OPTIMAALSE SUURUSEGA.
TÄIUSLIKU JÕUDLUSEGA.

OPTIMAALSE SUURUSEGA.
TÄIUSLIKU JÕUDLUSEGA.

Vaadake ja tunnetage

Võtke meiega ühendust

Võimsusnäitajad

TÖÖKINDLUS AASTA AASTA JÄREL

Kui tahame, et töö saaks hästi tehtud, teeme seda parem ise. Seetõttu valmistame peamised komponendid ise. Oleme kujundanud ja projekteerinud kere, vastupidava käigukasti ja ruumika kabiini. AGCO Poweri (Sisu) mootorid on juba üle kuuekümne aasta Valtra traktoreid käigus hoidnud. See mootor on usaldusväärsuse aluseks.
Ruum ja kontroll

KVALITEET, MIDA ON NÄHA, AGA MITTE KUULDA

Kabiini ainulaadne kumer kuju jätab teile rohkem ruumi just vajalikus kohas: õla- ja küünarnukikõrgusel. Kuni 7 m2 klaasipinda tagab suurepärase nähtavuse. Kabiin on eest kitsam, et jätta ruumi väljalasketorule ja tagada suurem õhu sissevõtt. Selle valmistamisel on mõeldud TwinTraci dubleeritud juhtimissüsteemile – iste on 180° pööratav ja taga on jalgade jaoks palju ruumi. Nagu kõigi Valtra traktorite puhul, on ka N-seeria kabiin vaikne tööruum. Tänu tugevatele ja hästiistuvatele ustele (üks või kaks), suurepärasele isolatsioonile on kabiini müratase umbes 70 dB.

KONKURENTSITU VALIK

Valtra N-seeria pakub rohkem valikuid kui miski muu – meie kogenud müügiesindaja abiga saate oma töömasina enda vajaduste järgi kohandada. Valtra pakub kuut võimsustaset ning viit käigukasti ja hüdraulika kombinatsiooni: HiTech, HiTech koos HiTroliga, Active, Versu ja Direct. Teie Valtra N-seeria HiTechi ja Active’i mudeleid saab varustada standardse kasutajaliidese või praktilise ja mugava Valtra ARM-iga.

UUS VALTRA SmartTouchi KÄETUGI N-seeria mudelites

UUS VALTRA SmartTouchi KÄETUGI N-seeria mudelites

SmartTouch – ületamatu Soome disain ja tootearendus.Vaistlikum kui teie nutitelefon.Sätetele pääseb hõlpsasti ligi vaid paari puudutuse või näputõmbega.

Lugege lisateavet uue Valtra SmartTouchi käetoe kohta

Tagasi üles

OLGE KÕIGES SPETSIALIST. ÄRGE TEHKE MILLESKI JÄRELEANDMISI.

Tööde iseloom on erinev. Seepärast lõime iga N-seeria traktori tegema kõikvõimalikke töid segapõllumajandusest teehooldustöödeni ja piimakarjakasvatusest teenustöödeni.
Tagasi üles

ÜLALPIDAMISKULUDE KALKULAATOR

Tänu N-seeria mootori funktsioonidele, vastupidavale ja universaalsele käigukastile, madalatele hoolduskuludele ja traktori ainulaadsetele omadusteleon teie Valtra üldised kasutuskulud väikesed. Kasutage seda kalkulaatorit, et näha, kui palju säästate.
vs.
???
???
???
???


%

%

%

%

%

%
Tagasi üles

KONKURENTSITU VALIK

Ehitage meie interaktiivse koostajaga endale oma N-mudel.

Kas teie eelarve on piiratud? Kas soovite veidi luksust? Valige teile sobivaim spetsifikatsioonitase funktsioonidega Valtra Redline, A la Carte ja Valtra Unlimited.

TEHNILISED ANDMED
Mudel

Maksimumvõimsus
(ISO 14396)

Mudeli tüüp
hj kW Nm Active Versu Direct  HiTech
N104 115 85 510   x
N114e 125 92 540   x
N124 135 99 580   x
N134 145 107 620 x x  x x
N154e 165 121 660 x x  x x
N174 201 148 800 x x  x x

 

Kuva rohkem tehnilisi andmeid >
Tagasi üles