share

Agritechnica messile registreerimine

Säästa kohapeal aega ja registreeru kohe, et saada nutika põllumehe kingitus!

Töötleme teie isikuandmeid kooskõlas meie privaatsuspoliitika põhimõtetega, mida saab lugeda siit: https://www.agcocorp.com/privacy.html

  • .

Nõusoleku deklaratsioon

Järgnev nõusolekuavaldus on vabatahtlik ning seda võib igal ajal tagasi võtta. 

  • Nõustun, et minu kontaktandmeid (s.t minu nime, e-posti aadressi, postiaadressi, telefoninumbrit, ettevõtte kontaktandmeid, elukutset jms minu isikuga seotud teavet), rahvastikuandmeid (s.t vanus, sugu, asukoht) ja minu ettevõttega seotud andmeid võidakse edastada AGCO Corporationile ja selle allüksustele (kokkuvõtvalt „AGCO“) turunduse, turu-uuringute ja reklaami otstarbel ning neil eesmärkidel koguda, töödelda ja kasutada.

Samuti soovime edastada teile telefoni (sh SMS), posti ja e-posti teel teavet ja pakkumisi AGCO toodete ja teenuste kohta. 

  • Nõustun AGCO toodete ja teenuste kohta teavet saama

Kui te ei anna oma nõusolekut, ei saa me teiega enam ühendust võtta, et eripakkumiste ja kampaaniate kohta teavet anda.

Võite oma nõusoleku deklaratsiooni igal ajal ilma AGCO-le põhjust ütlemata täielikult või osaliselt tühistada. Võite kasutada oma õigust juurdepääsule, parandamisele, tühistamisele ja vaidlustamisele, kirjutades AGCO-le aadressile: AGCO International GmbH, Data Privacy, Victor von Bruns-Strasse 17, 8212 Neuhausen am Rheinfall, Šveits; või lihtsalt e-postile dataprivacy@agcocorp.com Suur aitäh!

Käesoleva vormi esitamisel nõustud, et AGCO ja/või tema partnerid võtavad Agritechnica osas sinuga ühendust e-posti teel ja/või telefonitsi.