, Care and Go.

Read more about Connect, Care and Go

Read more
Q unlimited

VALTRA UNLIMITED

TEIE LEIATE TÖÖ. MEIE LEIAME LAHENDUSE.

See on teie traktor. Teie. Millised teie vajadused, tahtmised või soovid ka poleks. Kui vajate tarvikuid ja võimalusi kohandada oma traktor tööga, firmastiiliga või unistustega sobivaks, on alati põhjust valida Unlimited pakett. Mida teil vaja on? Millest olete unistanud? Saab tehtud. Me teeme selle teoks.

JÕUDLUS IGAKS OTSTARBEKS

JÕUDLUS IGAKS OTSTARBEKS

Unlimited Studio võimaldab paigaldada kõiki tarvikuid või eriseadmeid, mis ei ole standardvarustuses meie tootmisliinilt kättesaadavad. Valtra Unlimited abiga on teie traktor mitmeotstarbeline sõiduk, mis on ehitatud teie ainulaadsete nõudmiste põhjal koos kujunduse, mugavuse ja funktsioonidega, mida te vajate, et tulla toime igas keskkonnas.

Factory fitted in Finland

TEHASES PAIGALDATUD

Unlimited Studio asub Valtra tehases Soomes, Suolahtis. Kõigil tarvikutel ja seadmetel, mis on paigaldatud Valtra Unlimited Studio poolt, on meie tehasegarantii. Lisaks pakume me hooldust ja varuosi Unlimited paketi lisavalikutele. Unlimited Studio pakutavate tarvikute ja seadmete hulka kuuluvad täiendavad töö- ja ohutuled, esilaaduri skaala, esmaklassiline nahast rool ja istmed, lai valik värvitoone, keskmäärdesüsteem, stereosüsteemid ja palju muud.

works like a beast

PIIRAMATUD VÕIMALUSED PÕLLUTÖÖDEKS

Unlimited Studio pakub mitmeid valikuid, et suurendada Q-seeria masinate tootlikkust ja tõhusust ning parandada juhi ohutust ja mugavust.

PIIRAMATUD VÕIMALUSED PÕLLUTÖÖDEKS

Unlimited pakub automaatset keskmäärdesüsteemi, mis aitab tagada alati Q-seeria sujuva töö ning kõrvaldab vajaduse vaevarikka käsitsi määrimise järele. Meie intelligentne tsentraalne rehvitäitesüsteem säästab aega ja raha ning kaitseb samal ajal mulla struktuuri. Unlimited paketi rehvitäitesüsteemi juhitakse ISOBUS süsteemi kaudu ning see näitab tegelikku rehvirõhku SmartTouch ekraanil. Kasutage eelprogrammeeritud SmartTouch nuppe ideaalse rõhu seadistamiseks, et parandada veeretakistust (nii põllul kui teel), vähendada rööpasügavust ja survet pinnasele, vähendada kütusekulu kuni 10-15 protsenti ning piirata rehvide kulumist.

Unlimited võimaldab lisada paljusid ohutusfunktsioone, sealhulgas LED valgusribasid, ohutulesid ja signaalpaneele, et parandada nähtavust ja pikendada juhtide turvalist tööaega.

Esilaaduri skaala parandab töö täpsust ja tõhusust. Laadureid saab isegi traktoriga sobivaks värvida. Unlimited pakett annab Q-seeriale veelgi professionaalsema ilme tänu erinevatele standardsetele ja metalsetele värvitoonidele ning professionaalsetele kleebistele, mis tagavad, et teie masinad näevad välja sama professionaalsed nagu töö, mida te teete.

Q-seeriaga pakub Unlimited Studio kvaliteeti suure algustähega!

Unlimited paketi valikud võimaldavad parandada juhi mugavust ja ergonoomikat, nagu näiteks SmartTouch terminali ümberpaigutamine, lisapäikesekatted ja mitmed kulumiskindlad professionaalsed detailid, nagu näiteks nahkistmed ja -rool. Q-seeriaga pakub Unlimited Studio kvaliteeti suure algustähega!

ReQuest a test drive!

Q Features

Q Features

Töötab nagu loom

NUTIKAS VÕIMSUS

Mõtleb nagu professionaal

NUTIKAS TEHNOLOOGIA

Request a Quote

Quote