share

Connect, Care and Go! - Valtra tutvustab hoolduspakkumist, mis maksimeerib masinate töökorras oleku aja

8.1.2019

Valtra kliendid saavad nüüd kasu Valtra “Connect, Care & Go” hooldusteenuse pakkumisest, mis võimaldab neil kasutada mitmeid nende masinaga seotud teenuseid fikseeritud maksumuse eest.

Valtra Connecti abil saavad kliendid nutitelefoni või arvuti kaudu näiteks teavet oma masina kütusekulu ja GPS-i abil asukoha määramise ning Can-siini signaalide kohta, aga ka hankida masina kasutusjuhendeid ja palju muid andmeid. Traktori omanik saab masina andmetele juurdepääsu lubada ka oma hoolduspartnerile, kes kasutab seda teavet traktori hoolduse proaktiivseks kavandamiseks või tõrkeolukordade diagnoosimiseks.

Pärast ulatuslikku sissetöötamisfaasi on see teenus N- ja T-seeria traktoritel nüüd kommertskasutuses ja 2019. aasta lõpus laieneb see ka A- ja S-seeria masinatele. “Alates 2018. aasta algusest on kõik N- ja T-seeria SmartTouch mudelid juba tehases varustatud Valtra Connecti telemeetriasüsteemiga. Kliendid, kes soovivad teenust aktiveerida, saavad seda hõlpsasti teha, pöördudes oma edasimüüja poole”, kinnitab Valtra turunduse asepresident Mikko Lehikoinen.

Valtra Connect sisaldub uute teenuste jaehinnas ja see teenus on esimesed kolm aastat tasuta. Valtra Connecti saab valitud Valtra mudelitele paigaldada ka ümberseadmestamise käigus.

Valtra kliendid, kes ostavad uue masina, saavad valida ka Valtra Care laiendatud garantii lepingu, mis annab kindlustuse ootamatute remondikulude eest, mis ei ole seotud tavapärase kulumisega. Leping kehtib enamikul Euroopa turgudel kuni viis aastat ehk 6000 töötundi.

Maksimaalse töökorras oleku aja, garanteeritud efektiivsuse ja masina maksimaalse jääkväärtuse tagamiseks saavad Valtra edasimüüjad pakkuda Valtra Go hoolduspaketti, mis sisaldab kõiki ettenähtud hooldustöid kuni 10 000 töötunni täitumiseni.