share

VALTRAST

VALTRA ON PÕHJAMAADE PIIRKONNAS AINUKE TRAKTORITOOTJA

SEAL, KUST ME PÄRIT OLEME, RAJAME OMA TEE ISE

Valtra traktoreid teatakse nende usaldusväärsuse, võimsuse, töökindluse ja Põhjamaise päritolu poolest. Iga traktor on loodud spetsiaalselt kliendi individuaalsete vajaduste põhjal ja toodetud saama hakkama kõige karmimas kliimas ning saavutama parimaid tulemusi ka kõige raskemates töötingimustes. 

Tänapäeva Valtrates on kombineeritud Soome Valmeti ja Rootsi Volvo BM pärand. Kõikide Valtra traktorite eelkäija võeti kasutusele üle saja aasta tagasi 1913. aastal, mil Munktell lasi välja mudeli 30–40. Ettevõte sai Rootsis alguse 1832. aastal ja Soomes 1951. aastal.

LUGEGE KOGU LUGU

KONTAKTANDMED

Loodame, et leidsite sellel saidil kogu vajaliku teabe. Kui teil on lisaküsimusi, võtke ühendust kohaliku Valtra esindajaga. Valtra suhtekorraldusmeeskond vastab ajakirjanduse ja meedia küsimustele, korraldab pressikonverentse ning aitab kaasa Valtra juhtkonnaga intervjuude korraldamisele.

Võite meiega võtta ühendust võtta ka kontaktide lehe kaudu. 

VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST

UUDISED JA SÜNDMUSED

Lugege viimaseid Valtra uudiseid ning hoidke end kursis tulevaste sündmuste ja proovisõitudega.

LUGEGE LISAKS

VALTRAS TÖÖTAMINE

Valtra ühendab pika ja muljetavaldava ajaloo tänapäevaste uusimate tehnoloogiaalaste teadmistega. Me oleme rahvusvaheline ettevõte, mida on näha peaaegu kõigis meie tööga seotud valdkondades. Valtra kuulub ülemaailmsesse AGCO kontserni, mis tähendab, et me saame pakkuda oma organisatsioonis mitmekülgseid arenemis- ja ahvatlevaid karjäärivõimalusi.

LUGEGE EDASI