Turba tootmine

Turba tootmine

Mis valdkonnad Sind veel huvitavad? Vaata, kuidas Valtra saab Sind aidata:

Rataste all on märg raba. Õhk on pruunist tolmust paks. Teie taga on üüratult suur ja täislastis vaakumkoguja. Suur osa traktoritest ütleks sellistes tingimustes üles. Õnneks on Valtra aga tehtud kangemast materjalist.

Valtra traktorite töökindlus ja meie professionaalne teenindus moodustavad ületamatu kombinatsiooni. Mõistame hästi turba tootmisel tekkivaid väljakutseid ja tegutseme neile vastavalt. Kui kaalute kõiki Valtra traktorite eeliseid, siis ei tohiks järgmise traktori valimine raskusi valmistada.
Ideaalne tööks märjas rabas

Ideaalne tööks märjas rabas

Valtra traktorite kerge konstruktsioon, suurepärane kaalujaotus, kõrge kliirens ja lame põhi sobivad ideaalselt tööks märjas rabas.
Võimsad SCR-mootorid, suure jõudlusega jõuväljavõtt ja lisavõimsuse funktsioon Sigma Power annavad kogu veojõu, mida vajate – ja seda kütusesäästlikkult.

Töötage edasi mis tahes tingimustes

Töötage edasi mis tahes tingimustes

Turbarabad panevad inimese ja masina proovile. Mõlemal tuleb olla valmis tööks igasugustes tingimustes, 24/7. Valtra traktorid on loodud vastu pidama ka kõige hullemates tingimustes. Valtra võimsad jahutussüsteemid ja kõrgendatud õhuvõtt tagavad mootori töö ka kõige suuremas kuumuses. Kabiin on tehtud tolmu- ja mürakindlaks – vaikne, kliimaseadmega töökeskkond aitab ka teil pikemalt vastu pidada.