Valtra UnlimitedYOUR WORKING
MACHINE

Valtra UnlimitedYOUR WORKING
MACHINE

Valtra Unlimited

Otse tehasest

Piiramatud võimalused

Võtke meiega ühendust

Valtra Unlimited

Valtra traktorid on nüüd isikupärasemad kui kunagi varem. Teie otsustate, mida teil vaja on, ja meie täidame teie soovid.

Oleme iga Valtra mudeli kavandanud nii, et see töötaks kindlalt ka kõige karmimates tingimustes ja vastaks kliendi nõudmistele. Iga traktor valmistatakse tehases täpselt kliendi vajadusi arvestades. Nii maksavad Valtra kliendid ainult nende lahenduste eest, mida nad tõepoolest soovivad ja vajavad.

Aastatega oleme arendanud erinevaid valikuid, mida on võimalik tavalises tootmisprotsessis valmistada. Sellegipoolest ei saanud kõiki tarvikuid ja lisavarustust tehases paigaldada – kuni praeguseni.

Teie ees on Valtra Unlimited, täiesti uus viis isikupäraste traktorite tootmiseks just teie jaoks.

Otse tehasest

Valtra tehases Suolahtis (Soomes) avati uus Valtra Unlimited tellimustööde stuudio. Selles stuudios saab paigaldada kõiki tarvikuid ja lisavarustust, mida ei ole võimalik tavalise tootmisprotsessi käigus tootmisliinil rakendada.

Stuudio Valtra Unlimited mehaanikud on kvalifitseeritud spetsialistid, kellele on toeks terve tehase oskusteave ja asjatundlikkus. See tagab ka meie kohandatud toodete tippklassi kvaliteedi ja ohutuse. Kõigile stuudios Valtra Unlimited paigaldatud tarvikutele ja lisavarustusele kehtib tehasegarantii. Ühtlasi pakume neile kogu hooldust ja varuosi.

Valtra Unlimited – kogu lisavarustus tehases paigaldatud.

Otse tehasest
Tagasi üles

Piiramatud võimalused

Uues stuudios Valtra Unlimited saame teie traktori varustada täielikult teie konkreetsete vajaduste kohaselt. Olgu teil siis vaja traktorit teehooldustöödeks, erivarustust metsatööks või spetsiifilist varustust põllutöödeks – Valtra Unlimited tuleb kõigega toime. Stuudios Unlimited saadaolevad tarvikud ja lisavarustus hõlmavad ka spetsiaalseid värve, lisatulesid, stereosüsteeme, alkomeetriga süütelukke ja palju muud.

Ükshaaval toodetud traktorid tunnete ära sellest, et nende esivõrel ja roolil on Valtra Unlimited logo.

Tagasi üles

Võtke meiega ühendust

Ükskõik kui keeruline või väljakutsuv teie traktori tellimus teile ka ei tunduks, ärge kartke meiega ühendust võtta. Teie Valtra esindaja aitab teid ja on kogu tellimisprotsessi vältel teie kontaktisikuks.

Tagasi üles