share

ETTEVÕTTE TEAVE

Meie lugu

VALTRAST

USALDUSVÄÄRDSED TÖÖMASINAD

Valtra Inc. arendab, toodab, turustab ja hooldab Valtra traktoreid.

Põhjamaisel päritolul põhinevad Valtra traktorid on tuntud oma kasutuslihtsuse, usaldusväärsuse ja töökindluse poolest. Iga traktor on loodud spetsiaalselt vastama kliendi individuaalsetele vajadustele ja toodetud saama hakkama kõige karmimas kliimas ning saavutama parimaid tulemusi ka kõige raskemates töötingimustes.  

KUS MEID KASUTATAKSE

Valtra is the leading manufacturer and service provider in the Nordic countries and one of the most popular brands in Latin America. We are manufacturing tractors at our state-of-the-art plants in Finland and Brazil. Valtra on Põhjamaade juhtiv tootja ja teenusepakkuja ning üks populaarsemaid kaubamärke Ladina-Ameerikas. Me toodame traktoreid meie kaasaegsetes tehastes Soomes ja Brasiilias. 

Üle 1700 Valtra töötaja töötab üle maailma paljudes tootmise, inseneri ja teeninduse ametikohtadel.

Valtra masinaid müüakse rohkemas kui 75 riigi. Kohaliku Valtra esindaja leidmiseks külastage edasimüüja leidmise lehte. 

SUOLAHTI, SOOME

Soome Valtra tehas asub riigi keskosas Suolahtis. 

Tehasekompleks koosneb montaaži- ja ülekandetehasest, insenerikeskusest, Valtra Unlimitedi stuudiost, varuosade ning teeninduskeskusest ja Atriumi klienditeeninduskeskusest. Valtra haldusbürood asuvad samuti Suolahti tehases. 

 

Valtra Oy Ab

Valmetinkatu 2

44200 SUOLAHTI

Tel +358 (0) 20 45 501

valtra.communications@agcocorp.com

MOGI DAS CRUZES, BRASIILIA

Valtra Brasiilia tehas asub São Paulo osariigis Mogi das Cruzes. Tehasekompleks koosneb montaaži- ja ülekandetehastest ning komponentide keskusest, kus monteeritakse ka Valtra traktorites kasutatavad AGCO Poweri mootorid. 

Valtra do Brasil S.A.

R. Cap. Francisco de Almeida, 695 – Vila Bras Cubas

Mogi das Cruzes – SP

08740-300 

Brasiilia

Tel. +55 11 4722-2350

KUIDAS ME TOIMIME

PÕHIMÕTTED

Valtras me arendame, toodame ja turustame kvaliteetseid masinaid ning pakume vastupidavate, kergesti kasutatavate ja individuaalsete lahenduste ning teenustega klientide tegevustele lisaväärtust. Meie juhtpõhimõtteks on meie toodete ja tegevuste pidev täiustamine, pöörates samal ajal suurt tähelepanu keskkonna säilitamisele ning oma töötajate ja klientide tervisele ja ohutusele. 

MEIE VÄÄRTUSED

Meie väärtused on Valtra aluseks. Me langetame otsuseid nendest väärtustest lähtuvalt ja juhindume neist oma suhtlemises klientide, tarnijate, turustajate, emaettevõtte, kogukonna ning üksteisega. Meie viis põhiväärtust on vastutus, ausameelsus, meeskonnavaim, läbipaistvus ja austus.

Vastutus

Võtame oma mõjualas vastutuse, justkui tegu oleks meie ettevõttega. Me pühendume kõrgele kvaliteedile.

Meeskonnavaim

Aitame aktiivselt kaasa probleemidega meeskonnana toime tulemiseks.

Ausameelsus

Tegutseme oma sõnade järgi. Oleme pühendunud järjepidevale, ausale ja usaldusväärsele tegutsemisele. 

Läbipaistvus

Anname kogu vajaliku teabe. Suhtleme avameelselt ja siiralt. Hindame tagasisidet. 

Austus

Hindame teisi inimesi nendele omase kultuurilise eripäraga. Austame erinevusi. 

AJALUGU

ALATES 1951. AASTAST

Valtra on tootnud traktoreid alates 1951. aastast, kuid ettevõtte juured ulatuvad 19. sajandisse. Tänapäevased Valtra traktorid on kahe traditsiooni haripunktiks. Soome Valmet ja Rootsi Volvo BM, mis oli omakorda 1832. aastal Theofron Munktelli asutatud Eskilstuna Mekaniska Werkstadi haruks.

Valmeti alguspäevadest saadik on see teinud läbi suure muutuse ja arengu, mis ei piirdu ainult nime muutmisega Valmetist ning ValtraValmetist Valtraks, vaid ka toodete ja teenuste uuendamises.

KESKKONNASÕBRALIK KASUTAMINE

PÕHJAMAINE TRADITSIOON

Põhjamaisele traditsioonile truuks jäädes pöörab Valtra suurt tähelepanu keskkonna ja meie looduslike elupaikade kaitsmisele. Nii tootmisseadmete kui ka uute toodete funktsioonide väljatöötamisel otsime aktiivselt erinevaid võimalusi keskkonnasõbralikkuse suurendamiseks. 

VALTRA ON PÕHJAMAADE PIIRKONNAS AINUKE TRAKTORITOOTJA

VALTRA ON AGCO ÜLEMAAILMNE KAUBAMÄRK

AGCO, mille peakorter asub USA-s Georgia osariigis Duluthis, on maailmas põllumajanduslahenduste kujundamises, tootmises ja turustamises juhtiv ettevõte ning toetab oma seadmete täisvaliku ja nendega seotud teenuste abil palju produktiivsemat põllumajandust. AGCO tooteid müüakse viie peamise kaubamärgi kaudu – Challenger®, Fendt®, GSI®, Massey Ferguson® ja Valtra®, mida toetavad Fuse®-i täppistehnoloogia ning põllumajandusettevõtte optimeerimisteenused.  

Toodete tehniline mitmekülgsus ja kvaliteetne disain kombineerituna kliendikeskse lähenemisviisiga on muutnud AGCO professionaalide seas eelistatud valikuks kogu maailmas.

www.agcocorp.com