share

TÖÖKOHAD

TÖÖKOHAD

Arto Riimala

PROJEKTEERIJA

„PARIM ASI MINU TÖÖ JUURES ON KÕIK INIMESED, KES AITAVAD NEID RAHVUSVAHELISI AUHINDU SAAVAID TOOTEID LUUA.“

VALTRA TÖÖKOHANA

Valtra ühendab pika ja muljetavaldava ajaloo tänapäevaste uusimate tehnoloogiaalaste teadmistega. Me oleme rahvusvaheline ettevõte, mida on näha peaaegu kõigis meie tööga seotud valdkondades. Valtra kuulub ülemaailmsesse AGCO kontserni, mis tähendab, et me saame pakkuda oma organisatsioonis mitmekülgseid arenemis- ja ahvatlevaid karjäärivõimalusi.

Valtra kehastab tegemise ja asjade ärategemise põhimõtet, kus iga töötaja vastutab uhkusega oma töö kvaliteedi eest. Soomes Suolahtis töötab peaaegu 800 Valtra töötajat mitmekesistes ametites, sealhulgas teadus- ja arendustegevuses, müügis ja turunduses, järelturunduses, logistikas, rahanduses, kvaliteedijuhtimises, hankes ja tootmises. Kõik me Valtras oleme väga uhked oma unikaalse klienditeeninduse, oma toodete tippkvaliteedi ja kire üle, millega me oma tööd teeme.

VABAD TÖÖKOHAD VALTRAS JA AGCOS

Vabu töökohti Valtras ja ülemaailmselt AGCOs saate otsida veebilehel https://careers.agcocorp.com/go/Valtra/2578600/. Samal lehel saate registreeruda automaatsete meiliteatiste saamiseks, kui sobivad töökohad vabanevad.

VALTRA INIMESED

Sanna Vaarala

Alustasin tööd Valtras järelturunduse ja rahanduse assistendina, pärast seda liitusin Valtra müügimeeskonnaga. Nüüd töötan müügiarenduse eksperdina ja minu ülesanded hõlmavad meie müügiarendusprotsesside edendamist ja rakendamist. Teine oluline ülesanne on arendada müügijuhtimise programme ja müüki üldiselt toetada. Olen kaasatud ka Valtras käimasolevasse digiteerimise arendusprogrammi.

Parimad asjad Valtra juures on selle rahvusvaheline mõõde ja selle mitmekülgsed ülesanded. Olen kaasatud müügi ja müügiarenduse kiiresti muutuvasse maailma. Eriti meeldib mulle müüki toetada ja nende tugitegevuste arendamisele kaasa aidata. Ma armastan näha puude tagant metsa ja avastada uusi tegutsemisviise.

Valtra inimesed on sõbralikud ja vastutulelikud ning nad panid mind end tundma nagu kodus. Igas osakonnas, millega olen koostööd teinud, on olnud tõeline teeme-ära-suhtumine. Valtras pole ma end kunagi tundnud üksi ega isoleerituna. 

ARTO RIIMALA

Töötasin Helsingis teadus- ja arendustegevuse nõustamisteenistuses, kus aitasin muuhulgas projekteerida metsamasinaid. Leidsin, et töö suurte masinatega on huvitav, eriti kuna seal tundus olevat nii palju arengupotentsiaali. Nii kandideerisin tööle Valtra insenerikeskuses ja sain selle töö.

Alguses tegelesin tööstusdisainiülesannetega: kontseptsiooniloome, kolmemõõtmelise modelleerimise ja mudeliehitusega. Praegu olen enamasti seotud kabiiniergonoomiaga: füüsiliste ja digitaalsete kasutajaliideste kujundamise ning kasutajakogemuse parandamisega.

Minu töö võimaldab mul osaleda tootearenduse protsessis algusest lõpuni ja näha, kuidas luuakse uued traktorid kontseptsioonist lõpptooteni. Minu töös on vaja pidevalt õppida uusi asju, mis hoiab mu vaimu aktiivsena. Kuid parim asi minu töö juures on kõik inimesed, kes aitavad neid rahvusvahelisi auhindu saavaid tooteid luua.