Tehnoloogia aitab tootlikkust hallata

Tehnoloogia aitab

AGCO Fuse™ tehnoloogia võimaldab veelgi suurendada põllumajandus- või töötegevuste tootlikkust ja tulusust.

Valtra pakub erinevaid kõrgtehnoloogilisi lahendusi, mis muudavad traktori mitmekülgseks ja intelligentsemaks. ISoBuS andmeedastuse süsteem, Auto-Guide 3000 ™ automaatne juhtimissüsteem ja AgCommand telemeetriasüsteem tagavad tööde käsitlemise kuluefektiivselt, kuna te saate senisest palju tähelepanelikumalt jälgida tööde tegemist.

Auto-Guide 3000™ parandab tootlikkust

Nii nagu spordis loeb ka traktoriga töötamisel iga sentimeeter. Auto-Guide 3000™ võimaldab täpse töö, hoiame kokku külvikuludelt, ilma et saagis peaksime pettuma.

Maksimaalne tootlikkus

The Auto-Guide automaatne juhtimissüsteem põhineb GNSS tehnoloogial, mis hõlmab GPS ja Glonass satelliite, võimaldades täpsust nõudvaid töid teha isegi halva nähtavuse korral (öö, tolm jne). Antud süsteem teeb traktoriga töö lihtsaks ja mugavaks, olenemata ka halvast nähtavusest, sest see juhib traktorit kuni 2-sentimeetrise täpsusega, nii et juht isegi ei puuduta rooli. Juht ei pea keskenduma vaid masina juhtimisele ja saab rohkem tähelepanu pöörata tehtavale tööle.

Auto-Guide automaatne juhtimissüsteem säästeb nii aega kui ka kütust, kogu töölaiuse kasutatakse ära. Saagi kvaliteeti ja kvantiteeti kindlasti paraneb, kuna ei jää harimata piirkondi põllule.

Auto-Guide 3000™ eelised

Auto-Guide 3000 eelised

 • Säästab kütust ja aega
 • Lubab töötada nii pimedas, kui ka udus või tolmustes tingimustes
 • Rohkem täpsust tõstab töö effektiivsust
 • Muudab pööramise lihtsamaks ja kiiremaks
 • Vähenevad seemnete, väetiste ja taimekaitsevahendite kogused
 • Väheneb saagikahjustus, mis tavatingimustes võib tekkida ülekülvamisest või üleväetamisest
 • Vähendab umbrohtu effektiivselt tänu täpsele pestitsiidide pritsimisele
 • Väheneb ülepritsimise osakaal
 • Väheneb liigne põllul sõitmine ja seega ka pinnase kokkusurumine
 • Võimaldab suuremat investeeringutasuvust
 • Välistades markeeri vajaduse
Peida täiendav info

Valtra ISOBUS lihtsustab agregaatide juhtimist

ISOBUS on standardiseeritud teabevahetussüsteem, mis muudab kõrgelt automatiseeritud ja multifunktsionaalne masinate juhtimise lihtsaks, sest süsteem edastab infot traktorilt haagisele ja vastupidi.

Süsteemi keskmeks on terminal kabiinis, mis võimaldab juhtida agregaati. ISoBuS võimaldab teil kasutada uusimat tehnoloogiat, ISOBUS-ga ühilduvaid haakeriistu kasutatakse põllumajanduses järjest enam. Valtra pakub kahte iSoBuS terminali: C1000 koos 7 "ekraani ja C3000 12,1" puutetundliku ekraaniga.

AgCommand võimaldab traktori liikumist jälgida

AgCommand telemeetriasüsteem kasutab GPS tehnoloogiat, mis lubab jälgida teie traktorit, asukohta, mootori olekut, töö effektiivsust, hoolduse vajadust jpm. igast internetti ühendatud arvutist.

AgCommand süsteem salvestab traktori liikumise ja töötegemise serverisse, lubades sul jälgida masina asukohta ja töö mis tahes ajal ja mis tahes valitud aja jooksul. Jälgimine ja aruandlus on eriti kasulik ettevõtjatele, kellel on mitu traktorit. Samuti on mugav jälgida masinaid, mis on välja renditud või laenatud. Süsteem on nii täpne, et kajastab ka väikseima muutuse. AgCommand süsteemi salvestatud andmeid saab jälgida igast arvutist, kus on internetiühendus. Kogu informatsioon saadetakse traktorist automaatselt süsteemi GSM mobiilsidevõrgu vahendusel, toiming ei nõua juhi sekkumist.

AgCommand mobiilrakenduse abil pääseb andmeteni Iphone või Ipad kasutades mis tahes kohas.

AGCO Fuse tehnoloogia

Rohkem teavet AGCO Fuse tehnoloogiast leiad siit: http://www.agcotechnologies.com