Valtra esitleb Euroopa tuuril uut mudeliseeriat Pressiteade

27.05.2016
Valtra esitleb Euroopa tuuril uut mudeliseeriat
 Valtra demotuur, mis eelmisel aastal eriti populaarseks osutus, algas selle aasta jaanuaris taas Kreekas ning jätkub üle kogu Euroopa kuni selle aasta lõpuni. Tuuri kestel külastame rohkem kui 100 asukohta kokku 21 riigis.
Valtra ootab klientidega kohtumist suure põnevusega. Tuuri peamiseks eesmärgiks on bränditeadlikkuse tõstmine ning soovime pakkuda klientidele võimalust kogeda Valtra traktorite unikaalseid omadusi praktiliste demode kaudu. Valtra kaubamärgile iseloomulikud jooned nagu mitmekülgsus, mugavus, tootlikkus, kiirus, kasutuslihtsus ja mitmed muud Valtra omadused pannakse tuuri käigus praktilise kasutuse ja realistlike tingimuste näol proovile.

Valtra demotuuril esitletakse kogu mudeliseeriat (57-400 hj) ning iga riigi jaoks valitakse välja teatud mudelid. Tipphetkedeks on neljanda generatsiooni T-seeria ning hiljuti turule tulnud N-seeria esitlemine, mis on mõlemad võitnud arvukaid auhindu. Seal, kus võimalik ja siis, kui võimalik, ühinevad tuuriga ka S-seeria ja A-seeria.

Valtra meeskond võtab külalisi Valtra maailma vastu oma treileris, kus on võimalus proovida N- ja T-seeria mudelite juhiistmeid, mis on varustatud uute käetugedega (Active/HiTech, Versu, Direct) ning saada rohkem teada AutoGuide automaatse juhtimissüsteemi ja Valtra traktorite ISOBUS ühilduvuse kohta. Kliendid saavad võimaluse kogeda ka Valtra virtuaalreaalsust, vaadates Valtra uusimaid tootevideoid 3D-prillidega. Valtra tehase esindajad on kättesaadavad suurema osa tuurist.

Eestis saab Valtra neljanda seeria traktoreid proovile panna
3. juunil Lange motokeskuses
6. juunil Olustvere mõisas
Täpsem info kodulehel www.taure.ee

KOHALIK OSA:
Demo veoautot võib näha kahes asukohas. Täielik reisikava on kättesaadav veebilehel www.taure.ee. Demo traktoritega sõidavad erinevate asukohtade vahet Valtra kliendid, kes said enne tuuri kandideerida tiimi autojuhi kohale. See reklaam oli väga populaarne ning tõi lühikese aja jooksul meieni pea 200 vabatahtlikku. Lisaks meie ametlikele partneritele, astuvad AGCO Suomi poolt organiseeritud Soome tuuriosas esile ka FMG ja Kesla. Lisaks Valtra traktoritele esitletakse ka Fendti ja Sampo Rosenlaw demomasinaid.
Intervjuud, videod, fotod ja klientide kommentaarid postitatakse Konekierrose Facebooki lehele.


« Tagasi ülevaate juurde