share
Valtra Unlimited customised tractor chameleon colours

Valtra Unlimited

Individuaalsed lahendused

Küsi pakkumist

Unlimited võimalused

Valtra Unlimited customised tractor municipality 5th generation

VALTRA Unlimited: teie leiate töö. Meie leiame parima lahenduse.

Miks osta viis traktorit, kui üks masin saab kõigega hakkama? Valtra Unlimited lahenduste abil on võimalik ehitada teie traktorist mitmeotstarbeline masin. Traktor ehitatakse vastavalt teie antud spetsifikatsioonidele ning sellise disaini ja mugavusastmega, mida vajate mis tahes keskkonnas töötamiseks.

Saada päring

Mitmeotstarbeline traktor

Traktor on vajalik masin teehoolduses, metsanduses, lennujaamade hoolduses, kaitseväes ja loomulikult põllumajanduses - ehitame traktori vastavalt teie vajadustele. Ükskõik, kas see on teie töö lihtsustamiseks mõeldud tööriist, spetsiaalne värvilahendus eriülesannete täitmiseks, nahkkattega rool ja istmed või lihtsalt fantaasia, Valtra Unlimited lahendab kõik soovid.

Unlimited stuudio lisavarustuse ja varustuse hulka kuuluvad erivärvid, lisatuled, stereosüsteemid, alkolukud, tsentraalne määrimine ja palju muud.

Unlimited stuudio lugu

Valtra Unlimited kontseptsioon sündis soovist pakkuda parimat võimalikku kliendikogemust, pakkudes igapäevaseks tööks täislahendust, täiuslikku traktorit just teie vajadustele vastavat.

Kui stuudio 2013. aastal oma tööd alustas, tarniti meie klientidele umbes 150 Valtra Unlimited traktorit. Tänaseks Suolahti tehases valminud igale neljandale Valtra traktorile on paigaldatud Unlimited stuudios varustus ja huvi kohandatud lahenduste vastu aina kasvab.

Munitsipaaltööd

Kommunaaltehnika puhul on kehtestatud erinõuded. Spetsiaalse värvilahenduse, turvavärvid ja -tuled, hoiatussildid ja muud ohutust suurendavad funktsioonid on kõik paigaldatavad Valtra Unlimited stuudios.

Lennujaamade hooldustööd

Traktor saab lennujaamades veoautosid asendada nii nende mitmekülgsuse ja sobivuse tõttu lennujaama ülesanneteks kui ka tohutu tööala tõttu. Õigete tööriistadega, nagu lumesahad, tänavapuhastusmasinad ja niidukid, saab traktorit Valtra Unlimited kasutada aastaringselt.

Kaitsevägi

Individuaalselt valitud funktsioonide nagu väga hea manööverdusvõime, tugevate pukseerimis- ja laadimisvõimaluste abil saavad Valtra Unlimited traktorid.

Teenused

Connect, Care & Go

Täielik meelerahu

Usume koostöösse klientide, edasimüüjate, traktorite ja Valtra tehase vahel. Kliendid saavad valida teenuse- ja garantiipaketid, mis vastavad ootustele ja nõuetele. Me hoolitseme teie eest, et saaksite oma ettevõttega tegeleda.

Loe lisa - Connect, Care & Go

Partnerid ja asjatundlikkus

Meie partnervõrgustik ja kvalifitseeritud Valtra eksperdid tagavad, et teie Unlimited traktorit toodetakse ja varustatakse vastavalt kõrgeimatele kvaliteedi- ja ohutusstandarditele.

Garantii

Teie kohandatud traktorile kehtib meie garantii. Valtra tarnib ka kõiki vajalikke hooldus- ja varuosasid.

Teenus ja tugi kogu paketile

Valides Valtra Unlimited stuudio lahendused, tunneme teie traktorit rehvist katuseni ja suudame pakkuda vastavat teenindust ja tuge.

AGCO Finants

Usaldusväärse ja kogenud põllumajandusfinantseerimise lahenduste pakkujana pakume paindlikke ja individuaalseid rahastamisvõimalusi.