share

Valtra traktorid on valmis täppispõllupidamiseks ja automaatroolimiseks

Wayline Assistant suurendab automaatset roolimist

28. august 2020

Valtra G-, N-, T- ja S-seeria traktorid on kõik mõeldud täppispõllupidamiseks. Tänu auhinnatud SmartTouch käetoele on automaatroolimist ja muid täppispõllupidamise funktsioone lihtne kasutada. Uue G-seeria Versu ja Active mudelid võivad olla varustatud samade täppispõllupidamise funktsioonidega nagu Valtra suuremad mudelid. Valtra Connect telemeetria omakorda võimaldab traktorite andmeid hõlpsasti jagada näiteks hooldustehnikute ja ettevõtte kontoriga.

Valtra pakub uut Wayline Assistant võimalust koos Valtra Guide automaatroolimisega G-, N-, T- ja S-seeria mudelitel (100—400 hj). Wayline Assistant parandab oluliselt automaatroolimist ja võimaldab lihtsasti salvestada individuaalseid teekontuure mällu. See on eriti kasulik pestitsiidide ja väetiste kasutamisel.

Wayline Assistant on Valtra Guide automaatroolimise süsteemi parim uus funktsioon alates selle turuletulekust.

„Wayline Assistant on Valtra Guide automaatroolimise süsteemi parim uus funktsioon alates selle turuletulekust. See muudab kõik põllutööd lihtsamaks, eriti väiksematel ja ebakorrapärastel põldudel. Meie kliendid on teinud uute 2020. aasta alguses turule lastud funktsioonide kasutusele võtmisel head tööd ja enamikku SmartTouch süsteeme on nüüd nende funktsioonidega täiustatud,” ütleb tehnoloogiatoodete spetsialist Johan Grotell.

Wayline Assistant võimaldab luua ka käsitsi segmenteeritud teekontuure, kas olemasolevatest teekontuuridest või vastavalt põllu servadele. Kui põllul ristub mitu teekontuuri, valib automaatroolimise süsteem kõige sobivama teekontuuri nii kõrgemal alal kui ka seal, kus põllu serv on nurga all.

Wayline Assistant on saadaval uute Valtra traktorite valikvarustusena ning seda saab hõlpsasti monteerida tagantjärgi ka SmartTouchi käetoe ja abiekraaniga varustatud mudelitele. Tagantjärgi monteerimisel ei ole vaja uusi mehaanilisi osi, vaid lihtsalt volitatud hooldustehniku poolt läbiviidavad tarkvaravärskendust. Kliendid saavad SmartTouch süsteemi juurde osta ka muid funktsioone, sealhulgas TaskDoc Pro, Section Control ja Variable Rate Control.

Agrirouter ühendab tööriistade andmed konkreetse ettevõttega

Paljud põllumajandusettevõtted kasutavad erinevate kaubamärkide traktoreid, rakendusi ja kombaine. Täppispõllumajandamise, tõhususe ja jälgitavuse toimimiseks on vaja laiaulatuslikumat andmete jagamist erinevate masinate, kasvuplaanide ja koostööpartnerite vahel.

Valtra on registreeritud partner Agrirouter andmevahetuse pilveteenuses. Agrirouter on neutraalne platvorm, millele saab andmeid saata kontorist ja traktoritest ning seejärel jagada neid teiste masinatega majapidamises, töövõtjatega, nõustamisteenustega, taimekasvatuse planeerijate ja isegi toiduainete tööstusega.

Agrirouter annab juurdepääsu ka lihtsalt kasutatavatele NEXT taimekasvatuse planeerimise tarkvarale ja NEXT Machine Management moodulile, mis võimaldab andmevahetust eri kaubamärkide traktorite ja tööriistade vahel. Kasutajatel on juurdepääs ka Wayline Converter tööriistale, mis võimaldab Valtra Guide süsteemiga kasutada teiste automaatroolisüsteemide loodud teekontuure. Agrirouter on juba ühendatud üle kümne põllumajandusettevõtte haldamise tarkvarasüsteemiga erinevates riikides ja selle kasutajate arv suureneb iga kuuga.

Agrirouter platvormile registreerumine on tasuta ja seda saab teha veebilehel www.my-agrirouter.com . Teenus on praegu saadaval inglise, prantsuse ja saksa keeles, kuid pidevalt lisandub uusi keeli ja partnereid.

Mis on Smart Farming?

Loe edasi

Tehnoloogia lahendused

Loe edasi

Uudised ja sündmused

Loe edasi