share

Valtra Smart Touch

LIHTSAM KUI NUTITELEFON
SAADAVAL G-, N-, T- JA S-SEERIA MUDELITELE VERSU NING DIRECT

Available for G, N, T and S

Versu and Direct series

G series N series T series S series

ÄRGE TÖÖTAGE KÕVEMINI. TÖÖTAGE NUTIKAMALT.

VALTRA SmartTouch JUHTKONSOOL

Uus Valtra SmartTouchi juhtkonsool viib traktori kasutatavuse järgmisele tasemele. 9-tolline puuteekraani, mitmeotstarbelise sõiduhoova, uue hüdraulililise juhthoova ja täielikult integreeritud tehnoloogiaga vähendab SmartTouch teie töökoormust ning pakub teile parimat ja lihtsaimat kasutuskogemust oma töömasina haldamisel.

Küsi pakkumist

VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST

SMARTTOUCHI VOLDIK

SMARTTOUCHI VOLDIK

LEIDKE LÄHIM EDASIMÜÜJA

LEIDKE LÄHIM EDASIMÜÜJA
VAISTLIKUM KUI NUTITELEFON. SÄTETELE PÄÄSEB HÕLPSASTI LIGI VAID PAARI PUUDUTUSE VÕI NÄPUTÕMBEGA.

SISSEJUHATUS

UUS MITMEOTSTARBELINE HOOB

SmartTouchi mitmeotstarbelise juhthoovaga sõitmine annab teile rohkem paindlikkust ja tootlikkust. Vertikaalne hoob tagab traktori kiiruse reguleerimisel, kui hooba lükkate või tõmbate, loomuliku käeasendi. Töötamine pole olnud kunagi nii lihtne: funktsiooninuppudega saate kogu masinat juhtida ilma kätt liigutamata.

 • Ergonoomiline ja funktsionaalne kujundus 
 • Ainulaadne sõidukogemus 
 • Edasi-/tagasisuuna kang juhthoova juures 
 • Kaks mälunuppu, mida saab programmeerida traktori mis tahes toiminguteks (nt U-Pilot) 
 • Kaks lineaarhooba hüdraulika juhtimiseks

UUENDUSLIK POWERSHIFT

SmartTouchiga Valtra Versu on maailma ainus PowerShiftiga traktor, mis võimaldab juhthoovaga sõitu. Kiirust saab sujuvalt suurendada ja vähendada ainult juhthooba kasutades, hoides astmevaba kiirenduse ja aeglustuse pidevalt kontrolli all. Ainulaadne HillHold-funktsioon kuulub N- ja T-seeria standardvarustusse. Tänu sellele ei pea te piduripedaali all hoidma, kui soovite kallakul paigal püsida või sealt sõitu alustada. Kõigil Valtra mudelitel on ka funktsioon Auto-Traction, mis võimaldab peatada ja sõitu uuesti alustada üksnes piduripedaalidega.

 •  Revolutsiooniline PowerShift-juhtimine, sh kiiruse reguleerimine juhthoovaga 
 • Automaatne ja käsitsi käiguvahetus, Auto-Traction, mootoriga pidurdamine ja HillHold teie käeulatuses

9-TOLLINE PUUTEEKRAAN

9-tollist puuteekraani moodulit on lihtsam ja vaistlikum kasutada kui tänapäevast nutitelefoni. Kõigile mooduli funktsioonidele pääseb juurde maksimaalselt kahe näputõmbe või puudutusega ning kodunupuga pääseb alati hõlpsasti vaikekuvale. Navigeerimine on loogiline ja sätted salvestatakse automaatselt. Kõik tehnoloogiafunktsioonid on integreeritud ühte ekraani, olenemata sellest, kas soovite kasutada Auto-Guide’i, kaameraid või ISOBUSi.  

 • Lisaekraane pole vaja 
 • Meeldiv päeva-, öö- ja automaatrežiimiga kuva 
 • Ainulaadne kujundus ja arhitektuur nelja või ühe programmeeritava sõidukuvaga 
 • Lihtne menüü 
 • Isiklikud profiilid iga juhi ja ülesande jaoks

TEIE ÜLESANNE – TEIE PROFIIL

Erinevate kasutajate ja tööülesannete jaoks saab määrata isiklikud sätted ning iga säte salvestatakse automaatselt profiilidesse. Profiilide arv pole piiratud: sada ülesannet aastas – sada profiili! Profiili vahetamiseks kulub vaid kolm sammu.

HÜDRAULIKA PROGRAMMEERIMINE

SmartTouchi mooduliga saab programmeerida kuni 9 erinevat hüdraulikafunktsiooni. Sätete määramine on väga lihtne ja vaistlik tänu suurtele juhtseadistele ning loogilistele funktsioonidele. Hüdraulilise klapi saab määrata mis tahes funktsioonile ja vastupidi. Mis tahes hüdraulilist esi-/tagaklappi saab juhtida mis tahes hüdraulilise hoova või juhtkangiga, sh esilaadurit ja haakeseadiseid.

LIHTNE KONFIGUREERIMINE

Traktori töötulesid on SmartTouchi mooduli abil lihtne konfigureerida. Toitelüliti ja kaugtulede lüliti asuvad käetoel.

PROGRAMMEERITAVAD NUPUD

Juhthooval on kaks programmeeritavat mälunuppu ja puuteplaadil üks. Mälunuppe saab kasutada üksiku toimingu või U-Piloti toimingujada salvestamiseks. Traktori mis tahes funktsioone saab hõlpsasti programmeerida mälunuppudega M1, M2 ja M3 ning kõik sätted salvestatakse automaatselt profiilidesse.

 • Kiire ja lihtne programmeerimine
 • Mälunuppude kasutuse lihtne vahetus profiilisätete järgi 
 • Sisse/välja või pidevaks programmeeritavad funktsioonid

LIHTSAIM PÕLLUOTSAHALDUS

Valtra SmartTouch pakub tänu U-Pilotile lihtsaimat põlluotsahaldust. Saate oma toimingujada konfigureerida sõidu ajal või juba varem, kasutades 9-tollist puuteekraani. Nupud M1, M2 ja M3 saab programmeerida kolmele täiesti erinevale toimingujadale. Kõik sätted salvestatakse vastavasse profiili (nt kündmine).

PUUTEPLAADID

Käetoel on kaks puuteplaati. Pehmetest materjalidest ja erineva kujuga nuppe on lihtne leida ning vajutada. Puuteplaati on integreeritud raadio, töötuled ja paljud muud juhtseadised. Üks olulisimaid nuppe on põhiaktiveerimisnupp hüdraulika, Auto-Guide’i ja mälunuppude aktiveerimiseks.

JUHTKANG

Ergonoomiliselt kujundatud ja paigutatud hüdraulika juhtkang võimaldab juhtida mis tahes hüdraulilist klappi, haakeseadist või esilaadurit. Juhtkangi otsas on kolmas funktsioonihoob, mis sobib suurepäraselt uute laadurite juhtimiseks.

 • Suurepärane ergonoomika 
 • Esmaklassiline esilaaduriga juhtimine 
 • Täpne tagumise haakeseadise juhtimine 
 • Proportsionaalne ja programmeeritav

AUHINNATUD KUJUNDUS

SmartTouch on loodud ja valmistatud Soomes, keskendudes ergonoomikale, kasutaja mugavusele ja kasutuslihtsusele. Funktsionaalne kujundus tagab kindla haarde ka raskel maastikul sõites ning loogilised ja kergesti ligipääsetavad funktsioonid takistavad soovimatut kasutust.

Iga materjal on valitud hoolikalt ja otstarbekohaselt ning funktsioonide täitmiseks. Polstrina kasutatakse Alcantarat, mis vähendab higistamist, ja hoiuruum asub katte all.

SmartTouch pälvis 2017. aastal disainiauhinna Red Dot Design Award ja 2018. aastal auhinna iF Design Award.

LUGEGE EDASI

ESILAADURI TÖÖ

Uus programmeeritav juhtkang on lihtsaim viis esilaaduri juhtimiseks, kuid saate kasutada ka kolmandat funktsioonihooba või mis tahes muud hüdraulilist juhtseadist. Kolmas funktsioonihoob hüdraulika juhtkangi otsas võimaldab erakordselt täpseid liigutusi.

KÜNDMINE

Saate kõiki kündmistöödeks vajalikke funktsioone täita SmartTouchi juhthoova abil. Juhthoob võimaldab kiirust täpselt reguleerida, samal ajal saate hüdraulika juhtkangi abil tagumist haakeseadist täpselt juhtida.

JÕUVÕTUVÕLLI TÖÖ

Kõiki jõuvõtuvõlli funktsioone saab juhtida juhthoova abil ning jõuvõtuvõlli käivitamise ja peatamise funktsioonid saab salvestada mälunuppudega (M). Saate seada sõidukuva näitama olulist jõuvõtuvõlli töö teavet. Tagumise haakeseadise asendeid jõuvõtuvõlli käivitamiseks ja peatamiseks on lihtne määrata. Mälunuppe saab kasutada ka vajaduse korral mootori kiiruse reguleerimiseks. Kõik sätted saab salvestada eraldi profiilidesse kindlate ülesannete või tööagregaatide jaoks.

AUTO-GUIDE

SmartTouch on lihtsaim viis Auto-Guide’i seadistamiseks, mis roolib teie traktorit ning säästab aega, kütust ja materjali, vähendades samal ajal jõudluse muutusi juhist või nähtavusest tingituna.