share

Ehitatud selleks, et töö saaks tehtud

IGAT TÜÜPI TÖÖ JAOKS

Valtra G-seeria esilaadurid on valmis minema tööle ükskõik kuhu. Väga hea ühilduvus muudab G-seeria esilaaduri ideaalseks kõigeks alates talutöödest kuni metsanduse, teehoolduse, rohutööde, lennujaama toimingute, lumekoristuse ja muude munitsipaalülesanneteni.

Hankige voldik

Küsi pakkumist

Ehitatud otstarbeks

Valtra traktorid on loodud töötama laitmatult koos G-seeria esilaaduritega. Nende kaldus kapoti ja suurte akendega saate suurepärase nähtavuse kõigis laaduri kohtades. Pisike pöörderaadius on laaduril muutumatu ja hoolduskohtadele on hõlbus pääseda nii laaduril kui ka traktoril.

Tehases paigaldatud

Iga G-seeria esilaaduri alamraam on tehases integreeritud traktori šassiisse, millel on mitu tugevust pakkuvat kinnituspunkti. Alaraam saab Valtra pikaajalise vastupidavuse tagamiseks sama kvaliteetse värvimise ja pinnatöötluse nagu ülejäänud traktor.

Valtra G-seeria esilaadurid

Valtra A-Serie mit Frontlader und Ballengabel

täiustage oma tööd

 • 12 mudelit / 7 paralleelse ühendusega, 5 ilma paralleelühenduseta
 • Ühildub traktoritega alates 50 hj kuni 300 hj
 • Maksimaalsed tõstekõrgused vahemikus 3,20 m - 4,75 m
 • Maksimaalne tõstevõime alates 1750 kg kuni 3500 kg
 • Uus raskeveokite alaraami disain
 • Parem operaatori nähtavus
 • Täiustatud rahvahulga ja prügikunurgad
 • Uus masina lukustus Clic-on funktsiooniga
 • Uue põlvkonna SoftDrive
 • Uus tööriistahoidik
 • Uus SmartTouchi juhtseadis koos Versu ja Direct mudelitega

Moodne ergonoomiline disain

 • Tehases paigaldatud esilaadur ja alaraam
 • Väike pöörderaadius isegi frontaallaaduri korral
 • Ergonoomilised juhtimisseadmed ja suurepärane nähtavus
 • 50% parem vastupidavus
 • 50% vähenenud rõhulangud laaduri kohal
 • 100% suurendatud SoftDrive'i tegevus / reisimine
 • 30% parem nähtavus
 • Väiksemad laadurite raskused
 • Laiendatud ulatus

G SERIES FRONT LOADER FEATURES

1. Tugev laadurpoom

Väga vastupidavatel poomivannastel on ületamatu tugevuse tagamiseks 80 mm laiune vannaseprofiil. Vannaste otstes, "põlvel" ja poomi tagaosas kasutatakse valatud ja sepistatud detaile, et laaduri olulised punktid oleksid väga tugevad.

5. Lukusta ja mine haakeseadised

Lukusta ja mine kiiresti haakeseadised võimaldavad laaduri kinnitada ja eemaldatakse vähem kui minutiga. Seal pole lahtised osad ja tööriistu pole vaja. 

9. Tugijalad

Lihtsalt kasutatavad tugijalad on hõlpsasti laadimistaladesse paigaldatud lahtisidumine. Laadur võib täielikult puhata tugevad tugijalad, muutes selle kiireks ja Valtra laadurit on lihtne kinnitada ja lahti võtta

13. Clic-on

Clic-on mehaaniline lukustus annab teile turvalise, ergonoomilise ja automaatse lukustuse. Lukustusmehhanismi saab aktiveerida ainult siis, kui seade on õiges asetuses ja tagab tööriista korraliku kinnituse. Kollane käepide näitab selgelt, kas tööriist on lukustatud või lukustamata.

2. Hüdrauliline torustik

Hüdrauliline torustik poomi sees on kaitstud ja kõik nähtavad voolikud on punutud, et kaitsta neid mustuse ja kahju eest.

 

6. Laagrikast

Laagrikarbil on kõik tugeva terasprofiiliga uus disain. kompaktne disain võimaldab lukustustihvti olemasolu  lühem ja tugevam ning lai U tugi  tagab maksimaalse stabiilsuse.

10. SoftDrive laaduri vedrustus

SoftDrive summutab esiosa lööke ja vibratsiooni laadur, kaitstes laadurit, seadmeid ja traktor kahjustuste eest. SoftDrive on aktiveeritud juhi kabiinist elektrilise sisselülitusega / väljalüliti.

14. Tööriista kandur

Tööriista kandur pöörleb 180°, muutes tööriista kinnituskonksud kabiinist selgelt nähtavaks. See muudab tööriista õige kinnitamise lihtsaks, suurendades töö efektiivsust ja ohutust.

3. 30% parem nähtavus 

Kaardus, faasitud disain koos madalaga “põlve” ja madala risttala asetusega  annavad suurema, 30% paremaga nähtavusega vaatevälja ning ükski toru ega voolik ei piira töötamisel teie vaade.

7. Ülitugevad alamraamid

Täpsus mehaaniliselt töödeldud Valtra alamraam on erakordselt tavaline raskeveokite ja sellel on mitu kinnituspunkti  lisajõudu. Uus struktuur pakub maksimaalne kandevõime, ilma et see mõjutaks pöörderaadius või nähtavus. 

11. Risttala

Ümar ja madala asetusega risttala tagab suurepärase jäikuse, väändejõu neeldumine ja vastupidavus. See on hea nähtavuse ja ühtluse tagamiseks asetatakse madalale massi jaotus laaduri ja traktor. 

15. Täpne isetasandamine

Isetasandav funktsioon tagab täpse ja automaatse tööriista positsiooni seadistamise. Kui töönurk on paika seatud, püsib see samasugusena laaduri kogu liikumisulatuses ilma, et tõstejõud seetõttu väheneks.

4. Seadme hüdrauliline lukustus

Hüdraulilise seadme lukustusega saate tööriistu vahetada juhiistmelt lahkumata. Lukustust juhite te juhthoova abil, tööriistahoidiku kollane indikaatorkäepide võimaldab teil näha, kas tööriist on salongist lukustatud või mitte.

8. Pöördtapid

Kõik tihvtid on tsingitud ja on varustatud ainulaadse tihvti lukuga. Lukustus

hinged kasutavad nüüd kvaliteetsemat terast ja tööriistakandikul on uus eriti tugev pöördtelg kõige kriitilisema liigendi lukustustihvt. A kompaktse kummiga hingedega lukustusplaat rõngas hoiab ära teljesuunalise lõtku, hoiab määrimist määri kohale ja fikseerib tihvti mõlemale küljed.

12. Keskventiil

Kõik hüdraulilised allikad asuvad laaduri keskel risttala. See annab kohese, täpse kontrollige ja jagage õli ühtlaselt mõlemale küljed. Kõik komponendid on kaitstud a-ga vastupidav kaitsekate.

Traktori funktsioonid

1. Suured aknad

Suured kumerad aknad annavad igas suunas laia vaatenurga, seetõttu näete selgelt nii esirattaid kui tööriistu. Suur katuseaken tagab selge vaatevälja frontaallaadurile ka siis, kui see on tõstetud.

5. Eelprogrammeeritav Powershift

Eelprogrammeerige soovitud Powershift käik ja see lülitub sõidusuuna muutmisel automaatselt sisse. Näiteks saate frontaallaaduril töötades edaspidisel sõidusuunal sisse lülitada Powershift 1 ning tagasi sõites Powershift 3. Olemas kõigil Powershift mudelitel.

2. Hüdrauliline abiline

Patenteeritud hüdrauliline abiline reguleerib automaatselt mootori pöördeid ja hüdropumba tootlikkust vastavalt koormusele ilma sõidukiirust muutmata. See tagab alati optimaalse hüdraulilise väljundi. Olemas Versu mudelitel, lisavalikus Active ja HiTech ning kõikidele N- ja T-seeriale mudelitele.

6. AutoTraction

AutoTraction`ga saate Powershift kasutada traktoriga sõitmiseks ilma sidurit vajutamata. Traktori peatamiseks vajutage lihtsalt pidurit ja traktori edasiliikumise alustamiseks laske pidur vabak. HiTech, Active ja Versu mudelitele.

3. Juhtimisseaded

Valik juhtimisseadeid võimaldab kõike alates otsesest mehaanilisest juhtimisest kuni kõrgtehnoloogilise elektrilise juhtimiseni, samuti täielikult programmeeritava SmartTouch juhtkonsooli kasutamist.

 

7. Turbiinsiduri simulatsioon

Turbiinsiduri simulatsioon on mõeldud juhtidele, kes vajavad frontaallaaduri töös pehmet starti ilma ratta libisemiseta. Sidur reguleerib tõmbejõudu automaatselt. Turbiinsiduri simulatsiooni korral ei ole siduri libisemise ohtu - kui sidur hakkab libisema, aeglustab traktor hüdrostaatilist seadet - isegi kuni täieliku peatumiseni. Direct mudelitele.

4. Takistusteta vaateväli 

Kaldus mootorikapott annab selge esivaate, väljalasketoru ja mootori õhu sisselasketorud on hoolikalt nii paigaldatud, et need sõidu ja töötamise ajal nähtavad ei oleks.

8. Hitrol turbiinsidur

Ainulaadne Valtra funktsioon, turbiinisiduri käivitumisel muutub edasi-tagasi liikumine sujuvaks ja kindlaks. See muudab tööriistade kinnitamise, tagurdamise ja muud lühikesed liigutused täpseks ja ohutuks. N104-N124 mudelitele.

Täppistehnika. Maksimaalne kontroll.

ErgoDrive

ErgoDrive'i saab paigaldada HiTech ja Active mudelitele, see annab teile frontaallaaduri üle otsese mehaanilise kontrolli. ErgoDrive'i hoob asub mugavalt juhi kõrval, andes teile juurdepääsu kiirühenduse funktsioonile ning integreerides laaduri kolmanda ja neljanda funktsiooni juhtimise. HiTech mudelid on saadaval ka turbiinsiduriga, pakkudes  frontaallaadurite ja munitsipaaltegevuste jaoks lisamugavust ja täpsust.

Elektriline käetugi

Elektriline käetugi võimaldab teil frontaallaadurit kergesti elektriliselt kontrollida. Juhthoovaga saate frontaallaadurit juhtida ning see annab teile kontrolli ka 3. ja 4. funktsiooni üle. Sel on nupud ujuvsõidu, dekompressiooni ning 3. ja 4. funktsiooni aktiveerimiseks. Elektriline käetugi on saadaval ainult A4-seeria jaoks. Täiendavad käetoe juhtimisseadmed Softdrive'i jaoks, masina hüdrauliline lukustus ja laadur sisse/väljalülitamine on saadaval A4H4 mudelitele.

Juhtkäetugi

N- ja T-seeria Hitech ja Active mudelitele saab paigaldada juhtkäetoe, mis sisaldab veohooba ja spetsiaalset hüdraulika juhthooba. Juhthoob võimaldab frontaallaaduri täpset mehaanilist juhtimist, sealhulgas masina hüdraulilise seadme lukustamist ning 3. ja 4. funktsiooni juhtimist. Juhtkäetugi sisaldab ka eesmise hüdraulika sisse- ja väljalülitamise, masina hüdraulilise lukustamise, Softdrive'i ja esitõstuki / esilaaduri ümberlülitamise nuppe. Samuti saate sellega juhtida frontaallaadurile paigaldatud ja eesmise hoova külge ühendatud seadmeid.

Kõigil esiklapiga N4 ja T4 mudelitel on hüdrauliline abiline, mis suurendab frontaallaaduri töö toetamiseks automaatselt mootori pöördeid. Live3 juhtimine on saadaval uutele 2019. aasta mudelitele.

SmartTouch

Versu ja Direct mudelid on varustatud täielikult integreeritud SmartTouch juhtkonsooliga, mis annab teile võimaluse kõiki esilaaduri- ja hüdraulikafunktsioone täpselt elektrooniliselt juhtida. SmartTouch on loodud teie töökoormuse vähendamiseks ning muudab esilaaduri ja traktori juhtimise lihtsamaks kui kunagi varem. SmartTouch sisaldab multifunktsionaalset veohooba, 9-tollist puutetundlikku ekraani ja hüdraulilist juhthooba esilaaduri juhtimiseks. Saate hüdraulilisi funktsioone seadistada vastavaks teie tööle ja vajadustele, pannes veohoova, hüdraulilistele juhtseadmete ja mälunuppude abil paika kindlad funktsioonid.

Esitööriistad

Tehnilised andmed

LAADUR TRAKTORI MUDEL traktori PTO hj vahemik Traktori kaal (maks.) Etteantud rõhk Etteantud läbivool Vannase laius Laaduri kaal
  A N T [hp] [kg] [bar] [l/min] [mm] [kg]
G3 A74-A94     60-100 4.000 195 / 210 50 1.040 450
G3S A74-A94     60-100 4.000 195 / 210 50 1.040 520
G3L A74-A114     60-100 4.000 195 / 210 50 1.040 525
G4 A104-A134 N104-N124   80-140 5.000 195 / 210 60 1.040 515
G4S A104-A134 N104-N124   80-140 5.000 195 / 210 60 1.040 575
G4M   N104-N124   80-140 5.000 195 / 210 60 1.040 575
G4L A104-A134 N104-N174   80-140 5.000 195 / 210 60 1.040 580
G5 A104-A134 N104-N154e   100-180 6.000 195 / 210 80 1.040 560
G5S A104-A134 N104-N174   100-180 6.000 195 / 210 80 1.040 620
G5M   N104-N174   100-180 6.000 195 / 210 80 1.040 620
G5L A104-A134 N104-N174   100-180 6.000 195 / 210 80 1.040 625
G6S   N104-N174 T144-T254 120-220 7.000 195 / 210 90 1.040 / 1.200 720
G6M     T144-T254 120-220 7.000 195 / 210 90 1.040 / 1.200 720
G6L     T144-T254 120-220 7.000 195 / 210 90 1.040 / 1.200 750
G7S     T144-T254 140-280 8.000 195 / 210 90 1.040 / 1.200 760
G7M     T144-T254 140-280 8.000 195 / 210 90 1.040 / 1.200 760
G7L     T144-T254 140-280 8.000 195 / 210 90 1.040 / 1.200 760
LAADUR TRAKTORI MUDEL Töötemperatuur Pöördepunkti kõrgus Sissekallutusnurk (maks.) Tagasivõtunurk (maks.) Pöördepunkti kõrgus Tõstejõud maksimaalsel kõrgusel
  A N T [°C] [m] [°] [°] [mm] [kg]
G3 A74-A94     -30 / +50 3.90 58 48 -- 1250
G3S A74-A94     -30 / +50 3.55 58 48 667 1550
G3L A74-A114     -30 / +50 3.81 53 48 600 1740
G4 A104-A134 N104-N124   -30 / +50 3.79 58 48 -- 1290
G4S A104-A134 N104-N124   -30 / +50 3.79 58 48 700 1980
G4L A104-A134 N104-N174   -30 / +50 4.02 54 49 700 1780
G5 A104-A134 N104-N154e   -30 / +50 4.06 56 48 -- 1300
G5S A104-A134 N104-N174   -30 / +50 4.06 57 40 708 1980
G5M   N104-N174   -30 / +50 4.06 57 48 708 2300
G5L A104-A134 N104-N174   -30 / +50 4.20 54 48 681 1930
G6S   N104-N174 T144-T254 -30 / +50   57   718 2140
G6M     T144-T254 -30 / +50 4.25 57 48 718 2470
G6L     T144-T254 -30 / +50 4.55 53 52 671 1980
G7S     T144-T254 -30 / +50   54   706 2170
G7M     T144-T254 -30 / +50 4.60 54 49 706 2490
G7L     T144-T254 -30 / +50 4.75 53 51 706 2490

Lisateave

Hankige voldik

LAE ALLA

Võtke ühendust kohaliku edasimüüjaga

Leia edasimüüja

Proovi ise järele

Broneeri demosõit