share
valtra n4 series forestry

VALTRA UNLIMITED - METSATÖÖD

Learn more
valtra unlimited customised tractor t series with snow plough in city

VALTRA UNLIMITED - MUNITSIPAALTÖÖD

Learn more
valtra unlimited military tractors custom made

VALTRA UNLIMITED - KAITSELAHENDUSED

Learn more
valtra t series tractor farm machinery on the field working

VALTRA UNLIMITED - PÕLLUMAA

Learn more
valtra unlimited custom made tractor hotrod paint

VALTRA UNLIMITED - KOHANDATUD

Learn more

Valtra Unlimited - TAEVAS POLE PIIRIKS

Valtra Unlimited võimaldab teil seadistada oma traktori, mille kujundus ja mugavus vastavad teie nõudmistele mis tahes keskkonnas.
TERE TULEMAST VALTRA UNLIMITEDI MAAILMA!

VALTRA UNLIMITEDI STUUDIO

Valtra Unlimitedi kohandamisstuudios saame teie traktori varustada nii, et see täidab kõik teie isiklikud vajadused. Stuudios saab paigaldada tarvikuid ja seadmeid, mis ei ole tavapärase tootmisprotsessi puhul saadaval. 

Olenemata sellest, kas vajate traktorit teehoolduseks, metsa- või munitsipaaltöödeks või on teil tarvis spetsiifilisi funktsioone põllumajanduse jaoks või koguni kaitse- või militaarotstarbel, on Valtra Unlimitedil olemas võimalused teie töömasina kokkupanekuks. 

TEHASES PAIGALDATUD

Kõigi Valtra Unlimitedi stuudio paigaldatud tarvikute ja seadmete puhul kehtib tehasegarantii, samuti pakume neile täishooldust ning kõiki varuosi.

Unlimitedi stuudiost saadaolevad tarvikud ja varustus hõlmavad erivärvi, lisatulesid, stereosüsteeme, alkoholilukke ja palju muud.

VALTRA UNLIMITEDI MEHAANIKUD ON KVALIFITSEERITUD EKSPERDID, KELLEL ON ABIKS TERVE TEHASE OSKUSED JA VILUMUS. SEE TAGAB KÕRGEIMA KVALITEEDI JA SUURIMA OHUTUSE.

METSATÖÖD

valtra unlimited custom tractor at forestry work

TÕESTATUD KOMPLEKTID METSATÖÖDE TARBEKS

Valmiskomplektid metsatööde jaoks põhinevad Valtra ja meie klientide parimatel tõestatud tavadel. Olenemata sellest, kas tegelete metsa lõikuse, väljaveo või topeltsüsteemidega, saab Valtra Unlimitedi stuudio luua teie jaoks kulutõhusaima seadmete kombinatsiooni, mille südameks on Valtra kvaliteetsed ja tugevad traktorid.

  • Kiire pakkimine
  • Suured mahud
  • Suur tõstevõimsus
  • Täiuslikud vedamis- ja ronimisvõimed
  • Kütusekulu alla 50%, võrreldes mittetraktorilahendustega

MUNITSIPAALTÖÖD

valtra unlimited custom tractor in a municipality tasks in a city

PALJU MUNITSIPAALTÖID, ÜKS TÖÖMASIN NENDE KÕIGIGA TOIMETULEKUKS.


Valtra Unlimitedi lahendused munitsipaaltööde jaoks on vastuseks teie rangeimatele ja keerulisimatele nõudmistele ühes masinas, kõrvaldades vajaduse mitme sõiduki järele, mis suudavad teha vaid üht tööd korraga.

Kombineerides Valtra traktorid spetsiaalsete tööagregaatidega teehoolduseks, lennujaamatöödeks, lumekoristuseks ja muudeks munitsipaaltöödeks mis tahes keskkonnas, saate oma tõhusust oluliselt suurendada nii rahalises kui ka tootlikkuse mõttes.

VALTRA 365 SNOWHOW KÄSITUS

Ennenägematu lahendus pinnahoolduseks ja muudeks munitsipaaltöödeks.

MIKS OSTA VIIS MASINAT, KUI ÜKS VALTRA TULEB KÕIGEGA TOIME?

KAITSELAHENDUSED

valtra unlimited custom tractor for defence and military purposes

ESMAKLASSILINE TÖÖKINDLUS, PAINDLIKKUS JA KULUTÕHUSUS MILITAAR- NING KAITSEOTSTARBEL purposes.

Valtra Unlimitedil on juba aastakümneid kogemust ja klientide tunnustust, tegutsedes kõigis kaitsesektori valdkondades ning arendades jätkuvalt meie lahendusi.

Tänu ükshaaval valitud funktsioonidele, äärmisele manööverdatavusele ning suurtele veo- ja koormamahtudele suudavad Valtra Unlimitedi traktorid ning varustus asendada teisi sõidukeid.

PÕLLUMAA

valtra unlimited custom tractor at fiel working with autoguide

SPETSIAALSED LAHENDUSED PÕLLUTÖÖDE JAOKS PÕLLU- JA ROHUMAAL IGAPÄEVATOIMINGUTE HÕLBUSTAMISEKS.

Põllutööd nõuavad erilisi tööagregaate. Valtra Unlimited pakub tehases paigaldatud valikuid, nagu lisahüdraulika, eesmine vaba tagastus, lisatoitepesad ja eesmine ISOBUS, mis parandavad traktori kasutatavust.

Paljude erinevate materjalide käsitlemine, LED-valgustus ning kabiini nähtavus- ja mugavuslahendused, samuti mootori tõhusust ning säästlikkust parandavad lahendused tolmustel põllumaadel töötamiseks aitavad viia teie töömasina järgmisele tasemele.

KOHANDAMINE

valtra unlimited custom tractor golden painted with details

RÄÄKIGE MEILE, KUIDAS ME SAAKSIME TEIE VALTRA TRAKTORI TEIE JAOKS SOBIVAMAKS MUUTA.

Valtra Unlimited pakub tõesti piiramatuid võimalusi. Eriline värv võimaldab teie traktorile anda omapärase välimuse, mis paneb inimesed päid pöörama. Meie teipimise ja kastmise tehnika pakub laia valikut erinevaid kujundusvõimalusi erinevate värvimustrite ja graafikaga – traktori osade pinnale saab trükkida isegi väga detailseid pilte.

Mõnikord on omavalitsuse töö ja eriasutuste jaoks vajalik spetsiifiline värviskeem. Valtra Unlimited tagab nende nõuete täitmise.

Valtra Unlimited traktorite kabiinid saab varustada vastupidavate ja kvaliteetsete nahkroolide ning istmetega, mis tagavad sõidumugavuse ja annavad kabiinile viimase lihvi. Sisepaneele saab samuti kohandada ja isegi erinõuded on kiirelt teostatavad.

TAEVAS POLE PIIRIKS

Küsi pakkumist