Varuosad

Varuosad

Valtra traktori omanikuna saate kasutada eeliseid, mida pakub AGCO klienditoe organisatsioon.

Kaasaegne laomajandus ja logistika tagavad kiire ja garanteeritud varuosade ja teenuste toe. Euroopa piires tarnitakse varuosad lausa järgmisel päeval ja paljudes piirkondades töötavad meie varuosade teenindused ööpäevaringselt. AGCO Parts silti nähes võite kindel olla, et olete saanud Valtra originaalvaruosad, mis on põhjalikult kontrollitud ja testitud. Valtra teenindus hõlmab ka vanemate mudelite, nagu näiteks Valmet ja Valtra Valmet, varuosi.

Taastatud mootorid ja käigukastid

Kui teie traktori mootor või käigukast on jõudnud oma kasutusea lõppu, saate tellida taastatud varuosi otse Valtralt. Me monteerime tehases teie vana mootori või käigukasti lahti, asendame kahjustunud või kulunud osad uutega, kalibreerime komponendid ja pakume tehtud tööle tehase garantiid.
Loe lisaks
Taastatud käigukastid
Valtra taastatud käigukastid on soodne ja kiire alternatiiv võimalikule ülekandesüsteemi remontimisele. Iga pakutav käigukast on sama hea kui uus, asjatundlikult kokku monteeritud, läbinud kvaliteedikontrolli ja varustatud kõigi uusimate täiustustega - kõik see on saadaval hinnaga, mis on vaid ligi 60% samalaadse uue käigukasti hinnast.

Tehases võetakse vana käigukast lahti, pestakse ja kontrollitakse. Kõik vigased osad ja kõik laagrid vahetatakse uute vastu professionaalse väljaõppe saanud ülekande spetsialistide poolt. Kahjustamata osad, mis on heas seisukorras, võetakse võimaluse korral uuesti kasutusse. Seejärel monteeritakse käigukast jälle kokku, värvitakse üle ja testitakse. Samuti tehakse käigukastile kõik saadavalolevad täiendused. Taastatud käigukastidele antakse samuti üheaastane garantii nagu uutele käigukastidele.

Valtra pakub hetkel 20 tüüpi taastatud käigukaste, sealhulgas N ja T seeriatele, 6000 ja 8000 seeriatele ja A- ning 100 seeriatele.

Taastatud mootorid

Regulaarse ja hea hoolduse korral võib traktori mootor kesta enam kui 15 000 töötundi. Kui mootor on vaja välja vahetada, võiks kaaluda tehases taastatud mootori kui keskkonnasõbraliku, taskukohase ja kiire alternatiivi kasutamist. Taastatud AGCO Power mootori hind on uue mootori hinnast 20-40% madalam.

 

 

Peida täiendav info

Valtra hoolduskomplektid teevad plaanilise hoolduse lihtsaks

Valtra hoolduskomplektid sisaldavad kõike vajalikku teie traktori plaanilise hoolduse läbiviimiseks. Valtra hoolduskomplektid on mugavad. Lihtsalt tule ja võta lähimast Valtra müügipunktist või teenindusesindusest kast hooldustarvetega - kõik osad on kenasti pakitud ja soodsama hinnaga, kui eraldi ostes. Säästate aega, vaeva ja raha.
Rohkem infot Valtra hoolduskomplektide kohta
Iga komplekt sisaldab ainult Valtra originaalvaruosi:
  • filtrid
  • rõngastihendid
  • plokikaane tihend
  • kilekotid kasutatud filtrite jaoks

Lisaks Valtra hoolduskomplektile vajate ka Valtra määrdeaineid ja vedelikke.

Hoolduskomplektil on kaasas sang, millega on seda lihtsam teeninduskohta kanda. Kõiki vajalikke osi on võimalik vahetada samaaegselt - kui kast on tühi, siis teate, et kõige eest on hoolitsetud.

  Hooldusvälp Traktori töötunnid
Hoolduskomplekt 100 h esimene hooldus uuel Valtra traktoril 100
Hoolduskomplekt 500 h iga 500 töötunni järel 500, 1500, 2500 jne
Hoolduskomplekt 1000 h iga 1000 töötuuni järel 1000, 3000, 5000 jne
Hoolduskomplekt 1000 h
+ lisatarvikud iga
2000 tunni järel 2000, 4000, 6000 jne

Kõik hoolduskomplektid sisaldavad testitud Valtra originaalvaruosi, millele kehtib 12-kuuline garantii. Originaalvaruosad tagavad ühilduvuse, töökindluse ja komponentide vastupidavuse, tänu millele võite oma Valtra traktoriga töötada muretult ja ohutult aastaringselt. Teie Valtra traktor on alati ehe, töökindel ja hästi hooldatud.

Hide additional information

Lisatooted

Lisaks AGCO originaalvaruosadele pakub Valtra ka laia valikut lisatooteid. Otsite määrdeõlisid, akusid, kabiinitarvikuid, töötulesid või elektriseadmeid? Meie rikkalik lisatoodete valik katab kõik teie ettevõtte vajadused. Külastage oma edasimüüjat ja tutvuge meie värskeimate pakkumistega.

 

Tagasi üles