Valtrast lühidalt

Valtrast lühidalt

Ettevõttest faktid ja arvud

Räägime lähemalt Valtrast, meie ajaloost , millised on meie väärtused ja kuidas me tegutseme.

Teave meediale

Kas otsite kirjutaja kontakti või viimaseid väljaandeid?

Karjäär Valtras

Kas otsite uusi võimalusi põllumajandusmasinate valdkonnas?

Valtra kui sponsor

Kas sa oled huvitatud pikaajalisest koostööst koos innovaatilise mängijaga põllumaj. tööstuses?

Reliable working machines

Valtra arendab, toodab, turustab ja teenindab Valtra traktoreid.

Valtra traktoreid iseloomustab usaldusväärsus, mitmekülgsus, vastupidavus ja skandinaavia päritolu. Iga Valtra traktor valmistatakse täpselt kliendi vajadustele tuginedes. Valtra traktorid on tuntud pika eluea poolest raskete töötingimuste korral.

Valtra Eestis

Oleme Soome traktoritehase Valtra OY AB esindaja Eestis alates 1992 a. Tänaseks oleme tarninud Eestisse 1300 Valtra traktorit. Meie klientideks on põllumajandus-, metsandus-, munitsipaal- ja turbatootmisettevõtted. Lähemalt saab tehnikaga tutvuda meie esindustes Türil Tehnika 8 ja Tartu mnt 56, Ülenurmel. Samas asuvad hoolduskeskus ja varuosaladu.

 

Kuidas me tegutseme

Valtra on üks juhtivamaid traktori tootjaid Põhjamaades ja populaarsus jätkuvalt kasvab Ladina-Ameerikas. Valtra traktoreid on müüdud maailmas vähemalt 75 riigis. Külasta edasimüüjate lehekülge, et leida endale lähim Valtra esindus.
Valtras tootmisesse on kaasatud 2300 töötajat. Igal aastal me valmistame 18000 individuaalset Valtra traktorit Soome ja Brasiilia tehastes.

 

Rohkem Valtra tehastest

Suolahti, Soome

Valtra Soome tehas asub Suolahtis, Kesk-Soomes.

Tehases on monteerimisosakond, jõuülekannete tootmine ning tootearenduskeskus. Tehasega on ühendatud veel varuosa-ja hooldusosakond ning klienditeeninduskeskus Atrium. Ka Valtra haldus asub Suolahtis tehase piirkonnas.

Valtra Oy Ab
Valmetinkatu 2
44200 SUOLAHTI
Tel +358 (0) 20 45 501
E-Mail: evaltra@valtra.com

Teejuht Suolahti tehasesse (Google Maps)

 

 

 

 

 

 

 

 

Mogi das Cruzes, Brazil

Valtra tehas Brasiilias asub Mogi das Cruzes, São Paulo osariigis. Tehase kompleksi kuuluvad monteerimisosakond, jõuülekannete ja komponentide tootmiskeskus.

Valtra do Brasil S.A.
Rua Capitão Francisco Almeida 695
Mogi das Cruzes - SP, Brazil
+55 11 4722-2350

Teejuht tehasesse (Google Maps)

Hide additional information

Tegevuspõhimõtted

Valtra tegeleb kvaliteetsete Valtra traktorite väljatöötamisega, tootmise ja turustamisega ning pakub erinevaid hooldusteenuseid ning seda kõike tihedas koostöös oma partnerettevõtetega. Meie peamiseks eesmärgiks on toodete ja tegevuste pidev täiustamine, ning ka järjepidev areng keskkonnahoiu, tervise ja turvalisuse valdkonnas. 

Rohkem meie väärtustest ja tööpõhimõtetest.

Meie väärtused

Meie väärtused on Valtra vundamendiks. Neist juhindume oma otsustes ning suhetes klientide, tarnijate, edasimüüjate, ettevõttete ja üksteisega. Meie viis peamist väärtust on meeskonnatöö, avatus, usaldusväärsus, oma initsiatiiv ja austus.

Meeskonnatöö
Meie organisatsioonis on meeskonnatöö väga oluline. Parim tulemus saavutatakse, kui vastutus ja au kvaliteettöö tegemise eest antakse oma ala ekspertidele, kes üheskoos oma kolleegidega töötavad ühiste eesmärkide nimel.

Avatus
Hea meeskonnatöö on võimalik vaid avatud keskkonnas. Avatus tähendab seda, et suudame kõige efektiivsemal moel ja ilma igasuguse viivituseta ära kasutada informatsiooni/ tagasisidet, sealhulgas ka ebameeldivaid uudiseid. Avatus soodustab meeskonnaliikmete vahelist konstruktiivset kriitikat ja aitab meil pidevalt paremaks muutuda.

Usaldusväärsus
Usaldusväärsus tähendab meie jaoks ka ausust ja lojaalsust. Anname vaid lubadusi, mida suudame täita, ning teeme, mida lubame. Nii tagame, et meie tooted on vastupidavad ja kõrge kvaliteediga ning teenindus kiire ja usaldusväärne.

Oma initsiatiiv
Valtra meeskonnaliikmed on isiksused, kes on volitatud töötama iseseisvalt. Tahame igati julgustada loomingulist omaalgatust ja uuenduslikkust.

Austus
Valtras me käitume lugupidavalt üksteise suhtes, püüame suhtuda kõikidesse võrdväärselt. Meie aktsepteerime erinevusi ja väärtusi olenemata kultuuriruumist.

Keskkonnasäästlikkus

Põhjamaade traditsioonide kohaselt paneb Valtra suurt rõhku keskkonna ja meid ümbritseva looduse kaitsele. Otsime aktiivselt võimalusi keskkonnasäästlikkuse tõstmiseks – alates tootmistehastest ja lõpetades toodete uute omaduste väljatöötamisega.

Kuidas Valtra tegevus keskkonda säästab

  • ISO 14001 keskkonnasertifikaat omistati Valtrale juba aastal 2000. Keskkonnaalased nõuded ei ole kunagi Valtrale koormaks olnud, vaid oleme neid alati hea meelega täitnud.
  • Teeme suuri investeeringuid oma keskkonnasõbralikkuse tõstmiseks. Hiljutiste investeeringute hulka kuulub rohelise soojusenergia tootmine puidujäätmetest ning õhupuhasti, mis põletab kere värvimise protsessis tekkinud lahustiaurusid.
  • Paneme suurt rõhku loodusressursside säästmisele, vähendades jäätmete tekkimist ning rakendades taaskäitlemist. Tehasejäätmed sorteeritakse 26 eraldi gruppi ning edukalt on õnnestunud vähendada paberil väljatrükke ning lõpetada ühekordselt kasutatavate lauanõude kasutamine.

Kuidas Valtra traktorite omadused keskkonda säästavad
Efektiivne ja ökonoomne tegevus säästab tavaliselt ka keskkonda. Valtra uuenduslikud ja ainulaadsete omadustega traktorid aitavad meie klientidel töötada efektiivselt ja keskkonnasõbralikult. Siin on vaid mõned näited:

  • Säästlikud EcoPower mootorid, EcoSpeed jõuülekanded ja kerged konstruktsioonid tõstavad traktorite efektiivsust.
  • Biodiisli kasutamise võimalus ja madalapöördeline tühikäik aitavad säästa loodusressursse.
  • Auto-Guide täisautomaatne roolimissüsteem vähendab limits overlap and underlap, which in turn reduces the amount of driving overall.
  • TwinTrac suunavahetussüsteem annab traktorile mitmeid lisafunktsioone, mistõttu ei ole vaja toota ega osta üleliigseid masinaid.

Valtra on Skandinaavias ainus traktoritehas

Loe rohkem sellest, kuidas me toimetame ja Valtra tehnoloogiast

 

Hide additional information

Meie ajalugu

Valtra on tootnud tarktoreid aastast 1951, aga ettevõtte juured ulatuvad 19ndasse sajandisse. Soome Valmetil ja Rootsi Volvo BMil on olnud oluline osa tänapäeva Valtra traktorite loomisel. Johan Theofron Munktell avas oma mehaanikatöökoja 1832. aastal Rootsis Eskilstuna linnas. Valtra on kasvanud rahvusvaheliselt tunnustatud brändiks. See on raske töö, sihikindluse ja originaalsuse tulemus.

Algne Valmet on teinud läbi suured muutused ja arengu; mitte ainult nimi ei ole muututnud Valmetist, ValtraValmetist Valtraks, vaid innovatsioon on toimunud nii toodetes kui ka teenustes.

Ajalooga saab lähemalt tutvuda lehel http://history.valtra.com.

Ajakirjandus & Meedia

Valtra avalike suhete meeskond annab vastuseid ajakirjanduse ja meedia küsimustele, korraldab pressikonverentse ja intervjueerib Valtra juhtkonda.

Valtra pildid: Asset Bank

Valtra videod: YouTube.com/ValtraVideos

Sotsiaalmeedia: Facebook (ValtraGlobal) ja Valtra's Community site (MyValtra.com).

Meedia kontakt
Ms. Pamela Engels, Manager, Communications and PR
Tel: +358 2045 501
E-mail contact

Recent press releases

Tagasi üles

Karjäär Valtras

Karjäär Valtras

Vajame erinevaid eksperte kaasaaegse põllumajandustehnika tootmisvaldkonnas. Samuti vajame inimesi klienditeenindusse, müügi-, turunduse ja haldusmeeskonda. 

 

Otsige sobiv pakkumine ja kandideerige

   

Tagasi üles

Valtra Oy Ab kui sponsor

Valtra Oy Ab kui sponsor

Soovite teha Valtraga äri?
 
Meil on head võimalused koostööks, kui:

• Te tegutsete spordi, kultuuri või keskkonna valdkonnas
• Teie tegevus on suuremahuline ja kohalik
• Valtra kliendid on huvitatud Teie tegevusest
• Otsite pikaajalist koostööd

 

Loe rohkem

Tagasi üles

Valtra on ülemaailmne kaubamärk AGCO kontsernis.

AGCO asub Duluthis, Georgia osariigis Ameerikas ja on üks maailma suurimaid põllumajandusmasinate ja nende varuosade tootmise ja turustamisega tegelev ettevõte. AGCO kontsern toodab traktoreid, kombaine, heinakoristamise, taimekaitse ja palju muid masinaid, mida müüvad 3900 sõltumatut edasimüüjat 140 riigis. Tehniline mitmekesisus, kvaliteetne ehitus ja keskendumine klienditeenindusele on teinud AGCO väärtuslikuks partneriks põllumajandustootjate jaoks kogu maailmas. www.agcocorp.com

Valtra on ülemaailmne kaubamärk AGCO kontsernis.
Tagasi üles