share
valtra n4 series on the field working with frontloader

N -SEERIA
NUTIKA SUURUSEGA. TÄIUSLIKU JÕUDLUSEGA.

115 -201 HJ

Valtra N-SEERIA

N-seeria on valdkonna võimsaim neljasilindriline traktor. Väle ja kerge täiusliku ergonoomika ja mugavusega masin muudab töö hõlpsaks ja produktiivseks. Ning tänu tugevale ja töökindlale ehitusele, 600-tunnistele hooldusvälpadele ja väikesele kütusekulule on masina ülalpidamiskulu minimaalne.

SÕIDAB NAGU VÄIKE TRAKTOR, KUID TÖÖTAB NAGU SUUR.

OLGE SPETSIALIST KÕIGES. ÄRGE TEHKE MILLESKI JÄRELEANDMISI.

valtra n4 series at forestry work

MITMEKÜLGSUS

Teie põllul on kõik päevad erinevad. Seepärast lõime iga N-seeria traktori tegema kõikvõimalikke töid segapõllumajandusest teehooldustöödeni ja piimakarjakasvatusest teenustöödeni. Spetsiaalne tugev põhjakaitse metsatööde ja muude raskete ülesannete jaoks.

two valtra n4 series tractors working with frontloader

ÜLIM TUGEVUS

Võimas N-seeria on loodud hakkama saama kõigega: Kui kuni 78 kN tõstevõime tõstab asju, hoiab optimaalne teljevahe ja tasakaalustatud kaalujaotus kõiki nelja ratast maapinnal. Kuni 200 l/min tootlikkusega hüdraulikasüsteem koos eesmise ja tagumise jõuvõtuvõlliga pakuvad võimsust kõikide teie haakeseadmetega toimetulekuks.

valtra n4 series on a muddy field ploughing with dual wheels

MULJETAVALDAV OSAVUS

4,5-meetrise pöörderaadiuse ja kohandatava QuickSteer-funktsiooniga saavutate ülima osavuse ka hüdraulika abisüsteemiga integreeritud esilaaduriga töötamisel. TwinTrac võimaldab tagurpidi isegi paremini töötada.

a girl inside valtra n4 series cabin

ÖKONOOMILINE TÖÖTAMINE

Ökorežiim võib vähendada teie kütusekulu kuni 10%, seda ka veotööl ja töötamisel jõuvõtuvõlliga.

KASUTAJASÕBRALIKKUS

KONKURENTSITU VALIK

VALIK

HITECH

5 PS  avatud ringvooluga 73-/90-liitrise hüdrosüsteemiga

Mehaanilised hüdraulika juhthoovad

Saadaval on ka väiksemad HiTech’id turbiinsiduriga, mis pakub lisamugavust ja -täpsust esilaaduriga tehtavate ning teetööde jaoks. Käigukasti juhtimine on automatiseeritud, seega puudub mehaaniline käigukang.

ACTIVE

5 PS, koormustundliku hüdraulikaga

Mehaanilised hüdraulika juhthoovad

Valtra Active on uuenduslik PowerShift-tehnoloogia koos koormustundliku hüdraulikaga kuni 200 l/min ning eraldi hüdraulika- ja transmissioonõlidega. Neid traktoreid on võimalik varustada veojõukontrolliga, mille kasutamine käetoel asuva jõuülekande juhthoova ja püsikiiruse lülititega on mugav kõigil kiirustel.

VERSU

5 PS, koormustundliku hüdrosüsteemiga

Elektroonilised hüdraulika juhtseadmed

Valtra SmartTouch juhtkonsool koos ekraaniga

Lihtsad ülekande- ja hüdraulikaseaded

Valtra Versu on uue põlvkonna PowerShift-ülekannete kuningas ning sel on elektrooniline hüdraulikajuhtimine, hüdraulika lisafunktsioon, 115-, 160- või 200-liitrine väljund ning eraldi hüdraulika- ja transmissiooniõlid. Selle juhtimiseks saab kasutada juhthooba automaatses või manuaalrežiimis. Valides Versu ülekande, saate korraga nii PowerShift-tehnoloogia võimsuse kui ka astmevaba käigukasti paindlikkuse.

DIRECT CVT

Astmevaba käigukast (CVT), koormustundliku hüdrosüsteemiga

Elektroonilised hüdraulika juhtseadmed

Valtra SmartTouch juhtkonsool koos ekraaniga

See on seeria lipulaev. Juhthoova abil saate kiirendamist ja aeglustamist parema käega reguleerida. Mitmekülgseid kiiruseseadeid on edasi arendatud ja pakume ka käigukasti käsijuhtimist, mis on vajalik mõne konkreetse põllukultuuri jaoks.

valtra n4, t4, s4 series with smarttouch on a field

UUS VALTRA SmartTouch JUHTKONSOOL

Juhtige oma N-seeria traktorit unikaalse Valtra SmartTouch juhtkonsooliga. See muudab kõik traktori funktsioonid hõlpsasti ligipääsetavaks ning võimaldab funktsiooninuppe ja kasutajaprofiile täielikult kohandada, kohandades N-seeria ideaalselt teie vajadustele.

LUGEGE LISAKS

OLGE SPETSIALIST KÕIGES. ÄRGE TEHKE MILLESKI JÄRELEANDMISI.

valtra n4 series blue in a studio

TEHASES PAIGALDATUD

Looge ise oma traktor sadade tehases paigaldatavate valikute abil koos oma Valtra edasimüüjaga või veebis. Nii tagame, et saate täpselt oma vajadustele vastava töömasina.

valtra n4 series with a snow plough working

VALTRA Unlimited

Teenusega Valtra Unlimited on teil piiramatud võimalused. Kujundage omanäoline pakett spetsiaalse värvi ja kroomist väljalasketorudega. Lisage veidi luksuslikkust nahkpolstri ja toonitud akende näol. Teie töödega paremaks sobitumiseks lisage täiendavaid töötulesid, hüdropumpasid, spetsiaalseid rippseadiseid või erivarustust metsatööks. Iga Unlimitedi element paigaldatakse tehases ja sellele kehtib tehasegarantii.

LUGEGE LISAKS

TEHNILISED ANDMED

  Max võimsus (ISO 14396) Model Types    
Mudel HJ kW NM Active Versu Direct HiTech
N104 115 85 510       x
N114e 125 92 540       x
N124 135 99 580       x
N134 145 107 620 x x x x
N154e 165 121 660 x x x x
N174 201 148 800 x x x x

LUGEGE LISAKS

LAADIGE PROSPEKT ALLA

LAADIGE PROSPEKT ALLA

LEIDKE LÄHIM EDASIMÜÜJA

EDASIMÜÜJALEIDJA

Book a test drive

Book a test drive

Cookie Notice

Me kasutame küpsiseid oma kodulehtede ja teenuste parendamiseks ning kohandamiseks. See hõlmab küpsiseid kolmandatest osapooltest sotsiaalmeedia lehtedelt, mis võivad jälgida meie kodulehe kasutust teie poolt. Kui jätkate seadeid muutmata, siis eeldame, et aktsepteerite kõiki meie kodulehel kasutatud küpsiseid. Küpsiste seadeid saate muuta igal ajal. Lisateave

Hästi, sain aru.