share
Valtra tractors turn 70 years

70 aastat Valtra traktoreid

Põlvkondadeülene lugu

Salong Valikus aastapäeva eriväljaanne

Täname teid esimese 70 aasta eest

Valtra tähistab 2021. aastal 70. aastapäeva.

Valtra traktorid, teie töömasinad alates 1951. aastast on nüüd 5. põlvkonnas ja me mõtleme juba tulevikule. Edusamme tuleb muidugi tähistada, kuid töö ei lõpe kunagi.

Mida tulevik ka ei tooks, meie masinad on loodud töötama ja kestma.
Need on ehitatud teie jaoks.
Teekond on alles alanud.

Meil on teile sel aastal põnevaid asju varuks – liituge meiega!

Limited redition

Hankige Valtra T-seeria T174e – T254 eksklusiivses 70. juubeliväljaandes

Punane on jõu, täpsuse ja kasumi värv. Miks? Sest punane on Valtra algne värv.

Valtra 70. juubeli tähistamiseks viime piiratud koguses Valtra T-seeriatel punase värvi järgmisele tasemele - selleks saab sügav metallpunane. Põlvkondade vahelise reisi kõige võimsam värv.

Saadaval on ainult 70 traktorit - nii et tegutsege kiiresti.

Iga 2021. aastal müüdud Red Editioni traktori eest annetame hea eesmärgi nimel 500 eurot.

Hankige oma kohe

Hankige Valtra T-seeria 70 aastapäeva eriväljaanne

Lugu siiani

Kui me seda teekonda alustasime, toimis põllumajandus hobuste jõul. Talud kasvasid kiiresti ja tekkis vajadus suurema võimsuse järele. Nõudlus masinate järele oli olemas. Hakkasime neid lihtsalt tegema.

Oleme seitse aastakümmet samm-sammult edasi liikunud. Ohutust täiustades, tõhusust ja täpsust suurendades, tehnoloogiat kasutades. Põlvkond põlvkonna järel, uuendus uuenduse järel. Meie tegevuses aitavad meid teiesugused inimesed. Pühendunud, praktilised, ratsionaalsed. Põhjamaised, põllumajandusest elatuvad. Inimesed, kes rääkimise asemel kuulavad ega raiska aega oletustele.

Ja veidi edasi

Põllumajanduse fookus on muutumas. Asi ei ole enam ainult toidu tootmises. Keskkond vajab kaitset. Pidevalt rakenduvad uued eeskirjad. Teie masinad peavad olema usaldusväärsed ja aitama teil asja kontrolli all hoida.

Meie fookus ei muutu. Lubame alati sammukese võrra eespool olla, et teie saaksite ühe sammu vähem teha. Alati kõvasti tööd teha, et teie raske töö oleks lihtsam. Ja kogu masina kasutusaja jooksul alati teie jaoks olemas olla. Järgmise 70 aasta terviseks!

Võta ühendust

Kontaktid

Valtra viimased uudised

Uudised ja üritused

Cookie Notice

Me kasutame küpsiseid oma kodulehtede ja teenuste parendamiseks ning kohandamiseks. See hõlmab küpsiseid kolmandatest osapooltest sotsiaalmeedia lehtedelt, mis võivad jälgida meie kodulehe kasutust teie poolt. Kui jätkate seadeid muutmata, siis eeldame, et aktsepteerite kõiki meie kodulehel kasutatud küpsiseid. Küpsiste seadeid saate muuta igal ajal. Lisateave

Hästi, sain aru.