Rohumaal mitmekülgselt andekas

Rohumaal mitmekülgselt andekas

Mis valdkonnad Sind veel huvitavad? Vaata, kuidas Valtra saab Sind aidata:

Rohumaal mitmekülgselt andekas

Valtra omadused nagu ühtlane kaalujaotus, võimas jõuväljavõtt, avar kabiin ja hea kaalu-võimsuse suhe teevad sellest teenustöödeks parima valiku. Automaatne roolimissüsteem Auto-Guide ja haakeriistade Isobusi ühendus annavad teenustööde traktorile viimase lihvi. Teenustöö pakkujad hindavad töökindlust ja madalaid kulusid.

Tagasi üles
Tootlikkus väiksema kuluga

Tootlikkus väiksema kuluga - kütusesäästlikkus

Piirake oma traktori ja oma eelarve koormust. Valtra traktorite varustus võimaldab tagada õigel hetkel vajamineva võimsuse – ilma kütust raiskamata.

Meie traktorid reageerivad koormuse kõikumisele täpselt õiges võimsusvahemikus, tagades mootori pöörete kontrollimise isegi lühiajalisel koormuse suurenemisel.

Mitmekülgsus

Mitmekülgsus - lai valik haakeseadmeid

Valtra pakub turul suurimat hüdraulilise lisavarustuse valikut, nii et see on ideaalne valik igaühele, kes tahab eri haakeriistadega sobivat traktorit.

Ükskõik, kas vajate eri haakeriistu rohumaal töötamiseks või kavatsete teha teenustöid – meie hüdraulikasüsteem tagab alati piisava õlimahu ka kõige nõudlikumaks tööks.

Ei pane teid higistama

Ei pane teid higistama - suurem tootlikkus tänu mugavusele

Valtra traktorid on väga ergonoomilised, tagades, et ka pikk tööpäev ei mõju kurnavalt, ja suurendades sellega nii tootlikkust kui ka ohutust.

Meie avarad kabiinid on vaiksed, neist on lihtne väljuda ja viis eri vedrustussüsteemi aitavad teil end veel mugavamalt tunda.

Märgake igat detaili

Märgake igat detaili - niitmise täppisjuhtimine

Suurendage efektiivsust ja vältige niitmata alasid, töötades tagurpidikäigul. Tagurpidi liikudes saate kasutada suurimat töölaiust kõikides põllutingimustes, eriti kahepoolsete niidukitega töötamisel.

Mis veel parem – enam ei pea muretsema liigse väsimise pärast, sest meie TwinTraci dubleeritud juhtimissüsteem tagab suurepärase ergonoomilisuse.

Parem saagikus

Parem saagikus - vähem pinnase tihendamist

Valtra traktorid aitavad vähendada pinnase tihenemist, kuna tänu optimaalsele kaalujaotusele, mis annab hea veojõu ilma suurema lisakaaluta, ei jäta need põllule jälgi.

Vähem kaalu suurema võimsusega tagab igal aastal kvaliteetse saagi.

Aastaringsed tööd

Aastaringsed tööd - suur valik lisavarustust

Põhjamaades peavad traktorid töötama igasugustes tingimustes, alates pikkadest valgusküllastest suvepäevadest põllul kuni sügava lumega metsani.

Valtra töötab kogu aasta – selles võite kindel olla, kuna saate oma traktori kohandada mitte ainult heinateoks, vaid ka maaharimiseks, metsatöödeks ja heakorratöödeks, nt lumekoristuseks.

Tõstab suuri raskusi ja kõrgele

Tõstab suuri raskusi ja kõrgele - turu suurim tõsteulatus

Valtra traktorid tulevad tänu suurele tõsteulatusele ja tõstejõule hästi toime hulga eri rakendustega, rohumaadest põlluni.

Suurendab kvaliteeti

Suurendab kvaliteeti - ühtlane ja täpne heinapallide käsitsemine

Valtra traktorid sobivad ideaalselt sagedast peatumist nõudvateks töödeks nagu heina pressimine.

Valtra turbiinsidur võimaldab laaduri sujuvat ja täpset tööd.

Valtra tehnoloogilised lahendused

Valtra tehnoloogilised lahendused

Valtra pakub tipptehnoloogiliste lahenduste valikut, mis muudavad teie traktori veel paindlikumaks ja intelligentsemaks. ISOBUS-i andmeedastussüsteem, Auto-Guide 3000 roolimise abisüsteem ja telemeetriasüsteem AgCommand võimaldavad töötada kuluefektiivselt, jälgides samas veebis nii traktorit ennast kui ka selle tehtavat tööd.

Tagasi üles