share

Connect, Care & Go on meie lubadus klientidele

Alustage rakendusega Connect, Care & Go

Võta meiega ühendust

CONNECT - OLE ÜHENDUSES IGAL AJAL JA IGAL POOL

Valides Valtra, liitute professionaalide meeskonnaga, kes aitab teil oma ärist võimalikult palju kasu saada. Võite võtta ühendust kohaliku Valtra tehnilise toega.

Valtra Connect telemeetriline lahendus registreerib kogu aeg traktori tegevust ja GPS-i liikumist. Võimalik on kuvada ajalugu ja reaalajas andmeid oma mobiilseadmes ning pääsete andmetele juurde igal pool ja igal ajal.

Neid andmeid kasutades saate teie ja teie Valtra teeninduspartner prognoosida hooldusvajadusi ning reageerida kiiremini väiksemate rikete kõrvaldamiseks ning vältida täiendavaid lisakülastusi volitatud teeninduskeskusesse. 

Loe lähemalt Valtra Connect kohta

CARE - MEELERAHU

Valtra Care pikendatud garantiilepingud tagavd teile meelerahu ja kaitsevad teid täiendavate remondikulude eest.

Hooldus võimaldab teil üldkulud seada Valtra traktori ostmisel või tavapärase garantii lõppemisel. Need on paindlikud, pakkudes kolme hinnataset - omavastutus 0 eurot, omavastutus 290 eurot või 590 eurot, mis on saadaval kuni 5 aastat või 6000 tundi. 

GO - MAKSIMAALNE TÖÖAEG

Fikseerige oma kulud Valtra traktori ostmise hetkel ja tagage traktori optimaalne jõudlus. Garanteerite oma traktori efektiivsuse ja maksimeerite selle jääkväärtuse!

Valtra Go hoolduslepingud tagavad regulaarse ja põhjaliku hoolduse, mis pikendab teie Valtra traktori usaldusväärset töötamist. Hoolduskulud on väikesed, võrreldes hoolduse puudumisest tulenevate remondikuludega. Valtra Go teeninduspakett sisaldab kõiki ettenähtud hooldustöid, mida on võimalik tellida kuni 10000 tunni ulatuses uutele ja kasutatud masinatele.

Küsi pakkumist