Valtra linnas valmis erinevateks hooldustöödeks

Valtra linnas valmis erinevateks hooldustöödeks

Mis valdkonnad Sind veel huvitavad? Vaata, kuidas Valtra saab Sind aidata:

Töökindel iga ilmaga

Valtra traktorid on usaldusväärsed, praktilised ja mitmekülgsed. Saate valida funktsioone, mida vajate tänava- ja muudel heakorratöödel. Valtra suure jõudlusega traktorid täidavad ootusi igal aastaajal – sadagu vihma või säragu päike: suvel pühivad tänavaid, talvel lükkavad ja laadivad lund iga ilmaga. Valtra traktorid sobivad hästi heakorratöödeks, kuna üks ja sama traktor on varustatud mitmeotstarbelise süsteemiga, millega saab ühendada suures valikus eri haakeriistu.
Tagasi üles
Valige traktori suurus

Valige traktori suurus - A.N.T.S.

Valtra mitmekülgne mudelitevalik tagab sobiva masina iga töö jaoks. Neli erineva mudeli seeriat katavad vahemiku 88-370 hobujõudu. Kõik traktorid on loodud eraldi vastavalt Teie vajadustele.

Eriti sobiv esilaaduritöödele

Eriti sobiv esilaaduritöödele

Valtra N-seeria traktorid on võimsad ja efektiivsed masinad heakorratööde tegemiseks nii suvel kui ka talvel. N-seeria traktorid tulevad ühtviisi hästi toime nii teehoolduses kui ka hoonestatud aladel, kõnniteedel ja jalgrattateedel.

Hõlpsalt kasutatav käigukast ja hüdraulikasüsteem koos turbiinsiduriga (mudelitel HiTech ja Advance) ja turbiinsiduri funktsiooniga (mudelil Direct) teeb N-seeria traktoritest esilaaduritööde meistri. Valtra ARM-käetugi ja juhtseadised on mudelitel Advance, Versu ja Direct samad, nii et juhtidel on lihtne ühelt masinalt teisele üle minna.

Mudelid HiTech ja Advance on nüüd saadaval valikulise 150-liitrise terasest kütusepaagiga.

Lugege N-seeria kohta pikemalt

Partner, kes on ühtviisi tugev ja väle

Partner, kes on ühtviisi tugev ja väle

Valtra A-seeria traktorid on tuntud oma töökindluse ja tugevuse poolest – need on jõulised, kerged ja erakordselt kiired.

Tänu väiksele pöörderaadiusele, suurele kliirensile ja valikulisele madalale kabiinile sobivad A-seeria traktorid eriti hästi ka kitsastes tingimustesse.

A-seeria traktoritel on oma klassi parim esilaaduri jõudlus.

Tootlik T-seeria

Tootlik T-seeria

T-seeria traktorid on oma suurusklassis heakorratööde kuningad, pakkudes ainulaadset paindlikkust ja tootlikkust.

Õige varustusega saab neid kasutada läbi aasta, suvel ja talvel, parkides, aedades, tänavatel ja teedel ning koguni lennujaamades.

Lugege T-seeria kohta pikemalt

Tugev pakett

Tugev pakett

Uued S-seeria traktorid kobineerivad suure võimsuse ja uuendusliku tehnoloogia mugavusega. S-seeria traktorid võimaldavad ettevõtjatel töötada kergelt ka kõige suuremate ja raskemate haakeriistadega.

Lühidalt põhiomadustest:

  • AGCO Power 84 AWF mootor
  • AVT käigukast: turuliider, mis vastab kaasaegse põllumajanduse karmimatele nõudmistele.
  • Ergonoomiline: ruumikas kabiin, pneumaatiline kabiinivedrustus, Valtra ARM.
  • TwinTrac: dubleeritud juhtimisseadmed mõlemas suunas produktiivselt töötamiseks.
  • AutoGuide valmidus: kuulub standardvarustusse ja tagab traktori ühilduvuse uusimate automaatsete roolimissüsteemidega.

Lugege S-seeria kohta pikemalt

FMG ja Valtra

FMG on Valtra tugev ja usaldusväärne koostööpartner, mis toodab haakeseadmeid teede hooldamiseks ja heakorratöödeks. Enamus FMG tooteid on välja töötatud koostöös Valtraga ja mõned haakeriistad on kohandatud kasutamiseks ainult Valtra traktoritega.

Valtra LH LINK on uue põlvkonna esirippsüsteem 3,5-tonnise tõstevõimega. See kinnitatakse traktori kerele vertikaalse pöördkinnitusega ja süsteem täiustab oluliselt haakeriistade käsitsemist.

Tagasi üles