share

T -SEERIA
TEIE TÖÖMASIN.

170 - 271 HJ

T-seeria

VALTRA T-SEERIA TRAKTORID: EHITATUD TAGAMA VÕIMSUST. PROJEKTEERITUD TAGAMA JUHTIVUST.

Kui teil oleks võimalik traktor konstrueerida ja ehitada, oleks tulemuseks just selline traktor. Uue T-seeria ainulaadsete funktsioonide aluseks on meie klientide mõtted. See traktor on sadade klientidega peetud läbirääkimiste ja tuhandete proovisõidutundide lõpptulemus.

Konkurentsitu töökindluse tagamiseks valmistame T-seeria kõik neli põhikomponenti ettevõttesiseselt. Kere, jõuülekanne ja kabiin on Valtra disainitud ja projekteeritud ning AGCO Power on Valtra originaalmootor, mis on meie tööstuses töökindluse standardi aluseks. T-seeria on mõeldud töötama rasketes tingimustes – ja nii iga päev..

KÜSI PAKKUMIST
MÕELGE KOLM SOOVI JA NEED TÄITUVAD JUHIISTMEL ISTUDES.

Küsi pakkumist

Põhifunktsioonid

Integreeritud nutitehnoloogia

Valtra Smart Farming koosneb nutitehnoloogiatest, mis töötavad sujuvalt koos: Valtra Guide, ISOBUS, Section Control, Variable Rate Control ja TaskDoc. Meie tehnoloogiliste lahenduste disainimisel on kõige tähtsam kasutusmugavus.

Nutitehnoloogiad
valtra n4, t4, s4 series with smarttouch on a field

VALTRA SmartTouch

Valtra SmartTouch on viinud kasutatavuse uuele tasemele. Seda on lihtsam kasutada kui nutitelefoni. Sätetele pääseb kergesti vaid kahe puudutuse või viipega ligi ning kogu tehnoloogia on ühendatud uude, kergesti kasutatavasse vormingusse: juhtimine, ISOBUS, telemeetria, AgControl ja TaskDoc.

Loe edasi

PARIM TRAKTORI MOOTOR

AGCO Power mootoritel on kasutatud SCR heitgaaside puhastustehnoloogiat, mis vastab standardi Tier 4 nõuetele. Tulemuseks on saavutatud heitgaaside normide nõuetekohane täitmine. Sama tehnoloogia tagab ka mootori töökindluse ilma töökulusid suurendamata.

Loe lähemalt mootorite kohta

Õige suurus säästab kütust

T-seeria 2000 bar sissepritserõhk tagab kogu mootoripöörete ulatuses hea reageerimisvõime ja kütusesäästlikkuse. Saavutate maksimaalse pöördemomendi pööretel 1500 p/min. Uus jahutussüsteem, täiselektrooniline viscojuhtimine ja optimeeritud soojuse eemaldamine vähendavad T-seeria kütusekulu.

Valtra EcoPower

Lülituge tavarežiimilt EcoPower režiimile vaid ühe nupulevajutusega, et kasutada madalamaid mootoripöördeid ja säästa märkimisväärselt kütust (kuni 10%), samas säilitades antud vahemikus maksimaalse pöördemomendi. Transportimistöödel ja rasketel jõuvõtuvõlli abil tehtavatel töödel pöördemoment isegi suureneb 780 Nm-lt 900 Nm-ni.

Sigma Power funktsioon

Sigma Poweri funktsioon tagab vajaduse korral jõuvõtuvõlli töötamiseks kuni 15 lisahobujõudu. Sigma Power on eriti kasulik, töötades suure võimsusega jõuvõtuvõlli kasutamist eeldavate lisaseadmetega, nagu hakkurid ja niidukid.

Hüdraulika

Valtra mudelid Direct, Versu ja Active pakuvad suure jõudlusega koormustundlikku hüdraulikat 115 l/min, 160 l/min või 200 l/ min. Valtra on ainus traktoritootja, kes pakub patenteeritud hüdraulilist assistenti isegi Powershift jõuülekandega mudelitele. Käigukasti ja hüdraulika õliruumid on eraldatud, kuni seitse hüdrojaoturit taga ja kolm hüdrojaoturit ees. Mudelite Versu ja Direct hüdrojaoturid on Valtra Arm käetoega kasutatava elektroonilise juhtseadme abil täiuslikult juhitavad. Mudeli Active tagumised hüdrojaoturid on mehaaniliselt juhitavad ergonoomilise asetusega ja selgelt tähistatud hoobadega. Kõikide mudelite esilaaduri, esitõsteseadme või mõlema esiventiile saab juhthoova abil elektrooniliselt juhtida.

Ühinege Powershifti revolutsiooniga

Juhtimine on teie kätes ja te ei pea selleks jalga siduripedaalil hoidma. Valige lihtsalt sõidusuund ja teil ongi automaatselt kontroll – Valtraga saate juhtida oma jõuülekandega traktorit nagu CVT-d. Automaatrežiimiga juhtimisel vahetab käigukast üles ja alla vastavalt sellele, kuidas sõidupedaali vajutate. Viieastmelisel Powershift-ülekandel on neli käigugruppi ning see on saadaval mudelitel HiTech, Active ja Versu. Kahe aeglustuskäigu grupiga on teil mõlemas sõidusuunas 30 kiirust. Juhtkonsoolil oleva uue käigukangiga (HiTech ja Active) on üleminek automaatselt manuaalsele lihtne. Versu puhul käivitatakse traktor alati automaatrežiimis. Neil mudelitel on ka kallakul seisupidurifunktsioon, et saaksite sõitu sujuvalt alustada vaid kiirenduspedaalile vajutades – seda ka ülesmäge liikudes. Valtra mudelitel Active ja Versu on revolutsiooniline, patenteeritud hüdrauliline abifunktsioon, mis annab automaatselt suurema hüdroväljundi nii seistes kui ka sõites, mõjutamata sõidukiirust. Ükski muu Powershift seda ei suuda!

Loe lähemalt ülekannete kohta

VALIK

HITECH

5 PS avatud ringvooluga 73-/90-liitrise hüdrosüsteemiga

Mehaanilised hüdraulika juhthoovad

HiTech on saadaval ka turbiinsiduriga, mis pakub lisamugavust ja -täpsust esilaaduriga tehtavate ning teetööde jaoks.

ACTIVE

5PS, koormustundliku hüdraulikaga

Mehaanilised hüdraulika juhthoovad

Valtra Active on uuenduslik PowerShift-tehnoloogia koormustundliku hüdraulikaga kuni 200 l/min, hüdraulika lisafunktsiooni ning eraldi hüdraulika- ja transmissiooniõlidega. HiTechis ja Active’is on käigukasti juhtimine automatiseeritud, seega puudub mehaaniline käigukang. Need traktorid saab varustada hõlpsasti kasutatava veojõukontrolli või juhtkäetoega, mis võimaldab teil töötada kõigil kiirustel väikese käigukangi ja kiirushoidikuga.

VERSU

5 PS, koormustundliku hüdraulikaga

Hüdraulika elektroonilised juhtseadmed

Valtra SmartTouch juhtkonsool koos ekraaniga

Lihtsad käigukasti- ja hüdraulikaseaded

Valtra Versu on uue põlvkonna PowerShift-käigukastide kuningas ning sel on elektrooniline hüdraulikajuhtimine, hüdraulika lisafunktsioon, 115-, 160- või 200-liitrine väljund ning eraldi hüdraulika- ja transmissoniõlid. Selle juhtimiseks saab kasutada juhthooba automaatses või manuaalrežiimis. Valides Versu käigukasti, saate korraga nii PowerShift-tehnoloogia lihtsuse kui ka astmevaba käigukasti paindlikkuse.

DIRECT CVT

Astmevaba käigukast koormustundliku hüdraulikaga

Elektroonilised hüdraulika juhtseadmed

Valtra SmartTouch juhtkonsool koos ekraaniga

See on seeria lipulaev. Juhthoova abil saate reguleerida kiirendamist ja aeglustamist ainult oma parema käega. Juhthoovaga juhtimise süsteemi on edasi arendatud eesmärgiga võimaldada erirakenduste puhul käigukasti käsitsi juhtimine.

Valikpaketid

T- seeriat on võimalik saada kolme erineva valikvarustuspaketiga.

Valikvarustuspaketid annavad mitmekülgse valiku mugavusfunktsioonidest kuni täppispõllumajandamise tehnoloogiateni.

Valtra Unlimited funktsioone saab lisada mis tahes varustuspaketile, mis aitab sul kohandada traktorit oma täpsetele vajadustele.

valtraT234 nokia heavy tyres unlimited tractor

Valtra Unlimited

Valtra Unlimited pakub piiramatuid lahendusi väga erinevatele tööülesannetele. Valtra Unlimited võimaldab teil seadistada oma traktori, mille kujundus ja mugavus vastavad teie nõudmistele mis tahes keskkonnas. Olenemata sellest, kas vajate traktorit teehoolduseks, metsa- või munitsipaaltöödeks või on teil tarvis spetsiifilisi funktsioone põllumajanduse jaoks või koguni kaitse- või militaarotstarbel, on Valtra Unlimitedil olemas võimalused teie töömasina kokkupanekuks.

Loe edasi

Teenused

Madalad omandikulud

T-seeria ei ole odavaim traktor, mida osta võite. Kuid töötage sellega 10 000 tundi ja näete, kui madalad on kasutuskulud. Esiteks toodame traktori just teile, mistõttu saate kasutada ainult neid funktsioone, mida vajate, mis on tehases paigaldatud ja millele kehtib tehase garantii. Teenus AGCO Finance aitab teil rahastamiskulusid kohandada. Optimeeritud hooldusintervall vähendab hoolduskulusid ja AGCO Power mootorid tagavad parima kütusekulu. Valige T174 EcoPower mudel kütusekulult täiendava 10% säästmiseks. Valige hoolduskulude kontrolli all hoidmiseks Valtra Care ja sõlmige enda vajadustele vastav teenindusleping. Ning Valtra originaalosad ja 24/7 teenindus tagab teie traktorile kõrge edasimüügiväärtuse. Valtra pakub tööstuses kiireimat osade tarnimisteenust ja tagab teie masina töötamise päevast päeva.

FINANTSEERIMISVÕIMALUSED

Connect, Care & Go

Sinu parim traktorikogemus

Sa töötad kõvasti. Tegutsed keerulistes ja erinevates keskkondades, täites korraga viit ülesannet, töötad pikki tunde ja vahemaid. Meie ülesanne on hoolitseda selle eest, et sinu traktorikogemus oleks parim. Meie lihtne Connect, Care & Go teenus on äärmiselt praktiline, mis lihtsustab traktori igapäevast käitamist ja hooldust ilma, et omanik peaks selleks tegema lisakulutusi. Parim traktorikogemus ei ole ainult masin või hetk, mil sa selle ostad — meie, meie partnerid ja suur edasimüüjate võrgustik oleme valmis, et pakkuda teile tuge kogu traktori elutsükli jooksul.

Alusta nüüd

TEHNILISED ANDMED

Mudel Max võimsus (ISO 14396) Model types
  hj kW Nm Active Versu Direct HiTech
T144 170 125 680 x x x x
T154 180 132 740 x x x x
T174e 190 140 780 x x x x
T194 210 154 870 x x x x
T214 230 169 910 x x x x
T234 250 184 1000 * x x x x
T254 271 199 1000 x x   x

* Direct 930

LUGEGE LISAKS

LAADIGE PROSPEKT ALLA

LAADIGE PROSPEKT ALLA

LEIDKE LÄHIM EDASIMÜÜJA

EDASIMÜÜJALEIDJA

PROOVI ISE JÄRELE

Broneeri proovisõit

Cookie Notice

Me kasutame küpsiseid oma kodulehtede ja teenuste parendamiseks ning kohandamiseks. See hõlmab küpsiseid kolmandatest osapooltest sotsiaalmeedia lehtedelt, mis võivad jälgida meie kodulehe kasutust teie poolt. Kui jätkate seadeid muutmata, siis eeldame, et aktsepteerite kõiki meie kodulehel kasutatud küpsiseid. Küpsiste seadeid saate muuta igal ajal. Lisateave

Hästi, sain aru.