share

Mida näeb nutikas põllumees?

Liitu meiega

Tere tulemast messile Agritechnica 2019

Vaata maailma läbi nutika põllumehe silmade

Tule ja proovi Valtrat messil Agritechnica 2019: kõige lihtsamini kasutatavad traktorid, mis üheskoos meie nutikate põllumajanduslahendustega säästavad sinu aega ja raha. 

Meie auhinnatud traktorid ja digitaalsed abivahendid, mis on loodud sinu vajadusi silmas pidades, on 10.–16. novembrini 2019 väljas Hannoveri messikeskuse hallis nr 20 asuvas boksis B14.

(NB! Meie traktorite perekonda lisandub täiesti uus liige – ära maga seda maha!)

 

Säästa kohapeal aega ja registreeru kohe, et saada nutika põllumehe kingitus! 

Registreeru

Mida näha saab?

Kõik masinad on esindatud oma täies hiilguses – alates metsavalmidusega A-seeriast ja auhinnatud T-seeriast kuni meie praeguste Aasta Traktori auhinna kandidaatideni – proovi ise järele, mida tähendab olla nutikas põllumees.

Väljapanek

  • A84
  • A114 HiTech 4
  • T154 Active
  • N154e Versu
  • T254 Versu
  • N174 Direct
  • S394

Lisaks meie traktorite väljapanekule saab näha mitmesuguseid riistu ja seadmeid, mis on mõeldud erinevateks töödeks, mida Valtra masinatega teha saab. Meie väljapaneku hulka kuulub ka elektrigeneraator Valtra VG60.

Nutikad põllumajanduslahendused

Tööta nutikalt. Ela rohkem.

Pikad töötunnid tähendavad, et sul jääb oma elu elamiseks vähem aega.  Aga kui me ütleksime sulle, et on võimalik veeta kabiinis vähem aega, kuid samas oma ettevõtet kasvatada, nii et sul jääb rohkem aega asjadeks, mida sulle meeldib teha?

Toome oma nutikad põllumajanduslahendused Agritechnicale, et saaksid ise näha, kuidas SmartTouch, Valtra Guide ja Valtra Connect võimaldavad töötada nutikamalt ja lihtsamalt.

Loe veel

Mis on uut?

Ei saa Agritechnicale tulla?

Kui Agritechnica ei sobi sinu selle aasta plaanidega, ära muretse: sul on siiski võimalik Valtra kogemusest osa saada, kui broneerid endale proovisõidu aja.  Proovi ise järele, et teada saada, kuidas asju saab teisiti teha.  Sa ei kahetse.

Broneeri proovisõit

VALTRA UNLIMITED

Sina leiad töö. Meie leiame lahenduse.

On sadu tuhandeid traktoriomanikke, kellel on tuhandeid täiesti erinevaid tööülesandeid. Seepärast ongi olemas Valtra Unlimited, mis pakub piiramatult hulgal lahendusi. Küsimus ei ole ainult kindla värvuse valimises või mõnes uues funktsioonis. Tegu on uute võimalustega, uute viiside leidmisega tootlikkuse suurendamiseks. Olenemata sellest, kas tegemist on põllumajanduse, metsanduse, kommunaalmajanduse, logistika või hoopis muud laadi tööga, muutub iga Valtra traktor õige varustuse abil piiramatute võimalustega universaalmasinaks, mis viib sind tulevikku.

Uuri lähemalt

Teenused

Täielik meelerahu

Usume, et meie klientide, edasimüüjate, masinate ja Valtra tehase vahel peab toimima sujuv koostöö. Et kliendid saaksid oma masinate kasutusaega maksimeerida, pakub Valtra paketti „Connect, Care & Go”, mis võimaldab klientidel saada mitmesuguseid traktoritega seotud teenuseid kindlaksmääratud hinnaga.

Sotsiaalmeedia

Sündmuse teave

 

Tere tulemast Valtra boksi messil Agritechnica 2019!

10.–16. novembrini leiad meid Hannoveri messikeskuse hallis nr 20 asuvast boksist B14.

Tule ja kohtu meiega, et tutvuda lähemalt meie uute toodete, tehnoloogiate ja teenustega. Loodame sinuga seal kohtuda!

Maailma juhtiv põllumajandusmasinate mess Agritechnica kujutab endast vaatamisväärset väljapanekut maailma põllumajandustehnika saavutustest ja kokkusaamiskohta, kus arutleda taimekasvatuse tuleviku üle. Selle aasta Agritechnica juhtmotoks on „Ülemaailmne põllumajandus – kohalik vastutus“.


Agritechnica kohta leiad lisateavet https://www.agritechnica.com

Registreeru kohe, et meiega liituda

Broneeri oma kingitus

Ei saa Agritechnicale tulla?

Broneeri proovisõit