Legendaarne Soome SISU - parim saadavalolev mootor

Legendaarne Soome SISU

Valtra traktorid on varustatud kõige töökindlama ja tõhusama mootori tehnoloogiaga, mis hetkel turul saadaval. 

Juba üle kuuekümne aasta on Valtra traktoreid käigus hoidnud AGCO Power mootorid. AGCO Power on ülemaailmne liider offroad-mootorite arendamises ja tootmises. Nende mootorid on tuntud oma vastupidavuse, töökindluse ja äärmiselt suure pöördemomendi poolest.

Mootori omadused

Katsetused läbinud mootori funktsioonid tagavad Valtra traktorite töökindluse ja vastavuse uusimatele heitekoguste standarditele, suurendamata seejuures tegevuskulusid.

Mootorite mudelid

AGCO Power 8.4AWF – murranguline SCR-tehnoloogia
Töökindel 8.4 AWF AGCO POWER mootor on S-seeria traktorite tootlikkuse võtmekomponent. Mootorites on kasutatud uusimat AGCO POWER tehnoloogiat, mis vastab Tier 4 tasandile. Sama tehnoloogia tagab ka mootori töökindluse ilma lisanduvate töökuludeta. AGCO POWERi SCR-tehnoloogiat rakendati esmakordselt S-seeria traktoritel 2008. aastal, mil see osutus üldse esimeseks selliste omadustega traktoriks maailmas.
Loe lisaks S-seeria kohta

AGCO Power 66 AWI ja 74 AWI – T-seeria liikumapanev jõud
Nendel T-seeria traktoritel kasutatavatel vastupidavatel töökindlatel ja kõrge pöördemomendiga mootoritel on ühisanum-sissepritse süsteem. Mootori tühikäigu kiirus on vaid 650 p/min, võrreldes tavapärase ligikaudu 850 p/min kiirusega. Mootori väiksem tühikäigu kiirus vähendab märkimisväärselt kütusekulu ja mürataset. SCR (selektiivse katalüütilise reduktsiooni) tehnoloogia tagab, et T-seeria traktorid on kütusesäästlikud, keskkonnasõbralikud ja vastupidavad.
Loe lisaks T-seeria kohta

AGCO Power 44AWI ja 49AWI– neljasilindriline jõud
Suuremate N-seeria mudelite ühisanumaga mootoritel on mitmeastmeline kõrge survega (1600/1800 bar) sissepritse, mis tagab tõhususe ja puhta põlemise. N-seeria mudelitel asuvad radiaator ja vahejahuti üksteise kõrval, et mootorisse pääseks puhas õhk, mille tulemuseks on omakorda puhtamad heitgaasid ja väiksem kütusekulu. SCR (selektiivse katalüütilise reduktsiooni) tehnoloogia teeb N-seeria traktorid äärmiselt kütusesäästlikuks, keskkonnasõbralikuks ja vastupidavaks.
Loe lisaks N-seeria kohta

AGCO Power 33CTA – kompaktne jõuallikas
Kolmanda põlvkonna 3-silindriline AGCO Power 33CTA ühisanumaga mootor on A-seeria HiTech mudelite süda. SisuTronic EEM3 elektrooniline mootori juhtimise süsteem reguleerib sissepritset kuni viis korda põlemise jooksul. 33CTA on vaikne mootor, mis tagab sellegipoolest suure võimsuse ja pöördemomendi. Mootor vastab ELi 3A etapi saastenormidele.
Loe lisaks A-seeria kohta

Katsetatud võimsus

Valtra sponsoreerib traktorite kiirendusvõistlust (Tractor Pulling) Pro Stock kategoorias Euroopas. Võistlustraktorite aluseks on Valtra mudelid, millel on mitmed T- ja S-seeria traktoritega samad komponendid. Võistlusmeeskonna traktorid on varustatud AGCO Power mootoritega, mis suudavad toota üle 2000 hobujõu ühe turbolaaduriga.

 

Valtra võistlustegevus annab väärtuslikku informatsiooni traktori jõudluse kohta äärmuslike koormustega tingimustes ja selle kohta, kuidas kanda jõudu üle maapinnale optimaalsel viisil. Teisisõnu aitavad saadud andmed meil suurendada ka teie Valtra traktori jõudlust.