JÕUD JA OSAVUS
KOMPAKTSES SUURUSES

JÕUD JA OSAVUS
KOMPAKTSES SUURUSES

Versu

Viieastmeline powershift-jõuülekanne, koormustundlik hüdraulika, väga mugav kasutada

Direct

Tõhus ja ergonoomiline CVT-jõuülekanne ja koormustundlik hüdraulika

HiTech 5

Kasutajasõbralik viieastmelise kordistiga (powershift) jõuülekanne ja avatud ehk pideva ringvooluga hüdrosüsteem

HiTech

Töökindel kolmeastmeline powershift-jõuülekanne ja avatud ehk pideva ringvooluga hüdrosüsteem

Valtra N-seeria

Valtra N-seeria ühendab oma klassi parimad omadused hästi toimivaks ja tasakaalustatud tervikuks.

Tootlikkus nõuab mitmekülgsust

Valtra N-seeria esindab põhjamaist praktilisust selle parimas vormis, tagades aastaringse toimivuse ka kõige karmimates tingimustes.

N-seeria on oma kompaktse disaini ja kuni 163 hj võimsusega ideaalseks lahenduseks looma- ja teraviljakasvatusfarmidele, aga sobib ka munitsipaaltööde ja metsatööde tegemiseks, nagu näeb ette Valtra filosoofia. 


Laadige alla brošüür [6.46 MB]

N-seeria eeliste lühiülevaade

 • Silmapaistev esilaaduriga traktor
 • Töökindel AGCO Power mootor kõikidel mudelitel
 • Ruumikas ja ergonoomiline kabiin tagab suurepärase nähtavuse kõigis suundades
 • Valtra Arm käetugi - ergonoomiliselt paigutatud juhtseadmed Versu ja Direct mudelitel
 • Väga vaikne töökeskkond, müratase alla 70 dBa
 • TwinTrac – dubleeritud juhtimissüsteem, valikuline funktsioon kõikidel mudelitel
 • AgCommand™ telemeetriasüsteem, valikuline
Tagasi üles

Nelja tüüpi traktorid nõudlikele kasutajatele

N-seeria traktorid on saadaval nelja erineva mudelina: VersuDirectHiTech 5 ja HiTech.

Versu - juhi sõidumugavus

 • 5-astmeline Powershift kordisti - 30 käiku edasi ja 30 tagasi
 • Ergonoomiline Valtra käetugi, millelt saab juhtida jõuülekannet, püsikiiruse hoidjat, hüdraulikat, U-Pilot põlluotsaautomaatikat jt juhtseadmeid
 • Lihtne ja mugav juhtimine automaatse jõuülekande ja pidurivõimendiga
 • Hüdraulika 115 l/min või 160 l/min tootlikkusega
 • Käigukasti ja hüdrosüsteemi õlitussüsteemid on teineteisest lahutatud
 • Autosteer ja telemeetria süsteemid saadaval valikvarustusena

Olete N-seeria Versu traktori omanik?
Täiendav info teie traktori kohta

Mudel Max võimsus hj (kW)
standard/lisavõimsusega
Max pöördemoment Nm
standard/lisavõimsusega
Max pumba tootlikkus l/min
standard (valikuline)
N123 135 (99) / 143 (105) 540/560 115 (160)
N143 152 (112) / 160 (118) 600/650 115 (160)
N163 163 (120) / 171 (126) 650 / 700 115 (160)
Laadige alla tehnilised andmed
open

Uurige siit, kuidas saate Versu traktori oma töödele kohandada.

Pinnase ettevalmistamine ja transportimine

Suurem töömugavus
Suuremaks mugavuseks transporditöödel ja pikkadel põllupäevadel saab N Versu traktorid varustada tõhusa esisillavedrustuse ja kabiinivedrustusega. Juhi heaolu ja ohutust suurendavad Valtra juhiiste Evolution ja ksenoon-töötuled. 

Suur jõudlus ka nõudlikel veotöödel
Olukordades, kus isegi Valtra traktorite standardne kaalu ja võimsuse suhe pole piisav, saab traktoritele juba tehases lisada kere-, ratta- või esiraskused. Liikumiskiiruse jõuväljavõtu funktsioon suurendab veelgi põllu- ja transpordijõudlust. Kohtades, kus kohalikud eeskirjad seda lubavad, on suuremad N-seeria traktorid saadaval 50 km/h ülekandega. Maanteetranspordi rehvid saate lasta oma traktorile valida otse tehases.

Väiksem õnnetuste ja vigastuste oht
Valtra traktoritel on standardsed ohutusfunktsioonid, nt lihtne juurdepääs kabiinile, turvavööd, ergonoomiliselt paigutatud rippsüsteemi juhtseadised, hüdraulilised mitme kettaga pidurid ja traktori pealüliti. Lisaks on saadaval valik tehases paigaldatavaid valikuid, mis vähendavad õnnetuste ja vigastuste ohtu. Riikides, kus eeskirjad seda lubavad, on saadaval haagise õhkpidurite klapid. Samuti saab kabiini paigaldada tulekustuti, avariiolukorra käsipiduri, vilkuri, täiendavad ksenoon-töötuled ja palju muud.

Heinamaal töötamine

Suurem töömugavus
N-seeria traktorile saab paigaldada kabiini- ja esisillavedrustuse. Niidukitega töötades täiustab TwinTrac dubleeritud juhtimissüsteem ergonoomikat ja aitab ka töö kiiremini ning täpsemalt ära teha.

Ühilduvus ka suurte haakeriistadega
Valtra traktorite eesmised ja tagumised rippsüsteemid pakuvad suurepärast tõsteulatust. Lisaks heale kaalu ja võimsuse suhtele tagavad valikulised esi-, kere- või rattaraskused väga hea veojõu ka suurte haakeriistadega. Täiendav hüdrovõimsus on Valtra ainulaadne lisavõimalus. ISOBUS-i valmidus haakeriistade juhtimiseks annab teile täieliku kontrolli nii eesmiste kui ka tagumiste haakeriistade üle.

Suurem saagikus ja kiirem ning täpsem töö
Kui valite töö tegemiseks, milleks tavaliselt kasutatakse kuue silindriga masinat, hoopis võimsa nelja silindriga traktori nagu N163 või N143, siis vähendate sellega märgatavalt pinnase tihendamist. Et veelgi vähendada pinnase tihendamist ja ülekattumist, võite valida oma Valtra traktorile laiad rehvid ja automaatse juhtimisfunktsiooni Auto-Guide 3000. Lisaks saate säästa aega (igal hooajal kuni 24 h!), kasutades niites dubleeritud juhtimissüsteemi Valtra TwinTrac.

Laadimistööd

Töö sujuv alustamine ja lõpetamine
N-seeria traktoritel on valik automaatülekande funktsioone, mis vähendavad käiguvahetuse vajadust. Programmeeritava edasi-tagasi liikumise ühendamine valikulise HiTrol turbiinsiduriga teeb töö alustamise ja lõpetamise erakordselt sujuvaks ja täpseks.

Traktori universaalne kasutus
Valtra traktorid saab ainulaadselt kohandada mitmesuguste põllumajandustööde tegemiseks. Otse tehases saab valida erinevate esilaadurite vahel. Laaduri paigaldamine ja eemaldamine on väga lihtne.

Täpne juhtimine isegi kitsastes kohtades
N-seeria traktorid on väga kompaktsed ja kiired, mis võimaldab neil töötada isegi kitsastes kohtades. Tehases paigaldatud Valtra laadurid sobivad ideaalselt traktori konstruktsiooniga. See tagab rehvide takistamatu liikumise ja väikese pöörderaadiuse ka koos esilaaduriga.

Väiksem õnnetuste ja vigastuste oht
Valtra traktoritel on palju standardseid ohutusfunktsioone, nt lihtne ja avar juurdepääs kabiinile, polükarbonaadist aknad, pealüliti, juhiistme kaaluandur ja avariiolukorra jõuväljavõtu lüliti traktori tagaosas. Traktorile saab paigaldada ka lisavarustust nagu kaassõitja turvavöö, tulekustuti, avariiolukorra käsipiduri, tagurdusalarmi ja palju muud.

Heakorratööd ja ehitus

Suurem töömugavus
Suuremaks mugavuseks transporditöödel ja pikkadel põllupäevadel saab N Versu traktorid varustada suure tootlikkusega esisillavedrustuse ja kabiinivedrustusega. Juhi heaolu ja ohutust suurendavad Valtra juhiiste Evolution ja ksenoon-töötuled.

Traktori universaalne kasutus
Valtra traktorid saab ainulaadselt kohandada mitmesuguste tööde tegemiseks. See võimaldab teil masinat läbi kogu aasta täisvõimsusel kasutada. Tehases on saadaval valik lisavarustust, mis teeb teie Valtra traktorist aastaringse heakorratööde masina: hea külgmise nähtavusega kabiin, Valtra LHLINK pöördkinnitusega esirippsüsteem, esilaadur, eesmine jõuväljavõtt, maanteerehvid, ISOBUS-i haakeriistade juhtimine ja palju muud.

Väiksem õnnetuste ja vigastuste oht
Valtra traktoritel on palju standardseid ohutusfunktsioone, nt lihtne ja avar juurdepääs kabiinile, polükarbonaadist aknad, pealüliti, juhiistme kaaluandur ja avariiolukorra jõuväljavõtu lüliti traktori tagaosas. Traktorile saab paigaldada ka lisavarustust nagu haagisepiduri klapid, ühe või kaks katusevilkurit, pulberkustuti, avariiolukorra käsipiduri, tagurdusalarmi ja palju muud.

Metsatöö

Kohandatud masinad suurema edasimüügiväärtusega
Valtra ja selle partnerid pakuvad funktsioonide ja lisavarustuse valikut, mis teeb teie Valtra traktorist tõelise langetamise, metsaveo, laasimise, peenestamise või väljaveo eksperdi.

Töökindlus ka ebatasasel maastikul
Valtra traktorid on tänu oma ehitusele metsatöödeks ideaalsed – kõrge kliirens, sile põhi, suurepärane nähtavus kabiinist, ideaalne ergonoomilisus ja 180 kraadi pöörduv juhiiste on standardomadused. Lisaks saate oma traktorile valida lisavarustust, mis teid ja traktorit veelgi enam kaitseb – terasest põhjakaitse, terasest kütusepaagi, spetsiaalse tugevdusega metsatöökabiini, spetsiaalsed metsatöörehvid ja palju muud.

Suur hüdrovõimsus parima tulemuse tagamiseks
Kõigile N-seeria traktoritele saab paigaldada valikulise suurema töömahuga pumba. Kui vajate veel suuremat võimsust, siis Valtra partnerid pakuvad spetsiaalselt teie Valtra jaoks loodud ninapumpa, mis pakub kogu vajalikku täiendavat hüdrovõimsust näiteks langetuspea juhtimiseks.

close

TwinTrac

Valtra’s unique reverse drive system TwinTrac includes double controls with pedals and a steering wheel at the rear of the cab for work in the reverse driving direction. You can easily change working direction without leaving the driver’s seat. In the reverse driving position, you get an excellent overview of the implement and the work you are doing.

TwinTrac not only improves the operator's ergonomics, but it allows for time savings of 10-30% in selected tasks.

Read more about TwinTrac

Tagasi üles

Direct - ühtlaselt võimas

 • Tõhus Soomes valmistatud astmevabakäigukast
 • Suurepärane kütusesäästlikkus: traktor valib kiirust automaatselt vastavalt koormusele ja töötab võimalikult madalatel pööretel.
 • Täielik kontroll ja suur veojõud isegi madalal kiirusel, nt 10 m/h.
 • Ergonoomiline Valtra käetugi, millelt saab juhtida jõuülekannet, püsikiiruse hoidjat, hüdraulikat, U-Pilot põlluotsaautomaatikat
 • Hüdraulika 115 l/min või 160 l/min tootlikkusega
 • Käigukasti ja hüdrosüsteemi õlitussüsteemid on teineteisest lahutatud
 • Autosteer ja telemeetria süsteemid saadaval valikvarustusena

Olete N-seeria Direct traktori omanik?
Täiendav info teie traktori kohta

Mudel Max võimsus hj (kW)
standard/lisavõimsus
Max pöördemoment Nm
standard/lisavõimsus
Hüdraulika väljund l/min
standard (valikuline)
N123 135 (99) / 143 (105) 540/560 115 (160)
N143 152 (112) / 160 (118) 600/650 115 (160)
N163 163 (120) / 171 (126) 650 / 700 115 (160)
Laadige alla tehnilised andmed
open

Uurige siit, kuidas saate Direct traktori oma töödele kohandada.

Pinnase ettevalmistamine ja transportimine

Suurem töömugavus
Suuremaks mugavuseks transporditöödel ja pikkadel põllupäevadel saab N Versu traktorid varustada tõhusa esisillavedrustuse ja kabiinivedrustusega. Juhi heaolu ja ohutust suurendavad Valtra juhiiste Evolution ja ksenoon-töötuled.

Suur jõudlus ka nõudlikel veotöödel
Olukordades, kus isegi Valtra traktorite standardne kaalu ja võimsuse suhe pole piisav, saab traktoritele juba tehases lisada kere-, ratta- või esiraskused. Liikumiskiiruse jõuväljavõtu funktsioon suurendab veelgi põllu- ja transpordijõudlust. Kohtades, kus kohalikud eeskirjad seda lubavad, on suuremad N-seeria traktorid saadaval 50 km/h ülekandega. Maanteetranspordi rehvid saate lasta oma traktorile valida otse tehases.

Väiksem õnnetuste ja vigastuste oht
Valtra traktoritel on standardsed ohutusfunktsioonid, nt lihtne juurdepääs kabiinile, turvavööd, ergonoomiliselt paigutatud rippsüsteemi juhtseadised, hüdraulilised mitme kettaga pidurid ja traktori pealüliti. Lisaks on saadaval valik tehases paigaldatavaid valikuid, mis vähendavad õnnetuste ja vigastuste ohtu. Riikides, kus eeskirjad seda lubavad, on saadaval haagise õhkpidurite klapid. Samuti saab kabiini paigaldada tulekustuti, avariiolukorra käsipiduri, vilkuri, täiendavad ksenoon-töötuled ja palju muud.

Heinamaal töötamine

Suurem töömugavus
N-seeria traktorile saab paigaldada kabiini- ja esisillavedrustuse. Niidukitega töötades täiustab TwinTrac dubleeritud juhtimissüsteem ergonoomikat ja aitab ka töö kiiremini ning täpsemalt ära teha.

Ühilduvus ka suurte haakeriistadega
Valtra traktorite eesmised ja tagumised rippsüsteemid pakuvad suurepärast tõsteulatust. Lisaks heale kaalu ja võimsuse suhtele tagavad valikulised esi-, kere- või rattaraskused väga hea veojõu ka suurte haakeriistadega. Täiendav hüdrovõimsus on Valtra ainulaadne lisavõimalus. ISOBUS-i valmidus haakeriistade juhtimiseks annab teile täieliku kontrolli nii eesmiste kui ka tagumiste haakeriistade üle.

Suurem saagikus ja kiirem ning täpsem töö
Kui valite töö tegemiseks, milleks tavaliselt kasutatakse kuue silindriga masinat, hoopis võimsa nelja silindriga traktori nagu N163 või N143, siis vähendate sellega märgatavalt pinnase tihendamist. Et veelgi vähendada pinnase tihendamist ja ülekattumist, võite valida oma Valtra traktorile laiad rehvid ja automaatse juhtimisfunktsiooni Auto-Guide 3000. Lisaks saate säästa aega (igal hooajal kuni 24 h!), kasutades niites dubleeritud juhtimissüsteemi Valtra TwinTrac .

Laadimistööd

Töö sujuv alustamine ja lõpetamine
N-seeria traktoritel on valik automaatülekande funktsioone, mis vähendavad käiguvahetuse vajadust. Programmeeritava edasi-tagasi liikumise ühendamine valikulise HiTrol turbiinsiduriga teeb töö alustamise ja lõpetamise erakordselt sujuvaks ja täpseks.

Traktori universaalne kasutus
Valtra traktorid saab ainulaadselt kohandada mitmesuguste põllumajandustööde tegemiseks. Otse tehases saab valida erinevate esilaadurite vahel. Laaduri paigaldamine ja eemaldamine on väga lihtne.

Täpne juhtimine isegi kitsastes kohtades
N-seeria traktorid on väga kompaktsed ja kiired, mis võimaldab neil töötada isegi kitsastes kohtades. Tehases paigaldatud Valtra laadurid sobivad ideaalselt traktori konstruktsiooniga. See tagab rehvide takistamatu liikumise ja väikese pöörderaadiuse ka koos esilaaduriga.

Väiksem õnnetuste ja vigastuste oht
Valtra traktoritel on palju standardseid ohutusfunktsioone, nt lihtne ja avar juurdepääs kabiinile, polükarbonaadist aknad, pealüliti, juhiistme kaaluandur ja avariiolukorra jõuväljavõtu lüliti traktori tagaosas. Traktorile saab paigaldada ka lisavarustust nagu kaassõitja turvavöö, tulekustuti, avariiolukorra käsipiduri, tagurdusalarmi ja palju muud.

Heakorratööd ja ehitus

Suurem töömugavus
Suuremaks mugavuseks transporditöödel ja pikkadel põllupäevadel saab N Versu traktorid varustada suure tootlikkusega esisillavedrustuse ja kabiinivedrustusega. Juhi heaolu ja ohutust suurendavad Valtra juhiiste Evolution ja ksenoon-töötuled.

Traktori universaalne kasutus
Valtra traktorid saab ainulaadselt kohandada mitmesuguste tööde tegemiseks. See võimaldab teil masinat läbi kogu aasta täisvõimsusel kasutada. Tehases on saadaval valik lisavarustust, mis teeb teie Valtra traktorist aastaringse heakorratööde masina: hea külgmise nähtavusega kabiin, Valtra LHLINK pöördkinnitusega esirippsüsteem, esilaadur, eesmine jõuväljavõtt, maanteerehvid, ISOBUS-i haakeriistade juhtimine ja palju muud.

Väiksem õnnetuste ja vigastuste oht
Valtra traktoritel on palju standardseid ohutusfunktsioone, nt lihtne ja avar juurdepääs kabiinile, polükarbonaadist aknad, pealüliti, juhiistme kaaluandur ja avariiolukorra jõuväljavõtu lüliti traktori tagaosas. Traktorile saab paigaldada ka lisavarustust nagu haagisepiduri klapid, ühe või kaks katusevilkurit, pulberkustuti, avariiolukorra käsipiduri, tagurdusalarmi ja palju muud.

Metsatöö

Kohandatud masinad suurema edasimüügiväärtusega
Valtra ja selle partnerid pakuvad funktsioonide ja lisavarustuse valikut, mis teeb teie Valtra traktorist tõelise langetamise, metsaveo, laasimise, peenestamise või väljaveo eksperdi.

Töökindlus ka ebatasasel maastikul
Valtra traktorid on tänu oma ehitusele metsatöödeks ideaalsed – kõrge kliirens, sile põhi, suurepärane nähtavus kabiinist, ideaalne ergonoomilisus ja 180 kraadi pöörduv juhiiste on standardomadused. Lisaks saate oma traktorile valida lisavarustust, mis teid ja traktorit veelgi enam kaitseb – terasest põhjakaitse, terasest kütusepaagi, spetsiaalse tugevdusega metsatöökabiini, spetsiaalsed metsatöörehvid ja palju muud.

Suur hüdrovõimsus parima tulemuse tagamiseks
Kõigile N-seeria traktoritele saab paigaldada valikulise suurema töömahuga pumba. Kui vajate veel suuremat võimsust, siis Valtra partnerid pakuvad spetsiaalselt teie Valtra jaoks loodud ninapumpa, mis pakub kogu vajalikku täiendavat hüdrovõimsust näiteks langetuspea juhtimiseks.

close

TwinTrac

Valtra’s unique reverse drive system TwinTrac includes double controls with pedals and a steering wheel at the rear of the cab for work in the reverse driving direction. You can easily change working direction without leaving the driver’s seat. In the reverse driving position, you get an excellent overview of the implement and the work you are doing.

TwinTrac not only improves the operator's ergonomics, but it allows for time savings of 10-30% in selected tasks.

Read more about TwinTrac

Tagasi üles

HiTech 5 - kasutajasõbralik powershift-jõuülekanne

 • 5-astmeline Powershift kordisti - 30 käiku edasi ja 30 tagasi
 • Transmissiooni juhitakse lülititega fikseeritud hoovalt.
 • Automaatne jõuülekanne teeb juhtimise lihtsaks ja mugavaks
 • Nelja põhikäigu automaatne vahetus
 • Valikvarustuses HiTrol turbiinsidur
 • Avatud ehk pideva ringvooluga hüdrosüsteem, mehaaniliselt juhitavad jagajasektsioonid
 • Hüdraulika tootlikkusega 73 l/min või 90 l/min

Olete N HiTech 5 traktori omanik?
Täiendav info teie traktori kohta

Mudel Max võimsus hj (kW)
standard/lisavõimsus
Max pöördemoment Nm
standard/lisavõimsus
Hüdraulika tootlikkus l/min
standard (valikuline)
N93 99 (73) /- 430/- 73 (90)
N103 111 (82) / - 465/- 73 (90)
N103.4 111 (82) / 121 (89) 460/490 73 (90)
N113 124 (91) / 130 (96) 510/530 73 (90)
N123 135 (99) / 143 (105) 540/560 73 (90)
Laadige tehnilised andmed
open

Uurige siit, kuidas saate HiTech 5 traktori oma töödele kohandada.

Pinnase ettevalmistamine ja transportimine

Suurem töömugavus
Suuremaks mugavuseks transporditöödel ja pikkadel põllupäevadel saab N HiTech traktorid varustada esisillavedrustuse ja kabiinivedrustusega. Juhi heaolu ja ohutust suurendavad automaatne kliimaseade ja ksenoon-töötuled.

Suur jõudlus ka nõudlikel veotöödel
Olukordades, kus isegi Valtra traktorite standardne kaalu ja võimsuse suhe pole piisav, saab traktoritele juba tehases lisada kere-, ratta- või esiraskused. Liikumiskiiruse jõuväljavõtu funktsioon suurendab veelgi põllu- ja transpordijõudlust. Kohtades, kus kohalikud eeskirjad seda lubavad, on suuremad N-seeria traktorid saadaval 50 km/h ülekandega. Maanteetranspordi rehvid saate lasta oma traktorile valida otse tehases.

Väiksem õnnetuste ja vigastuste oht
Valtra traktoritel on standardsed ohutusfunktsioonid, nt lihtne juurdepääs kabiinile, turvavööd, ergonoomiliselt paigutatud rippsüsteemi juhtseadised, hüdraulilised mitme kettaga pidurid ja traktori pealüliti. Lisaks on saadaval valik tehases paigaldatavaid valikuid, mis vähendavad õnnetuste ja vigastuste ohtu. Riikides, kus eeskirjad seda lubavad, on saadaval haagise õhkpidurite klapid. Samuti saab kabiini paigaldada tulekustuti, avariiolukorra käsipiduri, vilkuri, täiendavad ksenoon-töötuled ja palju muud.

Heinamaal töötamine

Suurem töömugavus
N-seeria traktorile saab paigaldada kabiini- ja esisillavedrustuse. Niidukitega töötades täiustab TwinTrac dubleeritud juhtimissüsteem ergonoomikat ja aitab ka töö kiiremini ning täpsemalt ära teha.

Suurem saagikus ja kiirem ning täpsem töö
Kui valite töö tegemiseks, milleks tavaliselt kasutatakse kuue silindriga masinat, hoopis võimsa nelja silindriga traktori nagu N163 või N143, siis vähendate sellega märgatavalt pinnase tihendamist. Et veelgi vähendada pinnase tihendamist ja ülekattumist, võite valida oma Valtra traktorile laiad rehvid ja automaatse juhtimisfunktsiooni Auto-Guide 3000. Lisaks saate säästa aega (igal hooajal kuni 24 h!), kasutades niites dubleeritud juhtimissüsteemi Valtra TwinTrac.

Ühilduvus ka suurte haakeriistadega
Valtra traktorite eesmised ja tagumised rippsüsteemid pakuvad suurepärast tõsteulatust. Lisaks heale kaalu ja võimsuse suhtele tagavad valikulised esi-, kere- või rattaraskused väga hea veojõu ka suurte haakeriistadega. Täiendav hüdrovõimsus on Valtra ainulaadne lisavõimalus. ISOBUS-i valmidus haakeriistade juhtimiseks annab teile täieliku kontrolli nii eesmiste kui ka tagumiste haakeriistade üle.

Laadimistööd

Töö sujuv alustamine ja lõpetamine
N-seeria traktoritel on valik automaatülekande funktsioone, mis vähendavad käiguvahetuse vajadust. Programmeeritava edasi-tagasi liikumise ühendamine valikulise HiTrol turbiinsiduriga teeb töö alustamise ja lõpetamise erakordselt sujuvaks ja täpseks.

Traktori universaalne kasutus
Valtra traktorid saab ainulaadselt kohandada mitmesuguste põllumajandustööde tegemiseks. Otse tehases saab valida erinevate esilaadurite vahel. Laaduri paigaldamine ja eemaldamine on väga lihtne.

Täpne juhtimine isegi kitsastes kohtades
N-seeria traktorid on väga kompaktsed ja kiired, mis võimaldab neil töötada isegi kitsastes kohtades. Tehases paigaldatud Valtra laadurid sobivad ideaalselt traktori konstruktsiooniga. See tagab rehvide takistamatu liikumise ja väikese pöörderaadiuse ka koos esilaaduriga.

Väiksem õnnetuste ja vigastuste oht
Valtra traktoritel on palju standardseid ohutusfunktsioone, nt lihtne ja avar juurdepääs kabiinile, polükarbonaadist aknad, pealüliti, juhiistme kaaluandur ja avariiolukorra jõuväljavõtu lüliti traktori tagaosas. Traktorile saab paigaldada ka lisavarustust nagu kaassõitja turvavöö, tulekustuti, avariiolukorra käsipiduri, tagurdusalarmi ja palju muud.

Heakorratööd ja ehitus

Suurem töömugavus
Suuremaks mugavuseks transporditöödel ja pikkadel põllupäevadel saab N HiTech 5 traktorid varustada esisillavedrustuse ja kabiinivedrustusega. Juhi heaolu ja ohutust suurendavad automaatne kliimaseade ja ksenoon-töötuled.

Traktori universaalne kasutus
Valtra traktorid saab ainulaadselt kohandada mitmesuguste tööde tegemiseks. See võimaldab teil masinat läbi kogu aasta täisvõimsusel kasutada. Tehases on saadaval valik lisavarustust, mis teeb teie Valtra traktorist aastaringse heakorratööde masina: hea külgmise nähtavusega kabiin, Valtra LHLINK pöördkinnitusega esirippsüsteem, esilaadur, eesmine jõuväljavõtt, maanteerehvid, ISOBUS-i haakeriistade juhtimine ja palju muud.

Väiksem õnnetuste ja vigastuste oht
Valtra traktoritel on palju standardseid ohutusfunktsioone, nt lihtne ja avar juurdepääs kabiinile, polükarbonaadist aknad, pealüliti, juhiistme kaaluandur ja avariiolukorra jõuväljavõtu lüliti traktori tagaosas. Traktorile saab paigaldada ka lisavarustust nagu haagisepiduri klapid, ühe või kaks katusevilkurit, pulberkustuti, avariiolukorra käsipiduri, tagurdusalarmi ja palju muud.

Metsatöö

Kohandatud masinad suurema edasimüügiväärtusega
Valtra ja selle partnerid pakuvad funktsioonide ja lisavarustuse valikut, mis teeb teie Valtra traktorist tõelise langetamise, metsaveo, laasimise, peenestamise või väljaveo eksperdi.

Töökindlus ka ebatasasel maastikul
Valtra traktorid on tänu oma ehitusele metsatöödeks ideaalsed – kõrge kliirens, sile põhi, suurepärane nähtavus kabiinist, ideaalne ergonoomilisus ja 180 kraadi pöörduv juhiiste on standardomadused. Lisaks saate oma traktorile valida lisavarustust, mis teid ja traktorit veelgi enam kaitseb – terasest põhjakaitse, terasest kütusepaagi, spetsiaalse tugevdusega metsatöökabiini, spetsiaalsed metsatöörehvid ja palju muud.

Suur hüdrovõimsus parima tulemuse tagamiseks
Kõigile N-seeria traktoritele saab paigaldada valikulise suurema töömahuga pumba. Kui vajate veel suuremat võimsust, siis Valtra partnerid pakuvad spetsiaalselt teie Valtra jaoks loodud ninapumpa, mis pakub kogu vajalikku täiendavat hüdrovõimsust näiteks langetuspea juhtimiseks.

close

TwinTrac

Valtra’s unique reverse drive system TwinTrac includes double controls with pedals and a steering wheel at the rear of the cab for work in the reverse driving direction. You can easily change working direction without leaving the driver’s seat. In the reverse driving position, you get an excellent overview of the implement and the work you are doing.

TwinTrac not only improves the operator's ergonomics, but it allows for time savings of 10-30% in selected tasks.

Read more about TwinTrac

Tagasi üles

HiTech - töökindel jõuülekanne

 • Kolmeastmeline powershift-jõuülekanne - kuni 36 käiku mõlemas suunas
 • Automaatne jõuülekanne teeb juhtimise lihtsaks ja mugavaks
 • Valikvarustuses HiTrol turbiinsidur
 • Avatud ehk pideva ringvooluga hüdrosüsteem, mehaaniliselt juhitavad jagajasektsioonid
 • Hüdraulika tootlikkus 73 l/min or 90 l/min

Olete N HiTech traktori omanik?
Täiendav info teie traktori kohta

Mudel Max võimsus hj (kW)
standard/lisavõimsus
Max pöördemoment Nm
standard/lisavõimsus
Hüdraulika tootlikkus l/min
standard (valikuline)
N93 99 (73) /- 430/- 73 (90)
N103 111 (82) / - 465/- 73 (90)
N103.4 111 (82) / 121 (89) 460/490 73 (90)
N113 124 (91) / 130 (96) 510/530 73 (90)
N123 135 (99) / 143 (105) 540/560 73 (90)
N143 152 (112) / 160 (118) 600/650 73 (90)
Laadige tehnilised andmed
open

Uurige siit, kuidas saate HiTech traktori oma töödele kohandada.

Pinnase ettevalmistamine ja transportimine

Suurem töömugavus
Suuremaks mugavuseks transporditöödel ja pikkadel põllupäevadel saab N HiTech traktorid varustada esisillavedrustuse ja kabiinivedrustusega. Juhi heaolu ja ohutust suurendavad automaatne kliimaseade ja ksenoon-töötuled.

Suur jõudlus ka nõudlikel veotöödel
Olukordades, kus isegi Valtra traktorite standardne kaalu ja võimsuse suhe pole piisav, saab traktoritele juba tehases lisada kere-, ratta- või esiraskused. Liikumiskiiruse jõuväljavõtu funktsioon suurendab veelgi põllu- ja transpordijõudlust. Kohtades, kus kohalikud eeskirjad seda lubavad, on suuremad N-seeria traktorid saadaval 50 km/h ülekandega. Maanteetranspordi rehvid saate lasta oma traktorile valida otse tehases.

Väiksem õnnetuste ja vigastuste oht
Valtra traktoritel on standardsed ohutusfunktsioonid, nt lihtne juurdepääs kabiinile, turvavööd, ergonoomiliselt paigutatud rippsüsteemi juhtseadised, hüdraulilised mitme kettaga pidurid ja traktori pealüliti. Lisaks on saadaval valik tehases paigaldatavaid valikuid, mis vähendavad õnnetuste ja vigastuste ohtu. Riikides, kus eeskirjad seda lubavad, on saadaval haagise õhkpidurite klapid. Samuti saab kabiini paigaldada tulekustuti, avariiolukorra käsipiduri, vilkuri, täiendavad ksenoon-töötuled ja palju muud.

Heinamaal töötamine

Suurem töömugavus
N-seeria traktorile saab paigaldada kabiini- ja esisillavedrustuse. Niidukitega töötades täiustab TwinTrac dubleeritud juhtimissüsteem ergonoomikat ja aitab ka töö kiiremini ning täpsemalt ära teha.

Ühilduvus ka suurte haakeriistadega
Valtra traktorite eesmised ja tagumised rippsüsteemid pakuvad suurepärast tõsteulatust. Lisaks heale kaalu ja võimsuse suhtele tagavad valikulised esi-, kere- või rattaraskused väga hea veojõu ka suurte haakeriistadega. Täiendav hüdrovõimsus on Valtra ainulaadne lisavõimalus. ISOBUS-i valmidus haakeriistade juhtimiseks annab teile täieliku kontrolli nii eesmiste kui ka tagumiste haakeriistade üle.

Laadimistööd

Töö sujuv alustamine ja lõpetamine
N-seeria traktoritel on valik automaatülekande funktsioone, mis vähendavad käiguvahetuse vajadust. Programmeeritava edasi-tagasi liikumise ühendamine valikulise HiTrol turbiinsiduriga teeb töö alustamise ja lõpetamise erakordselt sujuvaks ja täpseks.

Traktori universaalne kasutus
Valtra traktorid saab ainulaadselt kohandada mitmesuguste põllumajandustööde tegemiseks. Otse tehases saab valida erinevate esilaadurite vahel. Laaduri paigaldamine ja eemaldamine on väga lihtne.

Täpne juhtimine isegi kitsastes kohtades
N-seeria traktorid on väga kompaktsed ja kiired, mis võimaldab neil töötada isegi kitsastes kohtades. Tehases paigaldatud Valtra laadurid sobivad ideaalselt traktori konstruktsiooniga. See tagab rehvide takistamatu liikumise ja väikese pöörderaadiuse ka koos esilaaduriga.

Väiksem õnnetuste ja vigastuste oht
Valtra traktoritel on palju standardseid ohutusfunktsioone, nt lihtne ja avar juurdepääs kabiinile, polükarbonaadist aknad, pealüliti, juhiistme kaaluandur ja avariiolukorra jõuväljavõtu lüliti traktori tagaosas. Traktorile saab paigaldada ka lisavarustust nagu kaassõitja turvavöö, tulekustuti, avariiolukorra käsipiduri, tagurdusalarmi ja palju muud.

Heakorratööd ja ehitus

Suurem töömugavus
Suuremaks mugavuseks transporditöödel ja pikkadel põllupäevadel saab N HiTech traktorid varustada esisillavedrustuse ja kabiinivedrustusega. Juhi heaolu ja ohutust suurendavad automaatne kliimaseade ja ksenoon-töötuled.

Traktori universaalne kasutus
Valtra traktorid saab ainulaadselt kohandada mitmesuguste tööde tegemiseks. See võimaldab teil masinat läbi kogu aasta täisvõimsusel kasutada. Tehases on saadaval valik lisavarustust, mis teeb teie Valtra traktorist aastaringse heakorratööde masina: hea külgmise nähtavusega kabiin, Valtra LHLINK pöördkinnitusega esirippsüsteem, esilaadur, eesmine jõuväljavõtt, maanteerehvid, ISOBUS-i haakeriistade juhtimine ja palju muud.

Väiksem õnnetuste ja vigastuste oht
Valtra traktoritel on palju standardseid ohutusfunktsioone, nt lihtne ja avar juurdepääs kabiinile, polükarbonaadist aknad, pealüliti, juhiistme kaaluandur ja avariiolukorra jõuväljavõtu lüliti traktori tagaosas. Traktorile saab paigaldada ka lisavarustust nagu haagisepiduri klapid, ühe või kaks katusevilkurit, pulberkustuti, avariiolukorra käsipiduri, tagurdusalarmi ja palju muud.

Metsatöö

Kohandatud masinad suurema edasimüügiväärtusega
Valtra ja selle partnerid pakuvad funktsioonide ja lisavarustuse valikut, mis teeb teie Valtra traktorist tõelise langetamise, metsaveo, laasimise, peenestamise või väljaveo eksperdi.

Töökindlus ka ebatasasel maastikul
Valtra traktorid on tänu oma ehitusele metsatöödeks ideaalsed – kõrge kliirens, sile põhi, suurepärane nähtavus kabiinist, ideaalne ergonoomilisus ja 180 kraadi pöörduv juhiiste on standardomadused. Lisaks saate oma traktorile valida lisavarustust, mis teid ja traktorit veelgi enam kaitseb – terasest põhjakaitse, terasest kütusepaagi, spetsiaalse tugevdusega metsatöökabiini, spetsiaalsed metsatöörehvid ja palju muud.

Suur hüdrovõimsus parima tulemuse tagamiseks
Kõigile N-seeria traktoritele saab paigaldada valikulise suurema töömahuga pumba. Kui vajate veel suuremat võimsust, siis Valtra partnerid pakuvad spetsiaalselt teie Valtra jaoks loodud ninapumpa, mis pakub kogu vajalikku täiendavat hüdrovõimsust näiteks langetuspea juhtimiseks.

close

TwinTrac

Valtra’s unique reverse drive system TwinTrac includes double controls with pedals and a steering wheel at the rear of the cab for work in the reverse driving direction. You can easily change working direction without leaving the driver’s seat. In the reverse driving position, you get an excellent overview of the implement and the work you are doing.

TwinTrac not only improves the operator's ergonomics, but it allows for time savings of 10-30% in selected tasks.

Read more about TwinTrac

Tagasi üles