Valtra on Eestis enim müüdud kaubamärk

08.01.2018
Valtra on Eestis enim müüdud kaubamärk
Valtra on täna Eestis enimmüüdud traktor turuosaga 14,9% (T1 ja T5 kategoorias), edestades nii teisele kohal olevat John Deere’i kui ka kolmandal kohal asuvat New Hollandit. 2017. aastal müüdi Eestis kokku 82 Valtra traktorit, AS Taure on tarninud Eestisse üle 1550 traktori.
Aasta oli edukas mitmel põhjusel. Eesti kliendid võtsid hästi vastu nii Valtra uued, neljanda põlvkonna traktorid kui teisedki tooted, näiteks uute funktsioonidega Valtra SmartTouchi kasutajaliidese.

„Me alustasime SmartTouchi mudelite tutvustamist oma klientidele 2017. aastal ja nüüdseks on tellitud ka juba esimesed SmartTouchi kasutajaliidesega traktorid. Kõik meie kolm kontorit – Türi, Tartu ja Rakvere – pakuvad klientidele mitmeid võimalusi uute SmartTouchi seadmetega tutvumiseks. Paljud kliendid on tublit uurimistööd teinud ka iseseisvalt nii interneti kui ka sotsiaalmeediakanalite kaudu. Info liigub kasutajalt kasutajale kiiresti,“ ütleb AS Taure müügijuht Toomas Jürgen.

Edu saavutamisel on oluliseim roll olnud põldudel toimunud aktiivsetel esitlustel. Kõige populaarsemad T-seeria mudelid Eestis on T214 ja T234. Hiljuti sai klientidelt hea tagasiside ka uus T254. Valtra suurim kliendisegment Eestis on põllumajandus; samas kasutatakse Valtra traktoreid arvukalt ka teehoolduses, metsanduses ja turba tootmises.

„Olla 2017. aastal Eestis esimesel positsioonil alates 2010. aastast on tähelepanuväärne tulemus. Koos oma tugeva partneri Taure AS-iga püüame hoolitseda oma klientide eest parimal moel ja pakkuda neile usaldusväärset teenindust. Me ootame juba põnevusega aastat 2018, et rõõmustada uusi traktoriomanikke ja pakkuda neile Eestis Valtra kogemust,“ räägib Matti Tiitinen, Valtra kaubamärgi ärijuht.


« Tagasi ülevaate juurde