ÜLEMAAILMNE TEENINDUSVÕRGUSTIK TEIE TEENISTUSES

ÜLEMAAILMNE TEENINDUSVÕRGUSTIK TEIE TEENISTUSES

Teenindus ja hooldus

Meie jaoks on väga oluline tagada Valtra traktorite töökindlus aastast aastasse. Lisaks pakume teenuseid, mis aitavad teil saavutada maksimaalset tulemust ja tootlikkust.

Otsid juhendid, brošüürid?

Vali mudel ja saad kõik abi vajate.

Varuosad kätte juba järgmisel päeval

Valtra tarnib teile vajalikud varuosad juba järgmise päeva hommikuks. See aitab teil säilitada traktori tootlikkust kiirel külvi- või koristusperioodil. AGCO Parts silt kinnitab, et olete saanud Valtra originaalvaruosad, mis on täielikult kontrollitud ja testitud.

Täiendav info AGCO Parts varuosade kohta

Varuosad kätte juba järgmisel päeval

Professionaalsed hooldusteenused

Valtra masina omanikuna on teil ligipääs Valtra teenindusvõrgustikule. Meie väljaõppinud tehnikud on eksperdid kõikide Valtra traktorimudelite, sealhulgas uusimate tehnoloogiate ja funktsioonide alal. Isegi kui te ei soovi laiendatud garantiid, siis piisab ka sellest, et lasete oma traktorit regulaarselt teenindada Valtra poolt tunnustatud tehnikutel, et see töötaks jätkuvalt tõhusalt ka kõige kiirematel tööperioodidel. Lisaks säilitab teie traktori kõrge edasimüügiväärtuse.

Täiendav info hoolduse kohta

Paindlikud rahastamisvõimalused

AGCO Finance pakub kiiret ja turvalist võimalust teie järgmise traktoriostu rahastamiseks. Rahastamine on kohandatud individuaalselt vastavalt teie rahavoogudele ja äritegevusele. Pakume paindlikke maksetingimusi vastavalt teie vajadustele ja võtame tagasimaksegraafikute koostamisel arvesse hooajalisi erinevusi.

Rohkem infot AGCO Finance kohta

Paindlikud rahastamisvõimalused

Minu Valtra

Valtra traktori soetamisega saab teist ülemaailmse internetikogukonna nimega Minu Valtra liige. Siin saate küsida nõu, jagada oma kogemusi, saata fotosid ja videoid ja võrrelda oma kogemusi teiste Valtra traktorite omanikega üle kogu maailma.

Külasta www.myvaltra.com

Minu Valtra
Tagasi üles