share

KAS TUNDUB, NAGU SÕIDAKSID MÖÖDA ÕHKU? JUST NII SEE ONGI.

TERE TULEMAST MUGAVUSTSOONI

Valtra N- ja T-seeria traktorid on tuntud oma suurepäraste sõiduomaduste poolest, mida on nüüd veelgi täiustatud pneumaatilise esisillavedrustusega AIRES, mis muudab sõitmise stabiilsemaks, olenemata koormusest või temperatuurist.

Määratud aja jooksul * saate spetsiaalse hinnaga paketi, mis sisaldab paljusid, veelgi luksuslikumaid mugavust suurendavaid funktsioone, nagu näiteks õhkvedrustusega iste ja spetsiaalne sisustuspolster teie uuele traktorile – kuni 50% soodsamalt!

Hangi oma sooduskood, järgides alltoodud juhiseid

Lunastage oma sooduskood

1. Klõpsake alloleval lingil, täitke oma andmed ja klõpsake nuppu Saada

2. Te saate kviitungi oma e-posti aadressile

3. Minge oma edasimüüja juurde, näidake koodi ja nautige mugavuspaketi eeliseid

Hangi oma sooduskood

*

Pakkumine kehtib traktorite N174, T174, T194, T214, T234 ja T254 Versu, Direct, Active või HiTech uute tellimuste suhtes. Kehtib tellimustele, mis on esitatud hiljemalt 15. novembril 2019. Ainult kampaanais osalevates Valtra esindustes.

Tunne end mugavalt

Juht on tootlikkuse seisukohast kesksel kohal. Viimistle oma uut mugavustsooni vastupidava ja kvaliteetse nahast või Alcantarast sisuga. 

KELLELEGI EI MEELDI HAIGLA OOTERUUM

Suurem mugavus, parem tervis. Parem tervis, suurem efektiivsus. Naudi oma päevi traktoris, mis muudab maailma parima töökoha veelgi paremaks. Kui sa meid ei usu, proovi ise järele, broneerides aja proovisõiduks.

KASUTUSMUGAVUS, MIS PÕHINEB SISEMUSES PEITUVAL TEHNOLOOGIAL.

Tehnoloogia ei ole eesmärk omaette. Eesmärk on hoopis muuta töö võimalikult lihtsaks ja tõhusaks. Valtra annab sulle vajalikud tööriistad, mille abil saab töö tehtud mis tahes oludes. Seepärast oleme välja töötanud nutika tehnoloogia, millega on varustatud meie N-, T- ja S-seeria traktorid. Parem elukvaliteet on sinu käeulatuses – sõna otseses mõttes. Kõiki nutikaid funktsioone saab juhtida meie ainulaadselt SmartTouch käetoelt vaid kaks korda toksates või libistades.

MEIE ARVATES ON SEE PARIM.
SAMA ARVAVAD KASUTAJAD.

SIMON HENLEY

[Farm Machinery Journal,] aprill 2019

„See on kahtlemata kõige mugavam traktor, millega ma kunagi sõitnud olen. Kabiin on väga hästi planeeritud. Jääb mulje, et kõik selle kabiini konstrueerinud insenerid olid põllumehed.“

[Farmers Guide,] oktoober 2016

„Astmelauad on hea suurusega ja kabiiniuks on piisavalt suur, et tagada hea ligipääs, isegi kui reisija iste on alla pööratud. Näidikulaud on selge ja hea paigutusega ning nii juhtpaneel kui ka käetugi on loogilise ülesehitusega tänu värviliselt tähistatud ja hästi grupeeritud juhtseadistele.“
Lugege lisaks

LUGEGE N-SEERIA KOHTA LISAKS

N-SEERIA

LUGEGE T-SEERIA KOHTA LISAKS

T-SEERIA

T-SEERIA

N-SEERIA

Cookie Notice

Me kasutame küpsiseid oma kodulehtede ja teenuste parendamiseks ning kohandamiseks. See hõlmab küpsiseid kolmandatest osapooltest sotsiaalmeedia lehtedelt, mis võivad jälgida meie kodulehe kasutust teie poolt. Kui jätkate seadeid muutmata, siis eeldame, et aktsepteerite kõiki meie kodulehel kasutatud küpsiseid. Küpsiste seadeid saate muuta igal ajal. Lisateave

Hästi, sain aru.