share

Valtra products

VALTRA TRAKTORID: NÜÜD JUBA 5. PÕLVKOND

Uurige meie traktorite mudelivalikut vahemikus F kuni S. Olenemata kas teie töö viib teid põllule, metsa või teedele, Valtra on lahendus. Milline traktor sobiks just teile?

Meie A-, G-, N- ja T-seeria masinate 5. põlvkonna versioonid on nüüd saadaval.

Saage töö tehtud. Hankige Valtra.

UURIGE AATRIUMIT

Traktorid

Miks valida Valtra?

 

Valtra traktorid on valmis vastu võtma ükskõik milliseid väljakutseid talus, teel või metsas. Valtra traktorid on usaldusväärsed töömasinad igas keskkonnas. Iga traktor on kohandatud vastavalt omaniku individuaalsetele vajadustele.

Valida saab traktori võimsusvahemikus 75–405 hj. Valtra traktorid ühendavad parimad omadused hästi toimivaks ja tasakaalustatud tervikuks.

Valtra on lahendus selliste segmentide jaoks nagu põllumajandus, metsandus, omavalitsused, lennujaamade hooldus, ehitus ja paljud teised tööstused. Kõik meie traktoriseeriad on tehtud juhi mugavust ja kasutuslihtsust silmas pidades, kasutades samas uusimat tehnoloogia uuendust, et muuta teie töö võimalikult kuluefektiivseks ja tõhusaks. Kõiki meie traktoreid saab kohandada erinevatele vajadustele.

Kas teil on küsimusi?

Võta meiega ühendust

Võtke ühendust oma Valtra esindajaga

Edasimüüja lokaator

SMARTTOUCH: LIHTSAM KUI TEIE NUTITELEFON

Auhinnatud Valtra SmartTouchi juhtkonsool viib traktori kasutatavuse järgmisele tasemele. 9-tolline puuteekraani, mitmeotstarbelise sõiduhoova, uue hüdraulililise juhthoova ja täielikult integreeritud tehnoloogiaga vähendab SmartTouch teie töökoormust ning pakub teile parimat ja lihtsaimat kasutuskogemust oma töömasina haldamisel.

Lisateave

VALTRA UNLIMITED: TAEVAS EI OLE PIIRIKS

Meie ainulaadne Unlimited stuudio võimaldab teil hankida täpselt soovitud traktori. Stuudio võimaldab tarvikuid ja seadmeid, mida tavalise tootmisprotsessi ajal otse tootmisliinilt ei saa.

Ükskõik, kas otsite traktorit teehoolduseks, metsatööks või munitsipaalülesannete täitmiseks või kui vajate põllumajanduse või isegi kaitse- ja sõjaväeotstarbelisi eripärasid, on Valtra Unlimitedil teie töömasina ehitamiseks vajalikud võimalused.

ÕPI ROHKEM

Küsi pakkumist