Soodsad rahastamisvõimalused seadmete ostmiseks

Soodsad rahastamisvõimalused seadmete ostmiseks

AGCO Finance

AGCO Finance

AGCO Finance pakub laia valikut sihtotstarbelisi rahastamisvõimalusi spetsiaalselt põllumajandusvaldkonnas tegutsejatele. Rahastamisskeemid pakuvad väga mitmesuguseid võimalusi, nagu näiteks liisinglepingud, järelmaksulepingud, kapitalirendilepingud, laenud jne.

Tänapäeva turul mängivad rahastamine ja liisinguvõimalused ostmisotsuste tegemisel samaväärset rolli nagu seadme mehaanilised omadused või eelised. Meie rahastamisprogrammid aitavad teil soetada seadmeid, mis on piisavalt võimsad, tõhusad ja varustatud sellise tehnoloogiaga, et saaksite säilitada oma ettevõtte kasumlikkuse ka taskukohaste maksete tegemise perioodil. Meiega saate võimaluse kasutada ja omada maailma parimaid põllumajandusseadmeid.

Teie eelised:

  • paindlikud maksetingimused
  • kiire ja lihtne krediidi/dokumentatsiooniprotsess
  • teie rahavoogudega seotud vajadustele kohandatud programmid
  • mugav kõik-ühes-kohas rahastamisprotsess teie Valtra edasimüüja juures
  • asjatundlik nõustamine ja professionaalne teenindus

Kapitalirent

AGCO Finance ostab edasimüüjalt seadme ja seejärel rendib seda teile, talunikule. Kapitalirendileping sisaldab esmast rendimaksete perioodi (mille jooksul makstakse tagasi kapital ja intress nagu järelmaksulepingu puhul), millele järgneb teine aastane rendimaksete periood. Seade jääb AGCO Finance'i omandusse kuni selle võõrandamiseni.

Täiendav info
Aga käibemaks?
Käibemaksu makstakse iga rentimise pealt, seega ei pea käibemaksu ette maksma. AGCO Finance arvestab käibemaksu ja väljastab vastavad käibemaksuarved, et saaksite iga rentimise pealt käibemaksu tagastust taotleda.

Kas osamaksed muutuvad?
AGCO Finance'i rendilepingud on kõik fikseeritud intressiga, mis tähendab, et tagasimaksed tavaliselt esimese perioodi jooksul ei muutu.

Kas osamakseid on võimalik kohandada vastavalt minu rahavoogudele?
Loomulikult! Samamoodi nagu liisinglepingute puhul on AGCO Finance ka kapitalirendilepingu puhul hea meelega nõus arutama, milline tagasimaksegraafik sobib kõige paremini teie sissetulekuga.

Peida täiendav info

Järelmaks

Järelmaks on kõige levinum masinate soetamise rahastamise viis. Teie otsustate, mis seadmeid te soovite osta, lepite müügitingimustes edasimüüjaga kokku ja sõlmite järelmaksulepingu, mille alusel maksate ettevõttele AGCO Finance ostu eest põhiosa ja intressi. Edasimüüja arve tasub AGCO Finance ja kui te olete viimase osamakse tasunud, kuulub seade teile.

Täiendav info
Aga käibemaks?
Tavaliselt tuleb käibemaks maksta AGCO Finance'ile kohe alguses. Kui tehing sisaldab mõne osa vahetust, siis tuleb maksta ainult käibemaksu vahe. Osamaksetelt käibemaksu maksma ei pea.

Kes saab maksusoodustusi?
Kapitalitoetust arvestatakse samamoodi nagu siis, kui oleksite seadme kohe alguses sularaha eest välja ostnud. AGCO Finance'ile ei ole ette nähtud ühtegi maksusoodustust.

Kas osamaksed muutuvad?
Intress määratakse tavaliselt lepingu sõlmimisel kindlaks.

Kas osamakseid on võimalik kohandada vastavalt minu rahavoogudele?
Loomulikult! Tasub kaaluda, milline aeg aastas on parim tagasimaksete tegemiseks ja AGCO Finance on hea meelega nõus arutama, milline tagasimaksegraafik sobib kõige paremini teie sissetulekuga.

Peida täiendav info

Rentimine

Te lihtsalt maksate AGCO Finance'ile renti, mille eest saate seadmeid kasutada rendilepingus kindlaksmääratud perioodi jooksul. Teie tarnija võib pakkuda eraldi lepingut, mis hõlmab seadme regulaarset teenindamist ja hooldust ajal, mil teie seda rendite.
Täiendav info
Mis saab siis, kui rendiperiood lõpeb?
Kokkulepitud perioodi lõppemisel tuleb seade tavaliselt tagastada ja teie rentnikukohustused sellega lõppevad. Siis võite arutada, kas soovite rendiperioodi pikendada, seadme välja osta või mõne muu seadme rentida. Valik on teie.

Kas see on kallim?
Rendimaksed on madalamad kui järelmaksu- või kapitalirendilepinguga ostmisel tehtavad maksed, kuna lepinguperioodi lõpus (tavaliselt 2-5 aastat) korvab seadme väärtuse AGCO Finance. See väärtus on algusest peale sisse-arvestatud, et pakkuda madalamat rendihinda.

Millised on rentimise eelised?
Väiksemad rendimaksed ja regulaarne teenindus võimaldavad teil täpsemalt ennustada seadme jooksvaid kulusid. Lisaks AGCO Finance'i rendimaksetele ja edasimüüja hoolduslepingule peate maksma vaid kütuse, muude igapäevaste jooksvate kulude, kindlustuse jmt ning tööjõu eest.

Aga käibemaks?
Käibemaksu tuleb maksta iga rentimise pealt, seega ei ole vaja käibemaksu alguses ette maksta. AGCO Finance arvestab käibemaksu ja väljastab vastavad käibemaksuarved, et saaksite iga rentimise pealt käibemaksu tagastust taotleda.

Kas osamaksed muutuvad?
AGCO Finance'i rendilepingud on kõik fikseeritud intressiga, mis tähendab, et tagasimaksed tavaliselt esimese perioodi jooksul ei muutu.

Peida täiendav info

Soovite täiendavat infot?

Iga kliendi rahaline olukord, maksukohustused ja tehnikavajadused on erinevad. Uurige, kuidas saaksite oma raha enda heaks tööle panna. Konsulteerige oma kohaliku Valtra edasimüüjaga, et leida seadmed ja rahastamisprogramm, mis vastavad kõige paremini teie äritegevuse ja rahavoogudega seotud vajadustele.

Täiendava info saamiseks võtke ühendust kohaliku Valtra edasimüüjaga

Tagasi üles