Põhjamaade ainuke traktoritootja

Põhjamaade ainuke traktoritootja

Me teame kuidas

Me teame kuidas

Meie pärinemine Põhjamaadest on teinud Valtrast usaldusväärse ja uuendusliku traktoritootja.

Aastatepikkune raske töö põldudel, farmides ja metsades ning uuenduslik uurimis- ja arendustöö on muutnud Valtra tugevaks ja kiireks traktoriks. Oleme oma põhibaasis Soomes ja kohtades üle kogu maailma seisnud silmitsi nii vihma kui päikesepaistega, ekstreemse kuumuse ja arktilise külmaga. Meie kogemused ei tee meid lihtsalt usaldusväärseks – need aitavad meil täielikult kohaneda põllumajanduse ja teenustööde muutuva maailmaga. Olgu see siis piimatööstus, metsatööstus, suhkruroo tootmine või midagi muud – me õpime väljakutset tundma ja töötame välja tugevad ja töökindlad lahendused, mis just sellele vajadusele vastavad.

Meie missioon Valtras on töötada välja traktoreid ja pakkuda teenuseid, mis lihtsustavad teie igapäevatööd. Iga Valtra traktor on ehitatud vastavalt konkreetse kliendi vajadustele Valtra enda traktoritehases Suolahtis. Varustame teid täpselt selliste tööriistade ja toega, mida soovite ja mida teil on oma tegevuses vaja.

Sama ainulaadne kui teie ise

Valtra traktorid on parimad just sel põhjusel, et iga traktor toodetakse vastavalt kliendi tellimusele, vastates spetsiifilistele eelistustele ja nõudmistele. Koostöös Valtra esindajaga saate meie ulatusliku à la carte valiku põhjal väga lihtsalt kokku seada just sellise traktori, mis sobib teie isiklike vajaduste ja eelistustega.

Makske ainult selle eest, mida vajate
Käigukastide, hüdraulikasüsteemi, kabiini ja muu varustuse arvukas valik võimaldab teil kavandada täiusliku traktori põllutööks, metsatööks või heakorratöödeks. Saate traktori, millel on kõik teile vajalikud omadused, ega pea maksma asjade eest, mida te ei vaja.

Lugege pikemalt tootmisprotsessi kohta
Võimsus, mida vajate
Oma traktori optimaalse suuruse saate määrata kasutatavate haakeriistade võimsus- ja hüdraulikasurve tarbe põhjal. Valtra pakub 50–400 hj traktoreid, millele on saadaval arvukalt uuenduslikke käigukasti ja hüdraulikasüsteemi alternatiive. Kõik Valtra traktorid töötavad usaldusväärsete AGCO Power mootoritega.

Efektiivne jõuülekanne
Õige jõuülekandega võib traktori juhtimine olla mitte ainult säästlik, vaid ka lihtne ja nauditav. Valtra pakub laias valikus jõuülekandeid, sh HiTech, HiTech 5, Versu, Direct ja AVT. Oma vajadustele vastava ülekande valimisel võite kindel olla, et saate kõigis tingimustes produktiivselt töötada.

Maailm täis võimalusi ja uuenduslikke funktsioone
Valtra pakub lisafunktsioonide valikut, mis on loodud spetsiaalselt ohutuse, mugavuse ja tootlikkuse suurendamiseks. Lisaks Valtra ainulaadsetele funktsioonidele nagu TwinTrac või turbiinsidur HiTrol saate valida ka arvukate kabiinitüüpide, vedrustuse- ja istmevariantide, lisatulede, rippsüsteemide, hüdraulikafunktsioonide, automaatroolimise, ISOBUS-i valmiduse ja palju muu vahel.

Isikupärased traktorid
Valtra Suolahti tehases toodetakse iga Valtra traktor vastavalt konkreetse kliendi soovidele. Teie valitud funktsioonide ja värviga traktor sobib ainulaadselt just teile ja teie tööle. Samuti olete alati teretulnud meie tehast külastama, et näha, kuidas teie traktorit valmistatakse.

Peida täiendav info

Kvaliteet – uhkuse küsimus

Oma kliente kuulates ja nende soove mõistes tagame, et lõpptoode on antud tööks kõige efektiivsem ja parem traktor. Tarnime garanteeritult uue sõiduvalmis traktori, millega võib kohe tööd alustada.

Ettevõtte kõrge tootmistase võimaldab kõigi üksikdetailide kohapealset kvaliteedikontrolli. Lisaks läbib iga lõpptoode katsed, mis olenevalt seeriast võivad kesta 30 minutist 3 tunnini.

Kõigist tootmisprotsessis leitud kõrvalekalletest teatatakse olenevalt olukorrast juhatajale, kvaliteedikontrolli juhile või tehnoloogiaosakonnale. Suurematest kõrvalekalletest teatatakse otse vastavale osakonnale ja juhatajatele. Vajadusel kontrollitakse ka sama mudeliseeria varem valmistatud traktoreid, et teha kindlaks, kas neil esineb sarnaseid kõrvalekaldeid.

Põhjalikumat uurimist ja ulatuslikumat tegutsemist nõudvatest kõrvalekalletest teatatakse ka kvaliteediosakonnale. Toote, komponendi või funktsiooni ümbertegemise nõuded edastatakse arendusosakonnale.
Kvaliteet on kogu meie organisatsiooni läbiv joon, alates müügiosakonnast kuni teeninduse ja varuosadeni. Kvaliteet on meie jaoks uhkuse küsimus.

Tagasi üles