share
valtra n4 series on the field working with frontloader

N -SEERIA
NUTIKA SUURUSEGA. TÄIUSLIKU JÕUDLUSEGA.

115 -201 HJ

N-seeria

VALTRA N-SEERIA TRAKTORID:
OPTIMAALSE SUURUSEGA. TÄIUSLIKU LAHENDUSEGA.

N-seeria on valdkonna võimsaim neljasilindriline traktor. Väle ja kerge täiusliku ergonoomika ja mugavusega masin muudab töö hõlpsaks ja produktiivseks. Ning tänu tugevale ja töökindlale ehitusele, 600-tunnistele hooldusvälpadele ja väikesele kütusekulule on masina ülalpidamiskulu minimaalne.

KÜSI PAKKUMIST
ÜKSKI VÄLJAKUTSE POLE LIIGA SUUR. ÜKSKI ÜLESANNE POLE LIIGA VÄIKE.

Küsi pakkumist

Põhifunktsioonid

valtra n4, t4, s4 series with smarttouch on a field

VALTRA SmartTouch

Juhtige oma N-seeria traktorit unikaalse Valtra SmartTouch juhtkonsooliga. See muudab kõik traktori funktsioonid hõlpsasti ligipääsetavaks ning võimaldab funktsiooninuppe ja kasutajaprofiile täielikult kohandada, kohandades N-seeria ideaalselt teie vajadustele.

Loe edasi

Integreeritud nutitehnoloogia

Valtra Smart Farming koosneb nutitehnoloogiatest, mis töötavad sujuvalt koos: Valtra Guide, ISOBUS, Section Control, Variable Rate Control ja TaskDoc. Meie tehnoloogiliste lahenduste disainimisel on kõige tähtsam kasutusmugavus.

Nutitehnoloogiad

AIRES ÕHKVEDRUSTUSEGA ESISILD

AIRES õhkvedrustusega esisild pakub kiiremat reageerimist ja paremat amortisatsioonitaset, eelkõige silla kiirete liikumiste korral. See muudab juhi mugavuse ja traktori veojõu võrreldes hüdropneumaatiliste lahendustega suuremaks. AIRES-vedrustusel on eraldi isetasanduv pneumaatiline vedrustus. Vedrustussüsteem kasutab suruõhku, mis töötab kindlalt ka negatiivse temperatuuri juures.

valtra n4 series at forestry work

MITMEKÜLGSUS

N-seeria on mitmekülgne olenemata sellest, kas tegelete üldpõllumajanduse, piimakarjakasvatuse, teehooldustöö või teenustööga.

 Valtra Direct astmevaba käigukast on kõige võimekam just eri tegevustes ja teetranspordis ning võimaldab teha täpset tööd esilaaduriga. Valtra kabiin ja esisillavedrustus pakuvad rohkem mugavust kui mis tahes muu kaubamärk. Karmide tingimuste ja nõudlike tööde nagu metsatööde jaoks saate varustada oma töömasina 165-liitrise teraspaagi, põhjakaitse ja põhjakaitseplaadiga – selle puhul on standardseks 55 cm kõrgus maapinnast. Valtra ainulaadne TwinTraci dubleeritud juhtimissüsteem muudab teie tööpäevad tõhusamaks.  

Traktorile on saadaval palju lisavalikuid, näiteks hüdraulilise assistendiga integreeritud esilaadur, suurepärast nähtavust tagav Skyview kabiin, kuni 7 hüdrojaoturit taga ja 4 hüdrojaoturit ees, erinevad kiirusevalikud alates 40 km/h kuni 60 km/h. Eesmine PTO ja tagumine kolme sagedusega PTO koos sünkroonjõuvõtu võimalusega annavad teile töö tegemiseks vajaliku lahenduse.

VALIK

HITECH

5 PS  avatud ringvooluga 73-/90-liitrise hüdrosüsteemiga

Mehaanilised hüdraulika juhthoovad

Saadaval on ka väiksemad HiTech’id turbiinsiduriga, mis pakub lisamugavust ja -täpsust esilaaduriga tehtavate ning teetööde jaoks. Käigukasti juhtimine on automatiseeritud, seega puudub mehaaniline käigukang.

ACTIVE

5 PS, koormustundliku hüdraulikaga

Mehaanilised hüdraulika juhthoovad

Valtra Active on uuenduslik PowerShift-tehnoloogia koos koormustundliku hüdraulikaga kuni 200 l/min ning eraldi hüdraulika- ja transmissioonõlidega. Neid traktoreid on võimalik varustada veojõukontrolliga, mille kasutamine käetoel asuva jõuülekande juhthoova ja püsikiiruse lülititega on mugav kõigil kiirustel.

VERSU

5 PS, koormustundliku hüdrosüsteemiga

Elektroonilised hüdraulika juhtseadmed

Valtra SmartTouch juhtkonsool koos ekraaniga

Lihtsad ülekande- ja hüdraulikaseaded

Valtra Versu on uue põlvkonna PowerShift-ülekannete kuningas ning sel on elektrooniline hüdraulikajuhtimine, hüdraulika lisafunktsioon, 115-, 160- või 200-liitrine väljund ning eraldi hüdraulika- ja transmissiooniõlid. Selle juhtimiseks saab kasutada juhthooba automaatses või manuaalrežiimis. Valides Versu ülekande, saate korraga nii PowerShift-tehnoloogia võimsuse kui ka astmevaba käigukasti paindlikkuse.

DIRECT CVT

Astmevaba käigukast (CVT), koormustundliku hüdrosüsteemiga

Elektroonilised hüdraulika juhtseadmed

Valtra SmartTouch juhtkonsool koos ekraaniga

See on seeria lipulaev. Juhthoova abil saate kiirendamist ja aeglustamist parema käega reguleerida. Mitmekülgseid kiiruseseadeid on edasi arendatud ja pakume ka käigukasti käsijuhtimist, mis on vajalik mõne konkreetse põllukultuuri jaoks.

Valikpaketid

N- seeriat on võimalik saada kolme erineva valikvarustuspaketiga.

Valikvarustuspaketid annavad mitmekülgse valiku mugavusfunktsioonidest kuni täppispõllumajandamise tehnoloogiateni.

Valtra Unlimited funktsioone saab lisada mis tahes varustuspaketile, mis aitab sul kohandada traktorit oma täpsetele vajadustele.

valtra n4 series with a snow plough working

VALTRA Unlimited

Valtra Unlimited pakub piiramatuid lahendusi väga erinevatele tööülesannetele. Valtra Unlimited võimaldab teil seadistada oma traktori, mille kujundus ja mugavus vastavad teie nõudmistele mis tahes keskkonnas. Olenemata sellest, kas vajate traktorit teehoolduseks, metsa- või munitsipaaltöödeks või on teil tarvis spetsiifilisi funktsioone põllumajanduse jaoks või koguni kaitse- või militaarotstarbel, on Valtra Unlimitedil olemas võimalused teie töömasina kokkupanekuks.

Loe edasi

Teenused

TEHNILISED ANDMED

  Max võimsus (ISO 14396) Model Types    
Mudel HJ kW NM Active Versu Direct HiTech
N104 115 85 510       x
N114e 125 92 540       x
N124 135 99 580       x
N134 145 107 620 x x x x
N154e 165 121 660 x x x x
N174 201 148 800 x x x x

LUGEGE LISAKS

LAADIGE PROSPEKT ALLA

LAADIGE PROSPEKT ALLA

LEIDKE LÄHIM EDASIMÜÜJA

EDASIMÜÜJALEIDJA

PROOVI ISE JÄRELE

Broneeri proovisõit

Cookie Notice

Me kasutame küpsiseid oma kodulehtede ja teenuste parendamiseks ning kohandamiseks. See hõlmab küpsiseid kolmandatest osapooltest sotsiaalmeedia lehtedelt, mis võivad jälgida meie kodulehe kasutust teie poolt. Kui jätkate seadeid muutmata, siis eeldame, et aktsepteerite kõiki meie kodulehel kasutatud küpsiseid. Küpsiste seadeid saate muuta igal ajal. Lisateave

Hästi, sain aru.