share

Valtra Powershift-käigukastid uuele tasemele tänu A-seeriale

8.1.2019

Valtra A-seeria on nüüd muutunud universaalsemaks ja mugavamaks tänu uutele, HiTech 4 käigukastiga mudelitele A104 ja A114.

Uutel 16+16R Powershift-käigukastidel on neli käiguvahetusvahemikku, millest igaühel on neli ülekandeastet. Käigukast on optimeeritud põllu- ja talutöödeks ja sellel on kuus käiku põhitöökiiruse vahemikus 4 kuni 12 km/h. Lisaks on saadaval 32+32R super-roomefunktsioon, mis võimaldab kiirusi alla 100 meetrit tunnis mootori kiirusel 1400 p/min. 

Mugavus ja kasutuslihtsus

Uued HiTech 4 mudelid on ette nähtud sujuvaks ja pingutuseta töötamiseks ning siduripedaali minimaalseks kasutamiseks. Käigukasti käitatakse ergonoomiliselt paigutatud Control Grip hooval asuvate klahvlülitite abil. Automaatsete ja eelprogrammeeritavate funktsioonide seeria võimaldab juhil keskenduda tööseadmetele ja töökeskkonnale, samal ajal kui traktor hoolitseb käiguvahetuse eest. Esilaaduri tööülesandeid saab nüüd täita veelgi täpsemini tänu uuele elektroonilisele juhtseadisele, mis kasutab valikulise 3. ja 4. funktsiooniga juhtkangi, SoftDrive amortisaatorit ja tööseadmete hüdraulilist lukustamist.

A-seeria HiTech 4 mudelid pakuvad juhi mugavuse uut taset. Lisavarustusena saab stabiilsuse suurendamiseks paigaldada mehaanilise kabiinivedrustuse kahe Panhard-vardaga. Vedrustuse taset saab eelnevalt reguleerida nagu ka Valtra N ja T seeria traktoritel.

Uus jõudlustase

Traktori jõudluse jälgimine on nüüd lihtsam tänu täiesti uuele armatuurlauale. Näidikupaneel on disainitud nii, et see on väga hästi loetav ka eredas päikesevalguses. Näidikut saab hõlpsasti reguleerida nii, et see kuvaks vastava tööülesande jaoks olulist teavet.

Mudeleid A104 ja A114 HiTech 4 käitavad neljasilindrilised AGCO Power AWFC mootorid võimsusega kuni 100 ja 110 hj. Heitmestandardi 4. astmele vastavad mootorid kasutavad ainult SCR-järelpuhastustehnoloogiat, mis vähendab heitmeid ja hoiab hoolduskulud minimaalsed.

Klientide soovidele vastu tulles saab uue A-seeria mudelid nüüd varustada ka eesmise jõuvõtuvõlliga ja esihoovastikuga, mis on saadaval Suolahti tehase Valtra Unlimited stuudio kaudu.

 

Connect, Care and Go – maksimaalne töökorras olek

Valtra A-seeria traktoritele pakutakse Valtra teenust „Connect, Care & Go“, mis võimaldab kliendil ette määrata oma masinaga seotud hoolduskulud. Valtra Connect pakub veebiteenuseid, masinapargi telemeetrilist teavet ja edasimüüjate poolt pakutavat proaktiivset hooldust.

Kliendid saavad lisaks valida laiendatud Valtra Care garantiilepingu, mis annab remondikulude kindlustuse (välja arvatud detailide kulumisele). Laiendatud garantii kehtib enamikul Euroopa turgudel kuni viis aastat ehk 6000 töötundi.

Maksimaalse töökorras oleku aja, garanteeritud efektiivsuse ja masina maksimaalse jääkväärtuse tagamiseks saavad Valtra edasimüüjad pakkuda Valtra Go hoolduspaketti, mis sisaldab kõiki ettenähtud hooldustöid kuni 10 000 töötunni täitumiseni.

Auhindadega tunnustatud konstruktsioon


2017. aastal esitletud Valtra neljanda põlvkonna A-seeriat on kriitiliselt tunnustatud tänu oma väljapaistvale konstruktsioonile ja funktsionaalsusele. Traktoriseeria valiti 2017. aasta masinaks ja võitis 2018. aastal töösõidukite kategoorias Red Dot disainiauhinna.

Uue HiTech 4 seeria mudelite tootmine ja tarnimine on juba alanud. Nende esimene avalik esitlus toimub LAMMA messil Ühendkuningriigis 8.–9. jaanuaril 2019. aastal. 

Mudel Engine Max võimsus, hj
Max võimsus, kW
Max pöördemoment, Nm
Käigukasti põhivariant
Uus Powershift-käigukasti variant
A104 44 AWFC 100 75 410 12 + 12R (24+24R roomefunktsioon) 16 + 16R
            (32 + 32R roomefunktsioon)
A114 44 AWFC 110 82 417 12 + 12R (24+24R roomefunktsioon) 16 + 16R
            (32 + 32R roomefunktsioon)

Pildid

Auhindadega tunnustatud A-seeriat on kliendi nõuetele vastu tulles laiendatud. Kaks keskmise suurusega veermikuga versiooni A104 ja A114 on nüüd saadaval uue HiTech 4 käigukastiga.

Valtra A-seeria traktori juhtimine on nüüd lihtsam tänu uuele näidikupaneelile ja ergonoomiliselt paigutatud Control Grip hoovale.

Käigukasti automaatika valikuvariandid muudavad A-seeria HiTech 4 mudeli kasutamise lihtsamaks.