SMART AND
MORE POWERFUL

SMART AND
MORE POWERFUL

Nutikas

Uus SmartTouchi käetugi

JõudVõimas

Uus S394, 405 hj

Tõhus

olenemata tööpäeva pikkusest

Parim tulemus

igal meetril

Valtra S seeria

UUS VALTRA S394, 405 HJ

KAS OLETE MÕELNUD OMA INVESTEERINGU TULUSUSELE?MEIE OLEME.Neljanda põlvkonna Valtra S-seeria on tasakaalustatud jõudlusega traktor, mis aitab teil oma uuest investeeringust kõige rohkem kasu saada – seda nii tulemuslikkuse tõstmise kui ka kulude vähendamisega.Oleme teile loonud vastupidava masina, millega saate kombineerida kõiki vajalikke töid.Nii tagame, et saate oma investeeringust suurimat kasu.S-seeria traktoritel on olemas kõik vajalik ja mitte midagi üleliigset.Iga üksikasi on hoolikalt läbi mõeldud, kuna kasumlikkust mõjutavad sellised tegurid nagu konkurentsivõimeline tehnoloogia, töökindlus, tegevuskulud, ergonoomika, teenused ja edasimüügi hind.Seetõttu on Valtra investeerijate tark valik.

Valtra S Seeria traktor. Tugev kooslus:

  • UUS Valtra SmartTouchi käetugi – vaistlikum kui teie nutitelefon.
  • AGCO Power 84 AWF-i mootor:esimene traktorimootor, mis vastab 4. etapi heitmestandardile.
  • AVT käigukast:turuliider, mis täidab teie suurimad nõudmised.
  • Ergonoomilised juhtnupud, ruumikas kabiin ja pneumaatiline kabiinivedrustus.
  • Valtra traktorid töötavad mõlemas suunas, tõstes sel moel oluliselt tootlikkust (kuni 15%).
  • Iga S-seeria traktor on loodud täppistöödeks.Automaatse roolimissüsteemi AutoGuide valmidus kuulub standardvarustusse.
  • Valtra võib teile tarnida S-seeria traktori ka automaatse roolimissüsteemiga AutoGuide ja telemeetriaga AgCommand.
Tagasi üles

Mudel hp kW Nm Max. pumba jõudlus l/min
S274 300 221 1300 205
S294 325 239 1390 205
S324 350 257 1500 205
S354 380 279 1590 205
S374 400 294 1600 205
S394 405 298 1600 205
Laadige alla tehnilised andmed
Tagasi üles

UUS VALTRA SmartTouchi KÄETUGI S-seeria mudelites

UUS VALTRA SmartTouchi KÄETUGI S-seeria mudelites

SmartTouch – ületamatu Soome disain ja tootearendus.Vaistlikum kui teie nutitelefon.Sätetele pääseb hõlpsasti ligi vaid paari puudutuse või näputõmbega.

Lugege lisateavet uue Valtra SmartTouchi käetoe kohta

Antud traktor on investeering.

Investeeringute tasuvust saab hinnata töökindluses, võimsuses, ergonoomikas ja tootlikkuses.

Tõestanud end

Tõestanud end - raskemates tingimuses

60 aastat kogemust
Valtra on traktoreid ehitanud üle 60 aasta. Iga Valtra traktor on osa kogemusest. Teie Valtra S-seeria traktoriga kaasnevad teenused, mis aitavad kaasa teie ettevõtte tulususe saavutamisele nii täna kui ka tulevikus.

Testitud rasketes tingimustes
Meie põhjalikud katsed hõlmavad ekstreemseid tingimusi alates suhkrurooistandustes Brasiilias külm ja lumi talvel Soomes.

Premium Care
Valtra PremiumCare Garantiihooldus võimaldab teil tegevuskulude paremaks haldamiseks kõiki teie investeeringuga seotud hoolduskulusid paindlikult ennetada. Regulaarne hooldus ja täishoolduse ajalugu võimaldavad hoida teie traktori edasimüügiväärtuse maksimaalsena. Valtra PremiumCare võimaldab teil ka oma traktori elutsükli kulud minimaalsena hoida.

Varuosad juba järgmisel päeval
Valtra laialdase varuosade teenuse raames saate vajalikud varuosad kätte juba järgmisel hommikul. See võimaldab teil ka kiirel künni- ja saagikoristushooajal traktori tootlikkuse tagada.

Jõud

Jõud - millele võib loota

AGCO Power 84 AWF mootor
AGCO Power mootoritel on kasutatud SCR heitgaaside puhastustehnoloogiat, mis vastabstandardi Tier 4 tasandile. Tulemuseks on saavutatud heitgaaside normide nõuetekohane täitmine. Sama tehnoloogia tagab ka mootori töökindluse ilma töökulusid suurendamata.

AVT astmevaba käigukast
Astmevaba AGCO käigukast on turul parim ja seda heal põhjusel. Selle populaarsuse aluseks on mitmekülgsus, eelkõige aga selle kütusesäästlikkus. Tehes töid, mis eeldavad rohkesti erinavate sihtkohtade vahel sõitmist, sate AGCO AVT käigukastiga mootori madalatel pööretel tõhusalt sõita.

Topelt turbovõimsus
Uus Valtra S-seerial on madalamatel pööretel ja madalamatel väljalasketemperatuuridel parema pöördemomendi tagamiseks kaks tsüklilist turboülelaadurit, mis omakorda suurendavad vastupidavust ja vähendavad hooldusvajadust.

Kütusesäästlikkus
Kütusesäästlikkus on S-seeria traktoritel olnud hea. Uute S-seeria masinate 8,4 AWF AGCO Power motor vähendab kütusetarbimist veelgi (5%).

SigmaPower
Mil iganes on jõuvõtuvõlli või hüdraulika kasutamiseks vaja lisavõimsust, mlisab mootori elektrooniline haldussüsteem väljendvõimsust 10% - suurimate S-seeria mudelitel kuni 400 hobujõudu.

Tõhus

Tõhus - olenemata tööpäeva pikkusest

Ruumikas kabiin
Avar kabiin koos neljapunktilise õhkvedrustusega muudab juhtimise mugavaks ka pikkadel tööpäevadel.

AutoComfort
Valtra AutoComfort kasutab uusimat tehnoloogiat. Andurid kannavad andmed üle juhtimissüsteemi, mis tagab, et kabiin on alati õiges asendis.

Töö aastaringselt
S-seeria on nähtud töötamiseks aastaringselt, mistõttu kliimaseade kuulub standardvarustusse. Isegi juhiiste on ventileeritud.

Valtra ARM
Patenteeritud juhi käetugi Valtra ARM toimib igas olukorras suurepärase toena ja on lihtsasti kasutatav. Tänu käetoel olevatele juhtseadmetele on käigukasti, hüdraulika ja liikumiskiiruse juhtimine lihtne.

Parim tulemus

Parim tulemus - igal meetril

TwinTrac
Valtra traktorid töötavad mõlemas suunas, suurendades seeläbi tootlikkust oluliselt (kuni 15%). Pöörlev juhiiste kuulub kõikide mudelite standardvarustusse, TwinTrac dubleeritud juhtimisseadmed (rool + pedaalid kabiini tagaotsas) on valikuline.

FUSE avatud süsteem
FUSE on avatud süsteem, mida saab kasutada koos teiste tootjate masinate, toodete ja rakendustega. FUSE muudab S-seeria ka tulevikutehnoloogiatega ühilduvaks.

AgCommand
AgCommandi telemeetria võimaldab teil traktorit ja selle teostatavaid ülesandeid igal ajal jälgida. AgGommandi abil saab hallata ka ennetava hoolduse, vearaportite ja töötulemuste aruandeid.

AutoGuide 3000
AutoGuide 3000 on AGCO automaatne juhtimissüsteem, mida on kasutatud juba tuhandetes traktorites. Täiustatud süsteem aitab säästa aega, kütust ja materjale, vähendades samal ajal muutusi juhtide jõudluses.

Proovitud ja testitud

Proovitud ja testitud

Suur veojõud
Valtra sponsoreerib traktorite kiirendusvõistlust (Tractor Pulling) Pro Stock kategoorias Euroopas. Võistlustraktorid põhinevad Valtra mudelitel, paljud komponendid on samad nagu S seeria traktoritel.

Antud konkureeriv tegevus Valtral pakub väärtuslikku teavet traktori jõudlusest äärmuslikes koormustingimustes. Teisisõnu esitatud andmed võimaldavad suurendada ka Valtra traktori tootlikkust.

Loe rohkem Valtra traktorite Pulling võistluste kohta

Laadige alla S394 voldik
Laadige alla S-seeria voldik
Tagasi üles