share
valtra tractor sky

Valtra Finance

Valtra Finance

valtra finance

ACGO Finance

AGCO Finance pakub laia valikut sihtotstarbelisi rahastamise võimalusi spetsiaalselt põllumajandusvaldkonnas tegutsejatele. Rahastamisskeemid pakuvad väga mitmesuguseid võimalusi, nagu liising, järelmaks, kapitalirent ja laenud.

Tänapäeval on rahastamine ja liisinguvõimalused sama palju ostuotsuse osad kui valitud seadmete mehaanilised omadused ning eelised. Meie rahastamisprogrammid aitavad teil soetada seadmeid, mille jõudlus, tõhusus ja tehnoloogia võimaldavad tegutseda kasumlikult, seda kõike taskukohaste maksetega. Meiega saate võimaluse kasutada ja omada maailma parimaid põllumajandusseadmeid.

Teie eelised:

  • paindlikud maksetingimused
  • Kiire ja lihtne krediidi / dokumentatsiooni vormistamine
  • Programmid on kohandatud teie rahavoogudele
  • Mugav kõik-ühes-kohas rahastamisprotsess teie Valtra edasimüüja juures

KOHANDATUD JAEMÜÜGI RAHASTAMISE VÕIMALUSED

KAPITALIRENT

AGCO Finance ostab seadme edasimüüjalt ja seejärel rendib selle sulle, talunikule. Kapitalirendileping sisaldab rendimaksete põhiperioodi (mille jooksul makstakse tagasi kogu ostuhind ja intressid, nagu järelmaksulepingu korral), millele järgneb iga-aastaste rendimaksete periood. Seade jääb AGCO Finance’i omandusse kuni selle võõrandamiseni.

Aga käibemaks?

Iga rendimaksega kaasneb käibemaks, seega ei pea käibemaksu ette tasuma. AGCO Finance arvestab käibemaksu ja väljastab käibemaksuarved, mis võimaldavad teil rendimaksetelt käibemaksu tagastust taotleda.

Kas maksed muutuvad?

AGCO Finance’i rendilepingud on fikseeritud intressimääraga, seega tagasimaksed üldjuhul põhiperioodil ei muutu.

Kas makseid saab kohandada minu rahavoogudega?

Loomulikult! Sarnaselt järelmaksuga on AGCO Finance meeleldi valmis otsima teie sissetulekutele sobivat tagasimakse graafikut.

JÄRELMAKS

See on kõige levinum viis masinate soetamise rahastamiseks. Teie valite seadmed välja, lepite müügitingimustes edasimüüjaga kokku ja sõlmite järelmaksulepingu, mille alusel maksate AGCO Finance’ile põhiosa ning intressi. Edasimüüja arve tasub AGCO Finance ja kui olete tasunud viimase osamakse, kuulub seade teile.

Aga käibemaks?

Tavaliselt tuleb käibemaks tasuda AGCO Finance’ile kohe tagasimaksete alguses. Kui tehing sisaldab osalist vahetust, siis tuleb tasuda ainult käibemaksu vahe. Osamaksetelt ei pea käibemaksu tasuma.

Kes saab maksusoodustusi?

Kapitalitoetused arvestatakse samamoodi kui juhul, kui te oleksite seadmed kohe alguses välja ostnud. AGCO Finance ei saa ühtegi maksusoodustust.

Kas maksed muutuvad?

Intressimäär on tavaliselt fikseeritud kohe lepingu algusest.

Kas makseid saab kohandada minu rahavoogudega?

Loomulikult! Tasub kaaluda, milline aeg aastas on parim tagasimakseteks ja AGCO Finance on meeleldi valmis arutama, milline tagasimaksegraafik sobib kõige paremini teie sissetulekuga.

KASUTUSRENT

Te lihtsalt tasute AGCO Finance’ile renti, mis võimaldab teil kasutada seadmeid rendilepinguga kindlaksmääratud ajavahemiku jooksul. Teie tarnija võib pakkuda eraldi lepingut, mis hõlmab seadme regulaarset teenindamist ja hooldust selle rentimise ajal.

Mis juhtub rendiperioodi lõpus?

Pärast kokkulepitud tähtaega tagastatakse seadmed tavaliselt tarnijale ja teie kohustus lõpeb. Selles etapis võite soovida pikendada rendiperioodi, osta seadmed välja või rentida midagi muud. Valik on teie.

Kas see on kulukam?

Rendimaksed on madalamad kui järelmaksu või kasutusrendiga soetades, sest lepingu kehtivusaja lõppedes (tavaliselt 2 kuni 5 aastat) tagastatakse seade jääkväärtusega AGCO Finance’ile. See väärtus on algusest peale sisse arvestatud, et pakkuda madalamat rendihinda.

Millised on eelised?

Madalam rendihind ja regulaarne hooldus võimaldavad suurema kindlusega ennustada seadmete jooksvaid kulusid. Peale AGCO Finance’i rendimaksete ja edasimüüja hoolduslepingu, tuleb tasuda kütuse, tööjõu, kindlustuse ja muude jooksvate kulude eest.

Aga käibemaks?

Iga rendimaksega kaasneb käibemaks, seega käibemaksu ettemakse vajadus puudub. AGCO Finance arvestab käibemaksu ja väljastab käibemaksuarved, mis võimaldab teil rendimaksetelt käibemaksu tagastust taotleda.

Kas maksed muutuvad?

AGCO Finance’i liisinguhinnad on fikseeritud intressimääraga, mis tähendab, et tavaliselt ei muutu tagasimaksed lepingu kehtivusaja jooksul.

KAS VAJATE LISATEAVET?

VÕTKE ÜHENDUST KOHALIKU EDASIMÜÜJAGA

Iga kliendi finantsolukord, maksude olukord ja varustuse vajadused on erinevad. Avastage, kuidas panna oma raha lisa teenima. Tehke koostööd oma kohaliku Valtra edasimüüjaga, et leida seadmed ja rahastamiskava, mis sobivad kõige paremini teie tegevus- ning rahavoogude vajadustega. Lisateabe saamiseks võtke ühendust oma kohaliku Valtra edasimüüjaga